דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב

18 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב

1.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם אחד התרופות הסבתות הפופולריות ביותר לייבוש חלב.חילבה היא צמח יליד אזור הים התיכון והודו, וזרעיו מכילים כל מיני תרכובות מועילות, כולל ספונינים, שיכולים לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם ולשפר את העיכול.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט להשרות כף אחת של זרעי חילבה בכוס מים אחת לילה.בבוקר, מסננים את התערובת ושותה אותה על בטן ריקה.

2.עלי כרוב

תרופה סבתא פופולרית נוספת לייבוש חלב היא להשתמש בעלים כרוב.פשוט קח כמה עלי כרוב טריים והניח אותם בכוס מים קרים.השאר אותם לילה ואז מסננים את התערובת בבוקר.שתו את הנוזל על בטן ריקה.אפקט הקירור של עלי הכרוב עוזר להפחית את כמות החלב המיוצר בגוף.

3.עלי מנטה

עלי מנטה הם גם תרופה סבתא יעילה לייבוש חלב.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קח כמה עלי נענע טריים וצלם אותם בכוס מים רותחים למשך כעשר דקות.ברגע שהתערובת התקררה, מסננים אותה ושותה אותה על בטן ריקה.השפעת הקירור של המנטה מסייעת להפחתת כמות החלב המיוצר בגוף.

טיפ ייחודי

אם אתה מתקשה לייבש חלב, נסה להוסיף מעט מיץ לימון לתרופה.החומציות בלימון יכולה לעזור להפחית את כמות החלב המיוצר בגוף.

תה צמחים

תה צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כתרופה טבעית לייבוש אספקת חלב.ניתן להשתמש בעשבי תיבול רבים כמו שומר, פטרוזיליה, גדילן מבורך וסרפד כדי להפחית את כמות החלב המיוצר על ידי הגוף.תה שומר משמש לרוב למטרה זו, שכן נמצא כי הוא מפחית את כמות הפרולקטין בגוף, שהוא ההורמון האחראי לייצור החלב.ניתן להכין תה שומר על ידי הרתחת כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים למשך חמש עד 10 דקות, ואז מתאמץ על התה.להכנת תה חזק יותר, השתמש בשתי כפיות זרעי שומר.ניתן להוסיף עשבי תיבול אחרים גם לתה, כמו מנטה, קמומיל או מזור לימון, כדי לשפר את הטעם.

עלי כרוב

עלי כרוב שימשו במשך דורות כתרופה טבעית לייבוש אספקת חלב.העלים מכילים חומרים שיכולים להפחית את כמות החלב המיוצר על ידי הגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, קח עלי כרוב טריים והניח אותם בתוך החזייה שלך על השדיים שלך.השאר את העלים במקום לפחות שעה בכל יום.ניתן לקירור עלים כרוב כדי לשמור עליהם קר וניתן להשתמש בהם מספר פעמים עד שהם נבלים.

fenugreek

חילבה היא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לייבוש אספקת חלב.הוא מכיל תרכובות שיכולות להפחית את כמות החלב המיוצר על ידי הגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, קח כפית אחת של זרעי חילבה והרתיח אותם בכוס מים למשך חמש עד 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו שלוש פעמים ביום.ניתן לקחת חילבה גם בצורה כמוסה, כפי שמופנה על החבילה.

חבילות קרח וקומפרס

ניתן להשתמש בחבילות קרח ודחיסות כדי להפחית את כמות החלב המיוצר על ידי הגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, קח קומפרס קר והחל אותו על השדיים שלך למשך 15 דקות מספר פעמים ביום.אתה יכול גם לקחת מטלית ולהשרות אותו במים קרים, ואז לסחוב אותו ולהחיל אותו על השדיים שלך.ניתן ליישם חבילות קרח עד 20 דקות בכל פעם.

סיכום

תרופות סבתות לייבוש אספקת חלב שימשו במשך מאות שנים.ניתן להשתמש בתה צמחים, כמו תה שומר, כדי להפחית את כמות החלב המיוצר על ידי הגוף.ניתן להכניס עלי כרוב בתוך החזייה כדי להפחית את כמות החלב המיוצר.ניתן לקחת חילבה בצורת קפסולה או מבושלת ושיכורה כתה.ניתן להשתמש בחבילות קרח וקומפרס גם להפחתת כמות החלב המיוצר.

שאלות נפוצות

כמה זמן עלי להשתמש בתרופות לסבתא לייבוש אספקת חלב?

משך הזמן שעליכם להשתמש בתרופות לסבתא לייבוש אספקת חלב תלוי באדם, אך בדרך כלל מומלץ להשתמש בהם למשך מספר ימים או שבועות עד שהגוף הותאם לירידת ייצור החלב.

האם תרופות סבתא לייבוש אספקת חלב בטוחה?

כן, תרופות סבתות לייבוש אספקת חלב נחשבות בדרך כלל לבטוחות עבור רוב האנשים.עם זאת, חשוב לדבר עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, במיוחד אם אתה בהריון או סיעודי.בנוסף, אם אתה חווה תגובות שליליות או תסמינים חריגים, חשוב להפסיק להשתמש בתרופה ולדבר עם רופא.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן