דף הבית » תרופות סבתא » 18 סעדים של סבתא מזין ומרגיעים נגד כינים ראש
dadadddd dadc daddaad dedddf ddedadddaddd dadd dbddaddd

18 סעדים של סבתא מזין ומרגיעים נגד כינים ראש

כינים ראש: בעיה שכיחה

כינים ראש הן בעיה שכיחה עבור אנשים רבים, ובמיוחד לילדים.ההערכה היא כי 6 עד 12 מיליון ילדים בגילאי 3 עד 11 נגועים בכינים ראש בכל שנה.כינים ראש הן לא רק מטרד, אלא גם יכול לגרום לגירוד וגירוי.לרוע המזל, קשה מאוד להיפטר מכפיות ראש, והם יכולים להתפשט במהירות מאדם לאדם אחר.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בחיסול כינים ראש.

הסעדים של סבתא לכינים ראש

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בכינים ראש במשך מאות שנים.סעדים אלה הם לרוב פשוטים וזולים, וניתן למצוא אותם ברוב משקי הבית.להלן 18 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכינים ראש:

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בכינים ראש.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו שמן זית או שמן קוקוס, ומורחים על הקרקפת.השאר את התערובת דולקת מספר שעות או לילה, ואז שמפו כרגיל.

2.ג’לי נפט

ג’לי נפט הוא חומר עבה ושמנוני שניתן להשתמש בו כדי לחנוק את הכינים.החל כמות נדיבה של ג’לי נפט על הקרקפת ועוזב על לילה.בבוקר, השתמש במסרק NIT כדי להסיר את הכינים ואז שמפו כרגיל.

3.חומץ

חומץ הוא תרופה טבעית יעילה מאוד לכינים ראש.משרים את הקרקפת בתערובת של חומץ חלקים שווים ומים למשך 30 דקות ואז שוטפים.חזור על תהליך זה פעם בשבוע במשך מספר שבועות כדי להבטיח שכל הכינים נעלמות.

4.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא, כמו שמן זית או שמן קוקוס, ומורחים על הקרקפת.השאר את התערובת דולקת מספר שעות או לילה, ואז שמפו כרגיל.

5.שום

שום הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים עם שמן נשא, כמו שמן זית או קוקוס.לעסות את תערובת השום לקרקפת ולהשאיר מספר שעות או לילה.שמפו כרגיל.

6.שמן נים

שמן נים הוא חיטוי טבעי וחומר חרקים טבעי חזק שניתן להשתמש בהם לטיפול בכינים ראש.פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן נים עם שמן נשא, כמו זית או שמן קוקוס, ומורחים על הקרקפת.השאר את התערובת דולקת מספר שעות או לילה, ואז שמפו כרגיל.

7.מיץ בצל

מיץ בצל הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.פשוט מיץ בצל ולעסות את המיץ לקרקפת.השאר את התערובת דולקת מספר שעות או לילה, ואז שמפו כרגיל.

8.שמן מנטה

שמן מנטה הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.מערבבים כמה טיפות של שמן מנטה עם שמן נשא, כמו שמן זית או קוקוס, ומורחים על הקרקפת.השאר את התערובת דולקת מספר שעות או לילה, ואז שמפו כרגיל.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.כל שעליך לעשות הוא לעסות כמות נדיבה של שמן קוקוס לקרקפת ולהשאיר כמה שעות או לילה.שמפו כרגיל.

10.שמן זית

שמן זית הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.כל שעליך לעשות הוא לעסות כמות נדיבה של שמן זית לקרקפת ולהשאיר כמה שעות או לילה.שמפו כרגיל.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף כינים.פשוט מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים ומורחים על הקרקפת.השאר את התערובת דולקת מספר שעות או לילה, ואז שמפו כרגיל.

12.אלוורה

אלוורה היא דוחה חרקים טבעי שניתן להשתמש בהם כדי להדוף כינים.פשוט לעסות כמות נדיבה של אל

עשבי תיבול מזינים

תרופות צמחי מרפא הם דרך נהדרת לעזור לטפל בכינים ראש בצורה טבעית ולא רעילה.הנה ARE כמה מעשבי התיבול המזינים ביותר לטיפול בכינים ראש:

  • שום-לשום יש תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטריאליות חזקות, שהופכות אותו לטיפול אידיאלי לכינים ראש.ניתן לכתוב אותו ולערבב אותו עם שמן זית ולהחיל על הקרקפת כדי לעזור להרוג את הכינים.
  • לימון – לימון יש תכולת חומצית חזקה שיכולה לעזור להרוג את הכינים, כמו גם לספק הזנה לקרקפת.ניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל על הקרקפת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • נם – נם הוא עשב ששימש זה מכבר ברפואה מסורתית לטיפול במגוון מחלות, כולל כינים ראש.ניתן להשתמש בו כדי ליצור תערובת שניתן ליישם על הקרקפת ולהשאיר על הלילה.
  • שמן עץ התה – שמן עץ התה הוא חיטוי חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים ראש.ניתן להשתמש בו כדי ליצור תערובת שניתן ליישם על הקרקפת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ניתן להשתמש ב

עשבי תיבול אלה לבד או בשילוב עם טיפולים טבעיים אחרים, כמו שמנים אתרים או חומץ תפוחים, כדי לספק הזנה והקלה מכינים ראש.

שמנים אתרים

שמנים אתרים הם דרך נהדרת נוספת לטפל בכינים ראש באופן טבעי.להלן כמה מהשמנים האתריים המזינים ביותר לטיפול בכינים ראש:

  • לבנדר-לבנדר יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לטיפול אידיאלי לכינים ראש.ניתן לדלל אותו ולהחיל אותו ישירות על הקרקפת כדי לעזור להרוג את הכינים.
  • לימון – לימון יש תכולת חומצית חזקה שיכולה לעזור להרוג את הכינים, כמו גם לספק הזנה לקרקפת.ניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל על הקרקפת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • שמן עץ התה – שמן עץ התה הוא חיטוי חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול בכינים ראש.ניתן להשתמש בו כדי ליצור תערובת שניתן ליישם על הקרקפת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • מנטה-מנטה היא דרך טבעית לטיפול בכינים ראש, מכיוון שיש לו תכונות אנטי דלקתיות חזקות ואנטיספטי.ניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל על הקרקפת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ניתן להשתמש בשמנים אתרים אלה לבד או בשילוב עם טיפולים טבעיים אחרים, כמו עשבי תיבול או חומץ תפוחים, כדי לספק הזנה והקלה מכינים ראש.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא דרך נהדרת לטפל בכינים ראש באופן טבעי.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, ההופכות אותו לטיפול אידיאלי לכינים ראש.ניתן לערבב אותו עם מים ולהחיל ישירות על הקרקפת כדי לעזור להרוג את הכינים.

ניתן להשתמש גם בחומץ תפוחים של תפוחים גם בשילוב עם טיפולים טבעיים אחרים, כמו עשבי תיבול או שמנים אתרים, כדי לספק הזנה והקלה מכינים ראש.

סיכום

הסעדים של סבתא לטיפול בכינים ראש יכולות לספק הזנה והקלה בצורה בטוחה, טבעית ולא רעילה.ניתן להשתמש בתרופות צמחי מרפא, שמנים אתרים וחומץ תפוחים ניתן להשתמש בטיפול בטיפול בכינים ראש ללא שימוש בכימיקלים קשים.ניתן להשתמש בתרופות אלה לבד או בשילוב זה עם זה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

ש: האם תרופות אלה בטוחות לשימוש על ילדים?

א: כן, תרופות אלה בטוחות לשימוש על ילדים, כל עוד הם משמשים בפרופורציות הנכונות ומוחל כמתווך.

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

א: עדיף להשתמש בתרופות אלה לעתים קרובות ככל הנראה כדי לעזור לשמור על הכינים תחת שליטה.חשוב גם לעקוב אחר טיפולים רגילים כדי לסייע במניעת החזרת הכינים.

הסעדים של סבתא לטיפול בכינים ראש יכולות לספק הזנה והקלה בצורה בטוחה, טבעית ולא רעילה.תרופות צמחי מרפא, שמנים אתריים וחומץ תפוחים יכולים כולם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן