דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב
daadaddaddaa daddaad ddaddddaa ddddadddaa dcddddda ddcd

18 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב

תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב

כולנו יודעים שהנקה היא הדרך הטובה ביותר להזין תינוק שזה עתה נולד.אבל יש זמנים שאמא עשויה להזדקק לגמול את התינוק שלה מאספקת החלב שלה, וזה הרגע שהגיע הזמן לבדוק כמה תרופות סבתות טבעיות ובריאות.תרופות ביתיות אלה יכולות לעזור לייבש אספקת חלב מבלי לפנות לשימוש בתרופות או כימיקלים מסוכנים.להלן 18 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב.

1.קיצץ בהאכלות בהדרגה

הצעד הראשון והחשוב ביותר בייבוש אספקת חלב הוא לקצץ בהדרגה על מספר האכלות.זה יאפשר לגופך להתאים לאט לאט להפחתה בביקוש לחלב ויסייע במניעת תנועה או תופעות לוואי אחרות לא נוחות.התחל על ידי ביטול האכלה אחת כל כמה ימים עד שתגיע בסופו של דבר לרמה הרצויה.

2.ללבוש חזייה יציבה

לבישת חזייה תומכת יכולה לעזור להפחית את ייצור החלב.הקפידו ללבוש חזייה יציבה שמתאימה היטב ומציעה תמיכה רבה.זה יעזור להפחית את ההתמודדות וגם יעזור להפחית את כמות החלב המיוצר.

טיפ ייחודי:

שקול ללבוש חזיית שינה בלילה.זה יעזור להפחית את כמות החלב המיוצר בן לילה וגם יעזור למנוע ממך להתעורר באמצע הלילה בגלל ההתמודדות.

3.החל קומפרסים קרים

החלת קומפרסים קרים על השדיים שלך יכולה לעזור להפחית את כמות החלב המיוצר.השתמש בקומפרס קר מספר פעמים ביום, או בכל פעם שאתה מרגיש עגום.זה יעזור להפחית את כמות החלב המיוצר וגם יעזור להקל על כל אי נוחות שתרגיש.

4.להתקלח חם

התקלחות חמה יכולה לעזור להפחית את ייצור החלב.המים החמים יסייעו בהפחתת ההתמודדות ויסייעו גם בהפחתת כמות החלב המיוצר.הקפידו להימנע משימוש במים חמים, מכיוון שזה יכול לגרום לאי נוחות נוספת.

5.משאבה או יד אקספרס

שאיבה או ביטוי ידיים לחלב שלך יכולים לעזור להפחית את כמות החלב המיוצר.זה יעזור להפחית את כמות החלב הזמינה לתינוק, וגם יעזור להפחית את ההתמודדות.הקפידו רק לשאוב או ביד לבטא מספיק חלב כדי להפחית את אי הנוחות ולא לרוקן לחלוטין את השד.

6.הימנע מגירוי

הימנעות מגירוי של השדיים יכולה לעזור להפחית את ייצור החלב.נסה להימנע מגעת, עיסוי או גירוי של השדיים מכיוון שזה יכול להוביל לייצור חלב מוגבר.הקפד ללבוש חזייה תומכת כדי לעזור להפחית את כמות הגירוי שקדמיך מקבלים.

7.הגבל את צריכת הקפאין

הגבלת צריכת הקפאין שלך יכולה לעזור להפחית את ייצור החלב.הוכח כי קפאין מגביר את ייצור החלב, ולכן הגבלת הצריכה שלך יכולה לעזור להפחית את כמות החלב המיוצר.נסה להגביל את צריכת הקפה, התה והמשקאות הקפאיים האחרים שלך.

8.שתו תה מרווה

שתיית תה מרווה יכולה לעזור להפחית את ייצור החלב.מרווה משמשת במשך מאות שנים כתרופה טבעית לייבוש אספקת חלב.הקפד להשתמש רק במרווה אורגנית ורעננה לתרופה זו.הימנע משימוש במרווה מיובשת מכיוון שזה יכול להכיל מרכיבים נוספים שיכולים להזיק.

18 תרופות סבתא בריאות וטבעיות לייבוש חלב

ייבוש אספקת החלב שלך יכול להיות תהליך קשה ולא נוח, אך ישנן דרכים טבעיות ובריאות לעשות זאת מבלי להסתמך על תרופות ללא מרשם.תרופות לסבתא הן דרך נהדרת להפחית את אספקת החלב שלך ולרוב בטוחים יותר מאפשרויות שנקנו בחנות.להלן 18 תרופות לסבתא שיכולות לעזור לייבש את החלב שלך.

1.ללכת טורקיה קר

הדרך הישירה ביותר להפחתת אספקת החלב שלך היא פשוט להפסיק את ההנקה.מעבר טורקיה קר ולחתוך את כל מפגשי הסיעוד מיד יכול לעזור, אם כי זו לא האפשרות הטובה ביותר עבור כל אם.חלק מהנשים עשויות להתקשות מדי להפסיק להניק את כולםבבת אחת, בעוד שאחרים עשויים למצוא את אספקת החלב שלהם יורדת מהר מדי.

2.להפחית את תדר הסיעוד

אם אינך רוצה ללכת הודו קר, אתה יכול להפחית את תדר הסיעוד שלך במקום זאת.התחל על ידי הפחתת מספר הפעמים שאתה מניק את תינוקך ביום ואז ירד שוב עם הזמן.גישה איטית זו עשויה להיות נוחה יותר תוך כדי עזרה בהפחתת אספקת החלב שלך.

3.האכלת חסום

האכלת חסימות

היא שיטה נוספת שיכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.בעזרת האכלת בלוקים, אתה מניקה משד אחד למשך זמן מוגדר (בדרך כלל מספר שעות) ואז תעבור לשד השני באותו פרק זמן.טכניקה זו יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך, מכיוון שהיא מסמנת את גופך לייצר פחות חלב.

4.שאיבה

שאיבה לאחר סיעוד יכולה גם לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.כשאתה שואב לאחר הסיעוד, גופך יפיק פחות חלב.הסיבה לכך היא שגופך לא מקבל את אותו האות שהוא מקבל כאשר התינוק שלך אחיות, כך שהוא מייצר פחות.

5.עלי כרוב

עלי כרוב הם תרופה סבתא פופולרית לייבוש חלב.פשוט הניחו כמה עלי כרוב טריים בתוך החזייה שלכם והשאירו אותם שם למשך מספר שעות.אפקט הקירור של העלים יכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות, כמו גם להפחית את אספקת החלב שלך.

6.אריזות קרח או חום

חבילות קרח או חום יכולות גם לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.החלת חבילה קרה או דחיסה חמה יכולה לסייע בהפחתת המעורבות הקשורה לייצור חלב ויכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.

7.להתקדם

תרגיל

יכול גם לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.לקום ולהסתובב יכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה למעורבות, כמו גם לעודד את גופכם לייצר פחות חלב.

8.הימנע מגירוי

הימנעות מגירוי היא דרך נוספת להפחית את אספקת החלב שלך.המשמעות היא הימנעות מפעילויות שעלולות לגרום לגופך לייצר יותר חלב, כמו להקשיב לתינוקות שבכו, לחפש את תינוקך או להסתכל על תמונות של תינוקות.זה יכול גם לעזור ללבוש חזייה תומכת או חולצה הדוקה.

9.שתו תה מרווה

שתיית תה מרווה היא תרופה סבתא פופולרית להפחתת אספקת החלב.מרווה מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את ייצור החלב, ולכן שתיית כוס תה מרווה יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.

10.קח ויטמין B6

ויטמין B6 הוא תרופה סבתא נוספת שיכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.ויטמין זה ממלא תפקיד חשוב בהנקה, ולקיחת תוסף יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.

11.קח חילבה

חילופי חילוף הוא עשב שניתן להשתמש בו להפחתת אספקת החלב.נטילת תוסף של חילבה יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך, אם כי זה יכול להיות גם כמה תופעות לוואי לא נעימות.

12.הימנע מפעילים

הימנעות מפעילים היא דרך נוספת להפחית את אספקת החלב שלך.המשמעות היא הימנעות מפעילויות שיכולות לעורר ייצור של יותר חלב, כמו סיעוד או שאיבה.זה יכול גם לעזור להימנע משתיית אלכוהול או קפאין.

13.ללבוש חזייה יציבה

לבישת חזייה יציבה יכולה לעזור להפחית את אספקת החלב שלך.זה יכול לעזור להפחית את הנפיחות הקשורה למעורבות, כמו גם להפחית את ייצור החלב.

14.קח ויטמין E </h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן