דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות טבעיות ואנטי-בחילה עתיקות
daadaddaddaa dddadddaa dddadd ddddcd dadaaddaddaa

18 תרופות טבעיות ואנטי-בחילה עתיקות

בחילה היא סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי מצבים רפואיים רבים ושונים.אמנם בחילה יכולה להיות לא נוחה, אך ישנם תרופות טבעיות ועתיקות רבות ששימשו במשך מאות שנים כדי להקל על הסימפטומים.במאמר זה נחקור 18 סעדים טבעיים ואנטי-נוסאה טבעיים ועתיקים.

בחילה יכולה להיגרם כתוצאה ממצבים שונים כמו מחלת תנועה, הרעלת מזון, קביעת עיכול והריון.אמנם קיימות כמה תרופות ללא מרשם העומדות לסייע בהפגת התסמינים, אך אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות ועתיקות.

תרופות צמחיות לבחילה

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילה.מחקרים הראו שזה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות הנגרמות כתוצאה מחולי תנועה או הריון.אתה יכול לקחת ג’ינג’ר בצורה של כמוסות, טבליות או תה העשוי משורש ג’ינג’ר טרי או מיובש.

PEPPERMINT


מנטה היא עשב פופולרי נוסף ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילות.מנטה מכילה מנטול, שנמצא כי יעיל להפחתת בחילה.אתה יכול לקחת את זה כתה, שמן אתרי או כמוסה.

טיפ מועיל

אם אתה לוקח מנטה כתה, אתה יכול להוסיף כמה טיפות דבש שיעזרו להרגיע את הבטן.

אקופרסורה

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה המשתמשת בנקודות לחץ כדי להקל על הכאב ותסמינים אחרים.ישנן מספר נקודות לחץ על הגוף שלפי ההערכה שמסייעות בהפחתת בחילות.אלה כוללים את פרק כף היד, המרפק והמצח.החלת לחץ על נקודות אלה למשך מספר דקות יכולה לעזור להקל על בחילות.

ארומתרפיה

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרגול עתיק המשתמש בשמנים אתרים כדי לסייע בהפחתת הבחילה.השמנים האתריים הפופולריים ביותר המשמשים לטיפול בבחילה הם לבנדר, מנטה וג’ינג’ר.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמנים אתרים אלה למפזר או להוסיף אותן לאמבט חם.

תרופות צמחיות לבחילה

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר כדי להקל על תסמיני הבחילה.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לבחילה כוללים ג’ינג’ר, מנטה וקמומיל.

ג’ינג’ר הוא אחד מעשבי התיבול הנפוצים ביותר להקלה בבחילה.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת בבטן ויכולה לעזור ליישב בטן מוטרדת.מחקרים הראו שג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את משך וחומרת הבחילה.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה, מבשלת כתה, או לאכול טרי בכמויות קטנות.

מנטה היא בחירה פופולרית נוספת להקלה בבחילה.זה עוזר להפחתת עוויתות בקיבה ובעל תכונות אנטי דלקתיות.ניתן לקחת מנטה בצורת קפסולה או להתבשל כתה.יש לו אפקט קירור, שיכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.

לבסוף, קמומיל הוא תרופה צמחית נוספת המשמשת לעתים קרובות לסייע בהפחתת בחילות.על פי ההערכה, קמומיל מפחית את הדלקת ויכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.

אקופרסורה לבחילה

אקופרסורה היא טכניקת רפואה סינית מסורתית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת בחילה.זה כרוך בהפעלת לחץ על אזורים מסוימים בגוף כדי להפחית את תסמיני הבחילה.מחקרים הראו כי אקופרסורה יכולה לסייע בהפחתת חומרת ובחילה.

אחת מנקודות האקופרסורה הפופולריות ביותר להקלה בבחילה היא P6 או Nei Guan Point.נקודה זו ממוקמת בחלק הפנימי של הזרוע, שלושה רוחבי אצבעות מקמט שורש כף היד.החלת לחץ לנקודה זו יכולה לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

תרופות אחרות לבחילה טבעיות

תרופות טבעיות אחרות לבחילה כוללות ארומתרפיה, פרוביוטיקה ודיקור סיני.

ארומתרפיה היא השימוש בשמנים אתרים כדי לסייע בהפחתת תסמיני הבחילה.חלק מהשמנים האתריים הפופולריים ביותר להקלה בבחילה כוללים ג’ינג’ר, מנטה ולבנדר.ניתן להפזר שמנים אתרים באוויר או ליישם אותה באופן אקטואלי.

פרוביוטיקה הם מיקרואורגניזמים חיים, כמו חיידקים ושמרים, שיכולים לעזור לשמור על מערכת עיכול בריאה.מחקרים הראו שלקחת פרוביוטיקה יכולהעזרו להפחית את חומרת ובחילה.

לבסוף, דיקור סיני הוא תרופה טבעית נוספת לבחילה.דיקור סיני הוא טכניקת רפואה סינית מסורתית הכוללת הכנסת מחטים דקים לנקודות ספציפיות בגוף.מחקרים הראו כי דיקור סיני יכול לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

מסקנה

בחילה היא סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון גורמים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ועתיקות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.תרופות צמחיות, כמו ג’ינג’ר, מנטה וקמומיל, יכולות לעזור להרגיע בטן מוטרדת.אקופרסורה היא טכניקת רפואה סינית מסורתית שיכולה לעזור להפחית בחילה.תרופות טבעיות אחרות לבחילה כוללות ארומתרפיה, פרוביוטיקה ודיקור סיני.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לבחילה?

כמה תרופות טבעיות לבחילה כוללות תרופות צמחיות, כמו ג’ינג’ר, מנטה וקמומיל;אקופרסורה;ארומתרפיה;פרוביוטיקה;ודיקור סיני.

האם האקופרסורה באמת עוזרת להפחית בחילה?

כן, מחקרים הראו כי אקופרסורה יכולה לסייע בהפחתת חומרת ובחילה.החלת לחץ על נקודת P6 או Nei Guan יכולה להועיל במיוחד.

לסיכום, בחילה היא סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון גורמים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ועתיקות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.תרופות צמחיות, כמו ג’ינג’ר, מנטה וקמומיל, יכולות לעזור להרגיע בטן מוטרדת.אקופרסורה היא טכניקת רפואה סינית מסורתית שיכולה לעזור להפחית בחילה.תרופות טבעיות אחרות לבחילה כוללות ארומתרפיה, פרוביוטיקה ודיקור סיני.למידע נוסף על 18 תרופות טבעיות ואנטי-נאומאה עתיקות , אנא התייעץ עם ספק שירותי הבריאות שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן