דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות ותרופות של סבתא אמיתית לגרון סטרפ בתינוקות
daadaddaddaa ddaadaddaddaa dadc daddaad ddeddaaddaa dcddaddf da

18 תרופות ותרופות של סבתא אמיתית לגרון סטרפ בתינוקות

סקירה של גרון סטרפ אצל תינוקות

גרון סטרפ הוא זיהום חיידקי מדבק הנגרם על ידי חיידקי סטרפטוקוקוס בקבוצה A.זה יכול לגרום לכאבי גרון קשים, חום, ובלוטות לימפה נפוחות בצוואר.אמנם זה נפוץ בעיקר בקרב ילדים בגילאי 5 עד 15, אך זה יכול להשפיע גם על תינוקות צעירים.אם לא מטופלים, גרון סטרפ יכול להוביל לסיבוכים חמורים כמו קדחת שגרונית ודלקת בכליות.לפיכך, חשוב להיות מודעים לתסמינים של גרון סטרפ אצל תינוקות ולחפש טיפול רפואי מהיר אם נצפים.

18 תרופות סבתות ותרופות לגרון סטרפ אצל תינוקות

להלן 18 תרופות סבתות מסורתיות ותרופות לגרון סטרפ אצל תינוקות שהועברו לאורך הדורות:

1.תה דבש ולימון

מערבבים 1 כפית דבש ומיץ חצי לימון בכוס מים חמים.תן את זה לתינוקך ללגום לאורך כל היום.הדבש יעזור להרגיע את הגרון בזמן שהלימון מסייע להילחם בחיידקים ולהפחית דלקת.

2.חומץ תפוחים

מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ותנו אותו לתינוקכם ללגום לאורך כל היום.חומץ סיידר תפוחים מסייע להילחם בחיידקים ולהפחית דלקת.

3.תה מנטה

חלו כוס תה מנטה ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.תה מנטה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

4.תה כורכום ודבש

מערבבים 1 כפית כורכום, ½ כפית דבש ומיץ של חצי לימון בכוס מים חמים.תן את זה לתינוקך ללגום לאורך כל היום.הדבש יעזור להרגיע את הגרון בזמן שהכורכום והלימון עוזרים להילחם בחיידקים ולהפחית דלקת.

5.גרגר מי מלח

מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים ותנו לתינוק שלכם לגרגר איתו.אל תבלעו את התערובת.המלח מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.

6.תה שורש מרשמלו

חלו כוס תה שורש מרשמלו ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.שורש מרשמלו מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.

7.קומפרס חם

משרים מטלית כביסה במים חמים וסובבים אותו.החל את הקומפרס החם על גרונך של תינוקך למשך 10 דקות.החום מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.

8.תה שורש ליקריץ

חלו כוס תה שורש ליקוריץ ותן לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.שורש ליקוריץ עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

9.תה חלקלקה תה

חלו כוס תה אלם חלקלק ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.ELM החלקלק עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

10.תה קמומיל

חלו כוס תה קמומיל ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.קמומיל מסייע בהפחתת דלקת ולהרגיע את הגרון.

11.תה קינמון

חלו כוס תה קינמון ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.קינמון עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

12.שום

מרסקים שן שום ומערבבים אותו עם כפית דבש.תן לתינוק שלך כמה לגימות מהתערובת.לשום תכונות אנטיבקטריאליות חזקות שיכולות לעזור להילחם בגרון סטרפ.

13.תה ג’ינג’ר

חלו כוס תה ג’ינג’ר ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.ג’ינג’ר עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

14.תה פלפל קאיין

חלו כוס תה פלפל קאיין ותנו לו להתקרר לטמפרטורה נוחה.תן לתינוק שלך כמה לגימות לאורך היום.פלפל קאיין מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.

תרופות צמחיות לגרון סטרפ אצל תינוקות

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, וגרון סטרפ אצל תינוקות אינו יוצא מן הכלל.ישנם מספר עשבי תיבול ששימשו סבתות ומרפאים מסורתיים אחרים כדי לעזור להרגיע את הסימפטומים של גרון סטרפ אצל תינוקות, ומספקים הקלה מהכאב ואי הנוחות.

שום

שום שימש זה מכבר כתרופה צמחית למחלות שונות, וזה לא יוצא מן הכלל כשמדובר בגרון בגרון בתינוקות.שום מכיל אליצין, בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש במגוון דרכים לעזור להקל על הסימפטומים של גרון סטרפ אצל תינוקות.אחת הדרכים היא להכין סירופ דבש שום על ידי הוספת 3-4 שיני שום טחון וכף דבש לכוס מים חמים.תן כפית מהסירופ הזה לתינוקך שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגרון סטרפ.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה צמחית נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע במחלות שונות, כולל גרון סטרפ אצל תינוקות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.ניתן לקחת אותו במגוון דרכים, כולל הכנת תה ליקריץ על ידי הוספת כפית של שורש ליקריץ מיובש לכוס מים חמים ומאפשרים לו תלול למשך 10 דקות.תן כפית של תה זה לתינוקך שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגרון סטרפ.

תרופות הומאופתיות לגרון סטרפ אצל תינוקות

תרופות הומיאופתיות שימשו גם במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, וגרון סטרפ אצל תינוקות אינו יוצא מן הכלל.ישנם מספר תרופות הומיאופתיות ששימשו את הסבתות ומרפאים מסורתיים אחרים כדי לעזור להרגיע את הסימפטומים של גרון סטרפ אצל תינוקות, ומספקים הקלה מהכאב ואי הנוחות.

Belladonna

בלדונה היא תרופה הומיאופתית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, כולל גרון סטרפ אצל תינוקות.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.ניתן לקחת אותו במגוון דרכים, כולל הכנת תה בלדונה על ידי הוספת כפית של עלי בלדונה מיובשים לכוס מים חמים ולתת לו תלול למשך 10 דקות.תן כפית של תה זה לתינוקך שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגרון סטרפ.

apis mellifica

APIS Mellifica הוא תרופה הומיאופתית נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, כולל גרון סטרפ אצל תינוקות.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.ניתן לקחת אותו במגוון דרכים, כולל הכנת תה APIS Mellifica על ידי הוספת כפית של עלי אפיס מליפיקה מיובשים לכוס מים חמים ולתת לו תלול במשך 10 דקות.תן כפית של תה זה לתינוקך שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לגרון סטרפ.

סיכום

סבתות ומרפאים מסורתיים אחרים משתמשים במגוון תרופות צמחיות והומיאופתיות במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, כולל גרון סטרפ אצל תינוקות.תרופות צמחיות כמו שום ושורש ליקריץ שימשו כדי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת הקשורים לגרון סטרפ, בעוד שסעדים הומיאופתיים כמו בלדונה ואפיס מליפיקה שימשו כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולהקלה מהכאב והאי נוחות.על ידי שילוב תרופות אלה בתוכנית הטיפול של תינוקך, אתה יכול לעזור להקל על הסימפטומים של גרון סטרפ ולספק לתינוק שלך הקלה נחוצה.

שאלות נפוצות

באילו תרופות טבעיות ניתן להשתמש לטיפול בגרון סטרפ אצל תינוקות?

ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בגרון סטרפ אצל תינוקות, כולל תרופות צמחיות כמו שום ושורש ליקוריץ, ותרופות הומיאופתיות כמו בלדונה ואפיס מליפיקה.ניתן להשתמש בתרופות אלה כדי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת הקשורים לגרון סטרפ, ולספק הקלה נחוצה.

האם יש סיכונים עמיתיםעם שימוש בתרופות טבעיות לטיפול בגרון סטרפ אצל תינוקות?

תמיד חשוב להתייעץ עם נותן שירותי הבריאות שלך לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן לטיפול בגרון סטרפ אצל תינוקות, מכיוון שייתכן כי חלק מהסעדים אינם מתאימים לכל התינוקות.בנוסף, תרופות טבעיות עשויות לקיים אינטראקציה עם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן