דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות מועילות של סבתא המומלצות על ידי מומחים לבחילה וסחרחורת

18 תרופות מועילות של סבתא המומלצות על ידי מומחים לבחילה וסחרחורת

כואב בחילה וסחרחורת?הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים

תחושת חילה וסחרחורת יכולה להיות לא נוחה ומסוכנת שעלולה להיות מסוכנת, ובכל זאת ישנם תרופות טבעיות שהועברו לאורך הדורות שעשויים לעזור להקל על הסימפטומים שלך.מתה ג’ינג’ר לארומתרפיה, מומחים ממליצים על 18 תרופות סבתות מועילות כדי לעזור לשמור על בחילות וסחרחורת במפרץ.

אקופרסורה

אקופרסורה היא דרך בטוחה וטבעית להקל על בחילות וסחרחורת.נקודת P6, המכונה גם נקודת הנייגואן, ממוקמת בצד הפנימי של פרק כף היד כ -3 רוחבי אצבעות מתחת לבסיס כף היד.הפעלת לחץ על נקודה זו יכולה לעזור להקל על בחילות וסחרחורת.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך ג’ינג’ר כתה, לאכול במזון או להילקח כתוסף.מומלץ לשתות תה ג’ינג’ר כדי לעזור להקל על התסמינים.

טיפ ייחודי

נסה לעשות עירוי של ג’ינג’ר ולימון לקבלת דחיפה נוספת של טעם וארומה.זוהי גם דרך נהדרת להשיג יותר ויטמין C, שיכול לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.

ארומתרפיה

ארומתרפיה יכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו מנטה, לימון וג’ינג’ר במפזר או לשאיפה ישירות מרקמה.בנוסף, ידוע כי שמן לבנדר מסייע בהפחתת בחילות וסחרחורת.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת בחילות וסחרחורת.מחטי דיקור מוכנסים לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעזור להחזיר את האיזון ולהפחית את הסימפטומים.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך תה מנטה כדי לעזור להקל על התסמינים, או לשאיפה שמן מנטה ישירות מרקמה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.ניתן לקחת אותו ישירות או לערבב עם מים.מומלץ להתחיל עם ריכוז נמוך יותר ולעלות בהדרגה לפי הצורך.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו כתוסף.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

שומר

שומר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

שמיר

שמיר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

ציפורן

ציפורן הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילה וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

בזיליקום

בזיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.ניתן לצרוך אותו כתה, לאכול במזון, או לקחת אותו כתוסף.

פלפל שחור

פלפל שחור הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית בחילות וסחרחורת.זה יכול

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן סוג נפוץ של סעדים של סבתא לבחילה וסחרחורת.כמה מהתרופות הצמחייות הפופולריות ביותר כוללות ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל וקינמון.

ג’ינג’ר כבר מזמן משמש כדי לעזור להרגיע את הבטן ולהקל על בחילה.זה עשוי להועיל גם לסחרחורת מכיוון שהוא עוזר להרפות את הגוף.מנטה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה וסחרחורת.זה עוזר להפחית דלקת בדרכי העיכול, המסייע להפחתת בחילות.

קמומיל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה וסחרחורת.זה עוזר להפחתת חרדה ולחץ, שיכולים להועיל לשני התנאים.קינמון הוא תבלין פופולרי שיש לו גם תכונות רפואיות.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את הבחילה.

תרופות טבעיות אחרות

תרופות טבעיות אחרות שלעתים קרובות מומלצות על ידי מומחים לבחילה וסחרחורת כוללים שתיית נוזלים נוספים, אכילת ארוחות קטנות יותר והימנעות ממזון חריף ומעובד.שתיית נוזלים עוזרת לשמור על התייבשות הגוף ויכולה לעזור להפחית בחילה.אכילת ארוחות קטנות יותר יכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילות והסחרחורת.הימנעות ממזון חריף ומעובד יכולה גם לעזור להפחית את הסימפטומים.

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נוספת שלעתים קרובות מומלצת לבחילה וסחרחורת.החומציות של מיץ לימון עוזרת לנטרול הקיבה ויכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.דיקור סיני הוא תרופה טבעית נוספת שלעתים קרובות מומלצת לבחילה וסחרחורת.דיקור סיני פועל על ידי גירוי תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים.

תרופות ביתיות

תרופות ביתיות הן גם סוג פופולרי של הסעדים של סבתא לבחילה וסחרחורת.אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית הוא אכילת קרקרים.קרקרים עוזרים לספוג עודף חומצת קיבה ויכולים לעזור להפחית בחילה.תרופה ביתית פופולרית נוספת היא לשתות מים חמים עם דבש ולימון.זה עוזר להרגיע את הבטן ויכול לעזור להפחית את הבחילה.

תרופה ביתית פופולרית נוספת היא שתיית תה קמומיל.קמומיל ידוע כמסייע בהפחתת חרדה ולחץ, שיכולים להועיל לבחילות וגם לסחרחורות.אכילת רוטב תפוחים יכולה גם לעזור להפחתת הבחילה.תפוחים מכילים תרכובות טבעיות המסייעות להפחתת בחילה.

שינויים באורח החיים

שינויים באורח החיים חשובים גם כאשר מנסים להפחית את בחילות וסחרחורת.קבלת מספיק מנוחה והימנעות מתח יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.אכילת תזונה מאוזנת עם הרבה פירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לעזור להפחית בחילה.הימנעות מאלכוהול וקפאין יכולה גם לעזור להפחית את הסימפטומים.

סיכום

הסעדים של סבתא לבחילה וסחרחורת יכולים להיות מועילים ויעילים להפחתת התסמינים.תרופות צמחיות כמו ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל וקינמון הם תרופות פופולריות לבחילות וסחרחורת.תרופות טבעיות אחרות כוללות שתיית נוזלים נוספים, אכילת ארוחות קטנות יותר, הימנעות ממזון חריף ומעובד ושתיית מיץ לימון יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.תרופות ביתיות כמו אכילת קרקרים, שתיית מים חמים עם דבש ולימון, שתיית תה קמומיל ואכילת רוטב תפוחים יכולים גם לעזור להפחית את הסימפטומים.שינויים באורח החיים כמו קבלת מנוחה מספקת, הימנעות מתח, אכילת תזונה מאוזנת והימנעות מאלכוהול וקפאין יכולים גם לעזור להפחית את הסימפטומים.

שאלות נפוצות

ש: מהן כמה תרופות טבעיות לבחילות וסחרחורת?

א: כמה תרופות טבעיות לבחילה וסחרחורת כוללות שתיית נוזלים נוספים, אכילת ארוחות קטנות יותר, הימנעות מאוכל חריף ומעובד, שתיית מיץ לימון ושתיית תה קמומיל.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן