דף הבית » תרופות סבתא » 18 התרופות של סבתא מצוינת ומרפאתית ליימת
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedadaddaaddaa dcdddedaa

18 התרופות של סבתא מצוינת ומרפאתית ליימת

מה זה מיימת?

מיימת הוא מצב בו נוזל עודף מצטבר בבטן.לעתים קרובות זה נגרם כתוצאה מאי ספיקת לב, שחמת הכבד או אי ספיקת כליות.אמנם המצב יכול להיות לא נוח ולהוביל לסיבוכים, כמו זיהומים, אך ישנם מספר תרופות טבעיות ששימשו סבתות במשך מאות שנים לניהול תסמינים ולהפחתת כמות הנוזל בחלל הבטן.

18 הסעדים של סבתא ליימת

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עתיקה של מחלות רבות.הוא שימש להפחתת שמירת נוזלים בגוף ויכול לעזור להפחית את כמות הנוזל המצטבר בבטן בגלל מיימת.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים, מערבבים 1 כף מהחומץ עם 8 גרם מים ושותים את התערובת 2-3 פעמים ביום.

2.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.הוא שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת שמירת הנוזלים ויכול להיות יעיל בטיפול מיימת.כדי להשתמש בפטרוזיליה, הרתיחו 2 כפות העשב בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 3 פעמים ביום.

3.שן הארי

שן הארי הוא משתן חזק שיכול לעזור להפחית את שמירת הנוזלים בגוף.ניתן להרתיח את השורשים והעלים של הצמח במים למשך 10 דקות ואז להתאמץ.יש לצרוך את התה 3 פעמים ביום כדי להפחית את כמות הנוזל בגוף.

4.סרגל

סרפד הוא עשב נוסף שיש לו תכונות משתנות עוצמתיות.זה יכול להיות משופע במים רותחים ולצרוך 3 פעמים ביום כדי להפחית את שמירת הנוזלים ולעזור להקל על תסמיני מיימת.

5.זרעי סלרי

זרעי סלרי הם משתן טבעי ויכולים לעזור להפחית את שמירת הנוזלים בגוף.כדי להשתמש בזרעי סלרי, הרתיחו 1 כפית מהזרעים בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

6.פירות יער של ג’וניפר

פירות יער של ג’וניפר משמשים זה מכבר כמשתן טבעי להפחתת שמירת הנוזלים בגוף.כדי להשתמש בפירות יער ערער, הרתיחו כפית של פירות יער בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

7.תירסילק

תירס תירס הוא משתן חזק שיכול לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.כדי להשתמש במשי תירס, הרתיחו 1 כפית העשב בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

8.מיץ לימון

מיץ לימון גבוה בחומצת לימון ויכול לעזור להפחית את שמירת הנוזלים בגוף.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים 1 כף מהמיץ עם 8 גרם מים ושותים את התערובת 2-3 פעמים ביום.

9.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא משתן טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.כדי להשתמש בג’ינג’ר, הרתיחו כפית של השורש בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

10.HorseTail

ShoreStail הוא משתן טבעי נוסף שיכול לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.כדי להשתמש ב- HorseTail, הרתיחו 1 כפית העשב בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

11.עלי שן הארי

עלי שן הארי הם משתן רב עוצמה ויכולים לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.כדי להשתמש בעלים שן הארי, הרתיחו 1 כפית העלים בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

12.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא משתן טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.כדי להשתמש בשורש ברדוק, הרתיחו כפית של השורש בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה 2-3 פעמים ביום.

13.זרעי שומר

זרעי שומר הם משתן טבעי ויכולים לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.ל

תרופות ביתיות ליימת

מיימת הוא מצב בו נוזל מצטבר בחלל הבטן.זה יכול להיגרם על ידי מצבים רפואיים שונים, כמו שחמת הכבד, אי ספיקת לב וסרטן.ישנם מספר טיפולים זמיניםBLE, אבל יש גם מספר תרופות ביתיות ששימשו במשך מאות שנים על ידי סבתות כדי לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים ליימת.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם דרך יעילה וטבעית לטיפול מיימת.כמה עשבי תיבול שעשויים להועיל כוללים שורש שן הארי, המסייע בהפחתת נוזלים בגוף;גדילן חלב, המסייע לניקוי רעלים מהכבד;וג’ינג’ר, המסייע בהפחתת הדלקת.עשבי תיבול אחרים שעשויים להועיל כוללים שומר, ברדוק ומרשמלו.

שינויים תזונתיים

ביצוע כמה שינויים תזונתיים, כמו הפחתת צריכת נתרן, יכול לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף ולהקל על תסמיני מיימת.אכילת מזונות עשירים בסיבים רבים יותר, כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים, יכולה לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.הגדלת כמות המים הנצרכת יכולה גם לעזור לשטוף עודף נוזלים.

תרופות אחרות

סבתות השתמשו גם במגוון תרופות אחרות כדי להקל על תסמיני מיימת.ניתן ליישם קומפרסים חמים על הבטן כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית נוזלים בגוף ולשפר את זרימת הדם.קבלת מספיק מנוחה והרפיה חשובה גם להפחתת תסמיני מיימת.

בנוסף לתרופות אלה, הסבתות המליצו גם על מגוון שינויים באורח החיים כדי לסייע בהפחתת הסימנים והתסמינים של מיימת.הפסקת עישון, הגבלת צריכת אלכוהול והימנעות מפעילויות המביאות לחץ על הבטן יכולה כולם לסייע בהפחתת תסמיני מיימת.אכילת ארוחות קטנות יותר לאורך היום, במקום שלוש ארוחות גדולות, יכולה גם לעזור להפחית את כמות הנוזל בגוף.

שאלות נפוצות

  • ש: מהם כמה תרופות ביתיות ליימת?

    א: כמה תרופות ביתיות ליימת כוללות תרופות צמחי מרפא, שינויים תזונתיים, קומפרסים חמים, פעילות גופנית ושינויים באורח החיים.תרופות צמחיות עשויות לכלול שורש שן הארי, גדילן חלב וג’ינג’ר.שינויים תזונתיים עשויים לכלול הפחתת צריכת נתרן ואכילת מזונות עשירים בסיבים רבים יותר.פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית נוזלים בגוף ולשפר את זרימת הדם.שינויים באורח החיים, כמו הפסקת עישון והגבלת צריכת אלכוהול, יכולים גם לסייע בהפחתת תסמיני מיימת.

סבתות השתמשו בתרופות ביתיות שונות במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על תסמיני מיימת.מתרופות צמחי מרפא וכלה בשינויים תזונתיים ושינוי באורח החיים, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את אי הנוחות והכאב הקשור ליימת.למרות שסעדים אלה לא צריכים להחליף טיפולים רפואיים מסורתיים, הם יכולים להוות תוסף יעיל שיעזור להפחית את הסימפטומים ולשפר את איכות החיים.למידע נוסף על מיימת, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/ascites"

לסיכום, מיימת הוא מצב שיכול לגרום לאי נוחות וכאב רב.סבתות השתמשו במגוון תרופות ביתיות במשך מאות שנים כדי להקל על תסמיני מיימת.מסעדים צמחיים ועד שינויים תזונתיים ושינוי באורח החיים, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים ולשפר את איכות החיים.עם זאת, חשוב לציין כי תרופות אלה לא צריכות להחליף טיפולים רפואיים מסורתיים ליימת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן