דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות ביתיות ואורגניות לכף הרגל של ספורטאי
daadaddaddaa dddaadddaa ddddaddadddaa dcdbda ddaddc dadc da

18 תרופות ביתיות ואורגניות לכף הרגל של ספורטאי

זיהומים פטרייתיים: 18 תרופות ביתיות ואורגניות לכף הרגל של ספורטאי

כף הרגל של הספורטאי היא זיהום פטרייתי נפוץ המשפיע על העור בכפות הרגליים.זה נגרם על ידי סוג של פטרייה שצומחת בסביבות חמות ולחות, כמו מקלחות ציבוריות וחדרי הלבשה.הפטרייה משגשגת מזיעה ושמנים שאוספים על העור, והיא יכולה להתפשט במהירות אם לא מטפלת בה.תסמינים של כף רגלו של ספורטאי יכולים לכלול גירוד, שריפה, אדמומיות ושלפוחיות על הרגליים.הזיהום לא מטופל, הזיהום יכול להתפשט לחלקים אחרים בגוף.

למרבה המזל, ישנם כמה סעדים טבעיים ותוצרת בית שיכולים לעזור בטיפול ולמנוע כף רגלו של ספורטאי.הנה 18 מהם:

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייה שיכול לעזור להילחם בפטריות הגורמות לרגלו של הספורטאי.זה יכול גם לעזור להרגיע את הגירוד והנוער הקשורים לזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו שמן זית או קוקוס.לאחר מכן מרחו את התערובת על האזור המושפע.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לכף רגלו של אתלט.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.עשו זאת פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

3.שום

שום מכיל תכונות אנטי -פטריאליות ואנטיבקטריאליות חזקות שיכולות לעזור להילחם בפטריה הגורמת לכף הרגל של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מערבבים שניים או שלוש שיני שום עם שמן נשא, כמו שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור המושפע פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

4.יוגורט

יוגורט מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור להילחם בפטריות הגורמות לרגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, החל יוגורט רגיל ולא ממותק ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.עשו זאת פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לרגלו של אתלט.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.עשו זאת פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

טיפ ייחודי ומועיל:

לקבלת הקלה נוספת, אתה יכול לגרום להשרות רגל על ידי הוספת שתיים עד שלוש כפות סודה לשתייה לקערה גדולה של מים חמים.משרים את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות.עשו זאת פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לרגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, החל כמות נדיבה של שמן קוקוס על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.עשו זאת פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

7.חומץ לבן

חומץ לבן הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לכף הרגל של הספורטאי.כדי להשתמש בו, ערבבו חלק אחד חומץ לבן עם שני חלקים מים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.עשו זאת פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

8.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריה הגורמת לכף הרגל של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות שמן אורגנו עם שמן נשא, כמו זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

18 תרופות ביתיות ואורגניות לכף הרגל של הספורטאי

כף רגלו של ספורטאי היא בעיה שכיחה שמביאה לפריחה בוערת, מגרדת ולעתים כואבת בכף הרגל.זה נגרם על ידי פטרייה שיכולה להתפשט מאדם לאדם או ממשטחים מזוהמים.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ביתיות ואורגניות שיכולות לעזור בטיפול ברגלו של אתלט.להלן 18 תרופות שיכולות לעזור בטיפול במצב זה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא טיפול יעילרגל של ספורטאי.הוא מכיל תכונות אנטי פטרייתיות שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה הגורמת לזיהום.כדי להשתמש בו, ערבבו שני חלקים מים עם חלק אחד של חומץ תפוחים וספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות.חזור על זה שלוש פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי פטרייתי שיכול לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כמות קטנה של מים.מרחו את התערובת על האזור המושפע ונותנים לו להתייבש.חזור על זה מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

3.שום

שום מכיל תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, לרסק שתי שיני שום ומערבבים עם כפית שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 10 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי מכיוון שיש לה תכונות נגד פטריות.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפות סודה לשתייה עם כפית מים אחת כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

5.יוגורט

יוגורט מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור להילחם בפטרייה הגורמת לרגלו של אתלט.כדי להשתמש בו, החל שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור המושפע ותן לו לשבת במשך 15 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

6.מלח אפסום

מלח אפסום יכול לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי מכיוון שיש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בו, הוסף שתי כפות מלח אפסום לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסה.משרים את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 דקות וחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

7.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייה חזק שיכול לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מערבבים שלוש טיפות שמן אורגנו עם כף שמן זית אחת.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 10 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר יש תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי טיפות של שמן לבנדר עם כף שמן זית אחת.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 10 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטריות טבעי שיכול לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ותנו לו לשבת 10 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

10.מכשפה לוז

לוז המכשפה יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בטיפול ברגלו של הספורטאי.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כף שמן זית אחת.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 10 דקות.יש לשטוף את זה במים חמים ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהזיהום נעלם.

11.מיץ לימון </h3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן