דף הבית » תרופות סבתא » 18 התרופות של סבתא מסורתית ולטיפול יעיל להסרת כתמי בגדים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa ddcdddaddc ddaddc

18 התרופות של סבתא מסורתית ולטיפול יעיל להסרת כתמי בגדים

18 התרופות של סבתא מסורתית להסרת כתמי בגדים

לא משנה כמה אתה זהיר עם הבגדים שלך, זה בלתי נמנע שבשלב זה או אחר תסתיים בכתם שאתה צריך להסיר.בעוד שרוב האנשים מושיטים את מסברי הכתמים שנקנו בחנות, ישנם תרופות מסורתיות רבות ששימשו במשך דורות יעילים באותה מידה.להלן 18 תרופות שאושרו על סבתא שיעזרו לך להסיר את אותם כתמים עקשניים.

1.סבון כלים וחמצן מימן

זוהי תרופה נהדרת להסרת כתמים קשוחים כמו גריז, דיו ועשב.פשוט מערבבים חלקים שווים של סבון כלים וחמצן מימן ומרחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות ואז לשטוף.

2.סודה לשתייה וחומץ לבן

שילוב זה הוא מסיר כתמים חזק וניתן להשתמש בו במגוון כתמים שונים.מערבבים יחד חלקים שווים של סודה לשתייה וחומץ לבן ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת כמה דקות ואז לשטוף.

טיפ: אם הכתם עקשן במיוחד, אתה יכול להשאיר את התערובת דולקת עד שעה לפני השטיפה.

3.מיץ מלח ולימון

שילוב זה נהדר להסרת כתמי דם מבגדים.מערבבים יחד חלקים שווים של מלח ומיץ לימון ומורחים על האזור המוכתם.תן לזה לשבת כמה דקות ואז לשטוף.

4.שפשוף אלכוהול

ניתן להשתמש בשפשוף אלכוהול להסרת דיו, גריז וכתמים קשוחים אחרים.כל שעליך לעשות הוא לשפשף אלכוהול ישירות על הכתם ולתת לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

5.חומץ לבן

חומץ לבן הוא מסיר כתמים נהדר לכל המטרה.פשוט שפכו חומץ לבן ישירות על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

6.אמוניה

אמוניה היא מסיר כתמים חזק וניתן להשתמש בה להסרת כתמים קשוחים כמו דם, דיו ושומן.כל שעליך לעשות הוא לשפוך אמוניה ישירות על הכתם ותן לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

7.נוזל שטיפת כלים

נוזל שטיפת כלים הוא מסיר כתמים נהדר לכל המטרה.פשוט שפכו כמה טיפות על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

8.מי חמצן

מי חמצן הוא מסיר כתמים נהדר לכל המטרה.כל שעליך לעשות הוא לשפוך מי חמצן ישירות על הכתם ותן לו לשבת מספר דקות.יש לשטוף במים קרים.

9.חומץ ומלח

שילוב זה נהדר להסרת כתמי דם מבגדים.מערבבים יחד חלקים שווים של חומץ ומלח ומורחים על האזור המוכתם.תן לזה לשבת כמה דקות ואז לשטוף.

10.מיץ לימון וסודה לשתייה

שילוב זה הוא מסיר כתמים חזק וניתן להשתמש בו במגוון כתמים שונים.מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ לימון וסודה לשתייה ומורחים על הכתם.תן לזה לשבת כמה דקות ואז לשטוף.

11.מועדון סודה

מועדון סודה הוא מסיר כתמים נהדר לכל המטרה.פשוט שפכו סודה למועדון ישירות על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

12.יין לבן

יין לבן הוא מסיר כתמים נהדר לכל המטרה.פשוט שפכו יין לבן ישירות על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

13.שמפו לתינוק

שמפו לתינוק הוא מסיר כתמים נהדר לכל המטרה.פשוט שפכו כמה טיפות על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים.

14.אמוניה וסודה לשתייה

השילוב הזה נהדר להסרת כתמים קשוחים כמו דם, דיו ושומן.מערבבים יחד חלקים שווים של אמוניה וסודה לשתייה ומורחים על האזור המוכתם.תן לזה לשבת כמה דקות ואז לשטוף.

15.חומץ וסודה לשתייה

שילוב זה הוא מסיר כתמים חזק וניתן להשתמש בו במגוון כתמים שונים.מערבבים יחד חלקים שווים של

כיצד להסיר כתמים עקשניים מבגדים?

כתמים על בגדים יכולים להיות קשים להסרה, אך עם כמה טיפים וטריקים פשוטים, זה יכול להיות אפשרילהוציא אותם.להלן כמה תרופות של סבתא מסורתית להסרת כתמים קשוחים מבגדים:

סודה לשתייה וחומץ לבן

מערבבים סודה לשתייה וחומץ לבן יחד ליצירת משחה, ואז מורחים אותה על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לשטוף במים קרירים.חזור לפי הצורך עד שהכתם נעלם.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר הלבנה טבעי, מה שהופך אותו נהדר להסרת כתמים קשים.מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים, ואז מורחים על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לשטוף במים קרירים.

מלח וחומץ

מערבבים חלקים שווים מלח וחומץ לבן ליצירת משחה, ואז החל אותו על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לשטוף במים קרירים.חזור לפי הצורך עד שהכתם נעלם.

סבון כלים

סבון כלים הוא מנקה טבעי נהדר וניתן להשתמש בו להסרת כתמים קשים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות סבון כלים עם מים, ואז למרוח על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לשטוף במים קרירים.

תרופות מסורתיות אחרות להסרת כתמים

  • וודקה: ניתן להשתמש בוודקה כדי לסייע בהסרת כתמים קשים.פשוט נגב את הכתם בבד לח הספוג בוודקה, ואז שוטף במים קרירים.
  • משחת שיניים: ניתן להשתמש במשחת שיניים כדי לסייע בהסרת כתמים קשים.כל שעליך לעשות הוא למרוח משחת שיניים ישירות על הכתם, ואז שוטף במים קרירים.
  • שמן זית: ניתן להשתמש בשמן זית כדי לעזור לשחרר כתמים עקשניים.פשוט מרחו כמה טיפות שמן זית על הכתם, ואז שוטפים במים קרירים.
  • שטחי קפה: ניתן להשתמש בשטח קפה כדי לסייע בספיגת כתמים קשים.פשוט שפשף את שטחי הקפה על הכתם ואז שוטף במים קרירים.

שימוש בתרופות של סבתא מסורתית אלה יכול לעזור בהסרת כתמים קשים מבגדים.חשוב לבחון תמיד את התרופה באזור לא בולט של הבד כדי לוודא שהיא לא תגרום נזק.

שאלות נפוצות

  • ש: האם הסעדים של סבתא המסורתית יעילים להסרת כתמים קשוחים?
  • ת: כן, הסעדים של סבתא מסורתית יכולים להיות יעילים להסרת כתמים קשוחים.חשוב לבחון תמיד את התרופה באזור לא בולט של הבד כדי לוודא שהיא לא תגרום נזק.

התרופות של סבתא מסורתית יכולות להיות דרך נהדרת להסיר כתמים קשים מבגדים.באמצעות סודה לשתייה, חומץ לבן, מיץ לימון, מלח, חומץ, סבון כלים, וודקה, משחת שיניים, שמן זית ושטח קפה יכולים להיות יעילים להסרת כתמים קשוחים.חשוב לבחון תמיד את התרופה באזור לא בולט של הבד כדי לוודא שהיא לא תגרום נזק.

בנוסף לתרופות של סבתא המסורתית, ישנם גם מוצרים מודרניים רבים העומדים באופן ספציפי כדי לסייע בהסרת כתמים קשים מבגדים.למידע נוסף על הסרת כתמים מבגדים, לחץ כאן להגדרה על 18 תרופות של סבתא מסורתית ולטיפול יעיל להסרת בגדיםכתמים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן