דף הבית » תרופות סבתא » 18 התרופות של סבתא מסורתית ולטיפול יעיל להסרת כתמי בגדים

18 התרופות של סבתא מסורתית ולטיפול יעיל להסרת כתמי בגדים

הסרת כתמים עקשניים מבגדים

כתמים על בגדים הם נושא בלתי נמנע ושכיח שכמעט כולם מתמודדים איתם.למרבה המזל, ישנם פתרונות ושיטות רבות שניתן להשתמש בהן להסרת כתמים עקשניים מבגדים, החל מסעדים של סבתא מסורתית לטכניקות מודרניות יותר.במאמר זה נחקור 18 תרופות של סבתא מסורתית וטיפולים יעילים להסרת כתמי בגדים.

1.מלח ומים חמים

אחד התרופות הפשוטות והיעילות ביותר להסרת כתמים מבגדים הוא מלח ומים חמים.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים חלקים שווים של מלח ומים חמים בקערה.לאחר מכן, טבלו את הבגדים המוכתמים בתערובת וקרצפו את האזור המוכתם בעדינות.השאר את הבגדים בתערובת מספר דקות לפני השטיפה במים קרים.

2.סודה לשתייה ומיץ לימון

תרופה מנוסה ואמויה נוספת להסרת כתמים מבגדים היא סודה לשתייה ומיץ לימון.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים חלקים שווים של סודה לשתייה ומיץ לימון בקערה.לאחר מכן, מרחו את התערובת על האזור המוכתם והשאירו אותה כ -15 דקות.לבסוף, יש לשטוף את הבגדים במים קרים.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוסף כמה טיפות של חומץ לבן לתערובת כדי לסייע בפירוק הכתם.

3.חומץ לבן ומים

חומץ לבן ומים הם תרופה יעילה נוספת להסרת כתמים עקשניים מבגדים.כדי להשתמש בשיטה זו, ערבבו חלק אחד חומץ לבן עם שני חלקים מים בקערה.לאחר מכן, טבלו את הבגדים המוכתמים בתערובת וקרצפו את האזור בעדינות.השאר את הבגדים בתערובת מספר דקות לפני השטיפה במים קרים.

4.חומר ניקוי ומים חמים

חומר ניקוי ומים חמים הם עוד תרופה פופולרית להסרת כתמים מבגדים.כדי להשתמש בשיטה זו, ערבבו כמה טיפות חומר ניקוי עם מים חמים בקערה.לאחר מכן, טבלו את הבגדים המוכתמים בתערובת וקרצפו את האזור בעדינות.השאר את הבגדים בתערובת מספר דקות לפני השטיפה במים קרים.

18 התרופות של סבתא מסורתית לטיפול בכתמי בגדים

כתמי בגדים יכולים להיות לא נוחים וקשים להסרה.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות של סבתא מסורתית בהן ניתן להשתמש בכדי להסיר ביעילות מגוון רחב של כתמים.סעדים אלה קלים לשימוש, ולעתים קרובות דורשים מרכיבים שניתן למצוא ברוב המטבחים.נחקור 18 מהתרופות הללו וכיצד להשתמש בהן כדי להסיר כתמי בגדים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא אקונומיקה טבעית וניתן להשתמש בו להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים מיץ לימון טרי עם מים קרים ומורחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

חומץ לבן

חומץ לבן הוא מנקה נהדר לכל המטרה שניתן להשתמש בו להסרת סוגים רבים של כתמים.לשימוש, מערבבים כוס חומץ לבן עם כוס מים קרים ומורחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דאודורייזר טבעי נהדר וניתן להשתמש בה להסרת מגוון כתמים.לשימוש, מערבבים כוס סודה לשתייה אחת עם כוס מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

מלח

מלח הוא חומר הלבנה טבעי וניתן להשתמש בו להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים כוס מלח אחת עם כוס מים קרים ומורחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

וודקה

ניתן להשתמש בוודקה להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים וודקה חלק אחד עם שני חלקים מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

סודה למועדון

Club Soda הוא מנקה נהדר לכל המטרה וניתן להשתמש בו להסרת סוגים רבים של כתמים.לשימוש, החל סודה למועדון ישירות על הכתם ואפשר לו sזה במשך 10 דקות לפני השטיפה והלבנה כרגיל.

סבון כלים

ניתן להשתמש בסבון כלים כדי להסיר מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים סבון כלים חלק אחד עם שני חלקים מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

מימן חמצן

ניתן להשתמש במי חמצן להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים חלק אחד מי חמצן עם שני חלקים מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

אמוניה

ניתן להשתמש באמוניה להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים אמוניה חלק אחד עם שני חלקים מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

גליצרין

ניתן להשתמש בגליצרין להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים חלק אחד גליצרין עם שני חלקים מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

קורנפלור

ניתן להשתמש בקורנפלור כדי להסיר מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים קורנפלור חלק אחד עם שני חלקים מים קרים ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

חומץ וסודה לשתייה

ניתן להשתמש בחומץ וסודה לשתייה יחד להסרת מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים חומץ חלק אחד עם סודה לשתייה חלק אחד ומורחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה וההלבנה כרגיל.

חומר ניקוי כלים וסודה לשתייה

ניתן להשתמש גם בחומר ניקוי וסודה לשתייה גם כדי להסיר מגוון כתמים, כולל כתמי זיעה ומזון.לשימוש, מערבבים חומר ניקוי כלים אחד עם סודה לשתייה חלק אחד ומרחים על הכתם.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן