דף הבית » תרופות סבתא » 18 התרופות של סבתא להכנה מהירה ומורשית למוגלה ליד השן
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcddbdad dedddad ddeddadaddaa dc

18 התרופות של סבתא להכנה מהירה ומורשית למוגלה ליד השן

שיניים כואבות?18 התרופות של סבתא להכנה מהירה ומורשית למוגלה ליד השן

כשמדובר בטיפול שיניים, חשוב להישאר בראש ההיגיינת הפה שלך ולראות את רופא השיניים שלך באופן קבוע.אך לפעמים, למרות מיטב המאמצים שלנו, אנו יכולים לחוות סוגיה כמו מוגלה ליד השן.זו יכולה להיות חוויה כואבת ולא נוחה שיכולה להשפיע על חיי היומיום שלך.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא מנוסה ואמיתית על הכנה מהירה ומורשית למוגלה ליד השן שתוכלו לנסות בקלות בבית.

סעדים אלה פשוטים, חסכוניים וניתן למצוא אותם ברוב משקי הבית.המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על 18 תרופות אלה ולברר כיצד תוכלו להשתמש בהם כדי להקל על אי הנוחות שלכם.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, והן יכולות להועיל לטיפול גם ב- PUS ליד השן.להלן כמה תרופות צמחיות בהן תוכלו להשתמש:

  • כורכום: כורכום הוא תבלין הנפוץ במטבח ההודי, אך יש לו תכונות אנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, ערוך משחה עם אבקת כורכום ומים, והחל אותה ישירות על האזור הפגוע.
  • שמן ציפורן: שמן ציפורן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן ציפורן עם שמן נשא ומורחים ישירות על האזור הפגוע.
  • שמן עץ התה: שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה בעזרת שמן נשא ומרחים ישירות על האזור הפגוע.

תרופות ביתיות

תרופות ביתיות יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו תרופות צמחיות וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת דלקת וכאב.להלן כמה תרופות ביתיות בהן תוכלו להשתמש:

  • שטיפת מי מלח: שטיפת מי מלח יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים ושטפו את הפה איתו למשך כמה דקות.
  • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה ולהחיל ישירות על האזור המושפע.
  • מי חמצן: מי חמצן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים כמה טיפות מי חמצן עם מים ושטפו את הפה איתו למשך כמה דקות.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לציין כי תרופות אלה יכולות לעזור בתסמינים, אך הם לא ירפא את הנושא הבסיסי.אם אתם חווים מוגלה ליד השן או בעיות שיניים אחרות, חשוב לראות את רופא השיניים שלכם לקבל תוכנית אבחון וטיפול נאותים.

מקור

טיפול במוגלה ליד השן עם תרופות טבעיות

מוגלה ליד השן, המכונה גם Pyorrhea, היא זיהום של החניכיים הגורם לדלקת ויכול להוביל לאובדן שיניים אם לא מטופל כראוי.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן לטיפול במצב במהירות ובבטיחות.להלן 18 תרופות של סבתא שהוכחו כיעילות בטיפול במוגלה ליד השן.

1.שטיפת מי מלח

אחד הטיפולים הפשוטים והיעילים ביותר עבור מוגלה ליד השן הוא לשטוף במי מלח.תרופה זו פועלת על ידי הריגת חיידקים בפה והפחתת הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חצי כפית מלח לכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה למשך מספר דקות מספר פעמים ביום.

2.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אבקת כורכום בכוס מים חמים והשתמשו בה כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

3.שום

שום הוא טיפול יעיל נוסף עבור מוגלה ליד השן.האנטיבקטרייהL ותכונות נגד פטריות של שום הופכים אותו לתרופה יעילה לטיפול בזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים ציפורן שום והחל אותה ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

5.עלים נאים

עלים של נם יש תכונות אנטיבקטריאליות ונטריות חזקות שהופכות אותם לתרופה יעילה לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו קומץ עלי נם בכוס מים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

6.אלוורה

אלוורה הוא חומר אנטי-דלקתי וחיטוש רב עוצמה שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה טרי והחל אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

7.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא חיטוי וחומר הרדמה חזק שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות שמן ציפורן בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת לטיפול במוגלה ליד השן.החומצה האצטית בחומץ מסייעת להרוג חיידקים ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, דלל כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים והשתמש בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

9.עלי מרווה

לעלי מרווה יש תכונות חזקות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות שהופכות אותם לתרופה יעילה לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו קומץ עלי מרווה בכוס מים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמה טיפות שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית סודה לשתייה בכוס מים חמים והשתמשו בה כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

12.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי עוצמתי ועיקרי שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות מיץ לימון בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

13.Myrrh

Myrrh הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי מפורסם שניתן להשתמש בו לטיפול במוגלה ליד השן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של Myrrh בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן