דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתא בריאות ורפואיות להבהיר נמשים
daadaddaddaa daddaad ddaddddaa ddadadddddaa dcddddda dade

18 תרופות סבתא בריאות ורפואיות להבהיר נמשים

לכולנו יש גווני עור ומרקמים שונים, אך דבר אחד המשותף לכולנו הוא נוכחות של נמשים.נמשים הם כתמים קטנים וחומים קלים שיכולים להופיע על עורו של כל אדם ללא קשר לגילם או לצבע העור שלהם.אף על פי שאנשים רבים מחבקים את הנמשים שלהם ומוצאים אותם מושכים, חלקם מגלים שהם מכוערים ומבקשים להבהיר אותם.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שעשויות לעזור להבהיר נמשים בשימוש נכון.

18 תרופות סבתא בריאות ורפואיות להבהיר נמשים

1.מיץ לימון

לימונים הם מקור עשיר לוויטמין C, ואופי החומצי של המיץ יכול להועיל בהברר הכתמים הכהים על העור.עם זאת, יש להשתמש בו בזהירות, שכן האופי החומצי של מיץ לימון יכול לייבש את העור אם משתמשים בו לעתים קרובות מדי.לשימוש, סחטו את המיץ של חצי לימון לקערה ומשתמש בספוגית כותנה, מרחו אותו על הנמשים.אפשר למיץ להישאר על העור בערך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

2.אלוורה

אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי שידוע כמועיל בהברר העור.הוא מכיל תרכובת המכונה אלוזין, המסייעת להפחתת ייצור המלנין.לשימוש, קח קצת ג’ל אלוורה מעלה טרי והחל אותו ישירות על הנמשים.אפשר לו להישאר על העור למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

3.חלב חמאה

חלב חמאה ידוע כחומר להבהרת עור טבעי.הוא מכיל חומצה לקטית, המסייעת להפחתת ייצור המלנין בעור.לשימוש, מערבבים כפית אחת של חלב חמאה עם כמה טיפות מיץ לימון ומורחים אותו על הנמשים.אפשר לו להישאר על העור למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת להבהרת נמשים.הוא מכיל חומצה אצטית, המסייעת להפחתת ייצור המלנין בעור.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים של מים ומרחים אותו על הנמשים.אפשר לו להישאר על העור למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

5.מיץ תפוחי אדמה

מיץ תפוחי אדמה ידוע כתרופה יעילה להבהרת נמשים.הוא מכיל Catecholase, אנזים המסייע להפחתת ייצור המלנין בעור.לשימוש, חלצו את המיץ מתפוח אדמה ומשתמש בספוגית כותנה, מרחו אותו ישירות על הנמשים.אפשר לו להישאר על העור למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

טיפ ייחודי:

חשוב לזכור להשתמש תמיד בקרם הגנה בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שחשיפת יתר לשמש עלולה לגרום לנמשים להתכהה.יש ליישם קרם הגנה כל שעתיים, ולפחות יש להשתמש ב- SPF 30.

מיץ לימון

אחד התרופות הפופולריות והקלות ביותר לזמינות נמשים הוא מיץ לימון.מיץ לימון עשיר בוויטמין C וחומצת לימון, שתיהן עוזרות להבהיר את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט סחטו מעט מיץ לימון טרי על כדור כותנה ומורחים אותו ישירות על הנמשים.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.אתה יכול לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה ידועה בתכונות הברקת העור שלה והיא תרופה פופולרית להבהרת נמשים.חלצו את הג’ל מעלה אלוורה טרי ומורחים אותו ישירות על הנמשים.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.אתה יכול לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מלפפון

מלפפון ידוע בתכונות הקירור והבהיר העור שלו ומהווה תרופה פופולרית להבהרת נמשים.מחלצים את המיץ ממלפפון טרי ומורחים אותו ישירות על הנמשים.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרירים.אתה יכול לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

יוגורט

יוגורט הוא מקור עשיר לחומצה לקטית, המסייע להבהיר את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל יוגורט רגיל ישירות על הנמשים.השאירו אותו למשך 10-15 דקותלפני שטיפתו במים קרירים.אתה יכול לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות אחרות

בנוסף לתרופות שהוזכרו לעיל, ישנם כמה תרופות אחרות שיכולות לעזור להבהיר את הנמשים.אלה כוללים חומץ תפוחים, דבש, כורכום, פפאיה ומיץ עגבניות.ניתן להשתמש בכל הסעדים הללו באותו אופן כמו ארבעת הראשונים, וניתן לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

נמשים נמשים באופן טבעי בעזרת כמה תרופות פשוטות וזמינות בקלות.מיץ לימון, אלוורה, מלפפון, יוגורט, חומץ תפוחים, דבש, כורכום, פפאיה ומיץ עגבניות הם כולם תרופות פשוטות שניתן להשתמש בהן כדי להאיר את הנמשים.יש להשתמש בכל הסעדים הללו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

ש: כיצד אוכל להבהיר את הנמשים שלי?

ת: אתה יכול להבהיר את הנמשים שלך באופן טבעי בעזרת כמה תרופות פשוטות וזמינות בקלות.מיץ לימון, אלוורה, מלפפון, יוגורט, חומץ תפוחים, דבש, כורכום, פפאיה ומיץ עגבניות הם כולם תרופות פשוטות שניתן להשתמש בהן כדי להאיר את הנמשים.יש להשתמש בכל הסעדים הללו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. גלה עוד על נמשים כאן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן