דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות מקובלות וטבעיות של סבתא עבור ג’ינג’ים שחורים
daadaddaddaa dedadddcddaa ddddadddaa dadc daddaad daddda d

18 תרופות מקובלות וטבעיות של סבתא עבור ג’ינג’ים שחורים

מה הם Blackheads וכיצד יכולות סבתא לסבתא לעזור?

ג’ינג’ים שחורים הם כתמים קטנים וכהים המופיעים על העור בגלל זקיקי שיער סתומים.בדרך כלל הם נראים על אזורי הפנים, הצוואר, הגב והחזה.ג’ינג’ים שחורים נגרמים כתוצאה משילוב של ייצור עודפי שמן ותאי עור מתים הסותמים את הנקבוביות.המצב שכיח וניתן לטפל בו עם קרמים ללא מרשם, אך תרופות ביתיות יכולות להיות יעילות באותה מידה.להלן 18 תרופות מקובלות וסבתא טבעיות שיכולות לעזור להיפטר מג’ינג’ים.

תרופות לסבתא עבור Blackheads

 • Steam: קיטור עוזר לבטל את הנקבוביות ולהסיר את Glackheads.הרתיחו סיר מים ומאפשרים לאדים לפתוח את הנקבוביות שלכם למשך 10-15 דקות.ברגע הנקבוביות שלך פתוחות, השתמש בספוגית כותנה כדי להסיר בעדינות את הג’ינג’ים.
 • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור להסיר תאי עור מתים ולנקות נקבוביות סתומות.מערבבים כף סודה לשתייה עם שתי כפות מים ושפשפו את עורך בתנועה סיבובית.לשטוף במים קרים.
 • דבש: דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי וחטטני שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את הראש השחור.מרחו דבש ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.יש לשטוף במים פושרים.
 • מלפפון: מלפפון הוא מעצבן שיכול לעזור להדק את הנקבוביות ולהפחתת הדלקת.מגררים מלפפון ומורחים את העיסה ישירות על העור.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ושטפו במים קרים.
 • לימון: לימון הוא מענק טבעי שיכול לעזור להמיס עודף שמן ולנקות נקבוביות סתומות.סוחטים לימון ומורחים את המיץ ישירות על העור.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ושטפו במים פושרים.
 • שמן עץ התה: שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות נקבוביות סתומות.מדללים כמה טיפות שמן עץ התה במים ומרחים אותו ישירות על העור.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ושטפו במים פושרים.
 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא מעצבן טבעי שיכול לעזור להדק את הנקבוביות ולהפחתת הדלקת.מדללים כמה כפות של חומץ תפוחים עם מים ומורחים אותו ישירות על העור.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ושטפו במים פושרים.
 • שיבולת שועל: שיבולת שועל היא פילינג טבעי שיכול לעזור להסיר תאי עור מתים ולנקות נקבוביות סתומות.מערבבים כף שיבולת שועל עם שתי כפות מים ושפשפו את עורך בתנועה סיבובית.לשטוף במים קרים.
 • אלוורה: אלוורה היא אנטיבקטריאלית טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את הראש השחור.החל ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.יש לשטוף במים פושרים.
 • עגבנייה: עגבנייה היא עיקרית טבעית שיכולה לעזור להדק את הנקבוביות ולהפחית את הדלקת.מועכים עגבנייה בשלה ומרחים את העיסה ישירות על העור.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ושטפו במים קרים.
 • יוגורט: יוגורט הוא פילינג טבעי שיכול לעזור להסיר תאי עור מתים ולנקות נקבוביות סתומות.מרחי יוגורט רגיל ישירות על העור והשאיר אותו דולק למשך 10-15 דקות.יש לשטוף במים פושרים.
 • כורכום: כורכום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולפנות את הראש השחור.מערבבים כפית אבקת כורכום עם מים ומורחים אותה ישירות על העור.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ושטפו במים פושרים.
 • לבן ביצה: לבן ביצה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להדק את הנקבוביות ולהפחתת הדלקת.הפרד את לבן הביצה מהחלמון ומרוח אותו ישירות על העור.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ושטפו עם פושרater.
 • שמן זית:

  חלק 2: תרופות סבתא טבעיות לג’ינג’ים

  בשלב מסוים בחיינו, כולנו חווים ראשים שחורים.למרבה המזל, ישנן שיטות טבעיות שיעזרו להפחית ואף לחסל אותן.כאן נסתכל על 18 מהתרופות הנפוצות והמקובלות ביותר שהועברו דרך דורות של סבתות.

  1.מיץ לימון

  לימונים שימשו במשך מאות שנים לטיפול בג’ינג’ים בשל תכונות ההלבנה והפילינג הטבעיות שלהם.כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט מערבבים שתי כפיות מיץ לימון עם כפית דבש אחת ומורחים את התערובת על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

  2.חלבוני ביצה

  חלבוני ביצה עשירים בחלבונים ובחומרים מזינים אחרים המסייעים להילחם בחיידקים ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בשיטה זו, הפרידו בין שני חלבוני ביצה והפעילו אותם על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

  3.אלוורה

  אלוורה הוא מרכיב טבעי לטיפול בעור עם תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בשיטה זו, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

  4.מלפפון

  מלפפונים מכילים אסטרים טבעיים ותכונות אנטי דלקתיות המסייעות בהפחתת ראש שחור.כדי להשתמש בשיטה זו, Mash מלפפון אחד והחל את העיסה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

  5.סודה לשתייה

  סודה לשתייה היא פילינג טבעי המסייע בהסרת לכלוך ושמן מהעור.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים שתי כפות סודה לשתייה עם כף מים אחת ומורחים את העיסה על האזור הנגוע.השאירו אותו חמש דקות לפני השטיפה במים חמים.

  6.שיבולת שועל

  שיבולת שועל היא פילינג טבעי המסייע לספוג עודף שמן ולכלוך מהעור.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים כף אחת של שיבולת שועל עם שתי כפות דבש והפעילו את העיסה על האזור המושפע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

  7.חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים הוא עיקול טבעי המסייע בהפחתת ג’ינג’ים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

  8.שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי המסייע בהפחתת חיידקים ודלקת.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים שתי טיפות שמן עץ התה עם כף מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

  9.תה ירוק

  תה ירוק מכיל נוגדי חמצון המסייעים בהפחתת דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בשיטה זו, תלולים שתי שקיות תה ירוק במים רותחים לפני שמריחים את התערובת המקוררת על האזור הפגוע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

  10.שמן קוקוס

  שמן קוקוס

  הוא קרם לחות טבעי המסייע בהפחתת ג’ינג’ים.כדי להשתמש בשיטה זו, החל כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור המושפע.השאירו אותו לילה לפני השטיפה עם מים חמים בבוקר.

  11.דבש

  דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי המסייע בהפחתת הדלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בשיטה זו, החל כמות קטנה של דבש על האזור המושפע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

  12.כורכום

  כורכום הוא חיטוי טבעי המסייע בהפחתת הדלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים כפית כורכום אחת עם כף דבש אחת והפעילו את המשחה על האזור המושפע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

  13.חימר בנטוניט

  חימר בנטוניט הוא סוכן ניקוי רעלים טבעי שעוזר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן