דף הבית » תרופות סבתא » 18 התרופות של סבתא טבעית שצריך לדעת כנגד עצירות דביקות
ddaadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa dadadadda dcddadaa dbdadd

18 התרופות של סבתא טבעית שצריך לדעת כנגד עצירות דביקות

ריפוי עצירות דביקה: 18 תרופות של סבתא טבעית

עצירות יכולה להיות מצב לא נוח ומביך, אך היא יכולה להיות גם מסוכנת לבריאותך.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על עצירות ותסמיניו הלא נוחים.כאן, נסתכל על 18 מהתרופות הטבעיות היעילות ביותר של סבתא בהן תוכלו להשתמש בכדי לרפא עצירות דביקה.

1.הגדל את צריכת הסיבים שלך

אחת הדרכים הטובות ביותר להילחם בעצירות היא להגדיל את צריכת הסיבים התזונתיים שלך.סיבים עוזרים לשמור על מערכת העיכול שלך בצורה חלקה ויכולים לעזור לגרום לדברים לנוע.אכילת שפע של פירות, ירקות, אגוזים וזרעים יסייעו כולם להגדיל את צריכת הסיבים שלך.

2.לשתות הרבה מים

להישאר לחות הוא המפתח למערכת עיכול בריאה.הקפידו לשתות הרבה מים לאורך היום כדי לשמור על מעיים משומנים ולסייע במניעת הדברים.

3.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית באופן קבוע יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול שלך ולשמור על בריאים במעי.כוון לפחות 30 דקות של פעילות גופנית בכל יום כדי לשמור על גופך בכושר ומערכת העיכול שלך פועלת בצורה חלקה.

4.לאכול אוכל פרוביוטי

מזונות פרוביוטיים הם דרך נהדרת לשמור על מערכת העיכול שלך בריאה ובאיזון.אכילת יוגורט, כרוב כבוש, קימצ’י ומזונות מותססים אחרים יכולה לעזור לחדש את החיידקים הטובים במעיים שלך ולעזור לשמור על הכל לרוץ בצורה חלקה.

5.הימנע ממזון מעובד

מזון מעובד ידוע לשמצה בגרימת בעיות עיכול, אז נסו להגביל את הצריכה שלכם מהם.במקום זאת, התמקדו באכילת מזונות טריים ושלמים העמוסים בסיבים ותזונה.

6.אכלו פירות ספוגים ואגוזים

השריית פירות ואגוזים למשך הלילה יכולה לעזור להקל עליהם לעיכול ויכולים לעזור לשמור על מעיים רגילים.

7.נסה תה צמחים

תה צמחי מרפא, כמו קמומיל, מנטה וג’ינג’ר, יכול לעזור להרפות את מערכת העיכול ויכול לספק הקלה מעצירות.

8.קח אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה לעזור להרפות את גופך ויכולה לעורר את מערכת העיכול שלך.הוספת כמה טיפות של שמנים אתרים, כגון לבנדר או מנטה, יכולה להיות מועילה גם היא.

9.לעסות את הבטן שלך

עיסוי בעדינות של הבטן שלך בתנועה סיבובית יכול לעזור לעורר את מערכת העיכול ויכול לעזור לגרום לדברים לנוע.

10.השתמש בשמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית נהדרת לעצירות.נטילת כף שמן קיק לפני השינה יכולה לעזור להקל על עצירות ויכולה לעזור לשמור על מעי קבוע.

11.שתו מיץ שזיפים

מיץ שזיפים הוא משלשל טבעי נהדר שיכול לעזור לגרום לדברים לנוע.נסה לשתות כוס מיץ גיזום בכל בוקר כדי לעזור לשמור על מעיים רגילים.

12.לאכול פפאיה

PAPAYA הוא מקור נהדר לסיבים ויכול לעזור לשמור על מערכת העיכול שלך בצורה חלקה.אכילת כמה פרוסות פפאיה בכל יום יכולה לעזור להמשיך בתנועה.

13.לאכול ענבים

ענבים הם משלשל טבעי נהדר ויכולים לעזור להקל על עצירות.אכילת כמה קומץ ענבים בכל יום יכולה לעזור לשמור על מעיים רגילים.

14.לאכול תפוחים

תפוחים הם מקור נהדר לסיבים ויכולים לעזור לשמור על מעיים רגילים.אכילת תפוח בכל יום יכולה לעזור לשמור על בריאות העיכול שלך.

15.שתו מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית נהדרת לעצירות.שתיית כוס מיץ אלוורה בכל יום יכולה לעזור לשמור על מערכת העיכול שלך בריאה ויכולה לעזור להקל על עצירות.

16.נסה אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה שיכולה לעזור להקל על עצירות.החלת לחץ על נקודות ספציפיות על גופך יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול שלך ויכולה לעזור להעביר את הדברים.

17.אכלו שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא משלשל טבעי נהדר ש

חלק 2: הסעדים של סבתא טבעית לטיפול בעצירות דביקה

עצירות דביקה היא בעיית עיכול נפוצה שיכולה להיות לא נוחה וקשה לטיפול.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שהועברו מסבתות לאורך השנים שיכולות לעזור.החל בתה צמחים לתרופות ביתיות, הסעדים של סבתא אלה יכולים לספק הקלה ולמנוע עצירות נוספת.במאמר זה נדון ב -18 סעדים של סבתא טבעית שצריך לדעת כנגד עצירות דביקה.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם אחד הטיפולים הטבעיים היעילים ביותר לעצירות דביקה.תה צמחים כמו קמומיל, מנטה וג’ינג’ר יכולים לעזור להרפות את מערכת העיכול ולקדם עיכול בריא.הוכח כי קמומיל מסייע בהפחתת הדלקת, ואילו לזרם יש השפעות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את כאבי הבטן והתכווצויות.ג’ינג’ר יכול לעזור לעורר ייצור מיצי עיכול ולקדם עיכול בריא.ניתן ליהנות מכל תה הצמחים הזה ליהנות חמים או קרים וניתן להכין אותם בקלות בבית.

תרופות ביתיות

תרופה טבעית יעילה נוספת לעצירות דביקה היא תרופה ביתית.אחת התרופות הפופולריות ביותר הביתיות היא לערבב כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולשתות אותו לפני הארוחות.הוכח כי חומץ סיידר תפוחים עוזר לעורר עיכול ויכול לעזור להקל על עצירות.תרופות ביתיות אחרות כוללות שתיית מיץ שזיפים, אכילת פפאיה או תאנים ולקיחת פרוביוטיקה.כל התרופות הבתים הללו יכולות לעזור להפחית את תסמיני העצירות ולקדם עיכול בריא.

מזונות עשירים בסיבים

אכילת דיאטה העשירה בסיבים תזונתיים היא תרופה טבעית נוספת לעצירות דביקה.מזונות עשירים בסיבים תזונתיים כולל פירות, ירקות, קטניות ודגנים מלאים יכולים לעזור להוסיף בתפזורת לצואה ולהקל על העברת.אכילת דיאטה העשירה בסיבים תזונתיים יכולה לעזור גם להפחתת הדלקת בדרכי העיכול ויכולה לעזור להפחית את תסמיני העצירות.אכילת דיאטה עשירה בסיבים תזונתיים יכולה גם לעזור במניעת עצירות בעתיד.

פעילות גופנית

תרגיל

הוא תרופה טבעית חשובה נוספת לעצירות דביקה.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ויכולה לעזור להפחתת תסמיני עצירות.פעילות גופנית יכולה גם לעזור להפחתת לחץ שיכול להיות גורם תורם לעצירות.פעילות גופנית קבועה יכולה גם לעזור לקדם עיכול בריא בעתיד.

18 הסעדים של סבתא הטבעית הללו יכולים להיות יעילים בטיפול בעצירות דביקה.תה צמחי מרפא, תרופות ביתיות, מזון עשיר בסיבים ותרגיל הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני העצירות ולקדם עיכול בריא.ניתן להשתמש בתרופות אלה יחד או בנפרד כדי לסייע בהפחתת תסמיני עצירות ולמנוע עצירות נוספת.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לעצירות דביקה?

התרופות הטבעיות הטובות ביותר לעצירות דביקה הם תה צמחי מרפא, תרופות ביתיות, אוכל עשיר בסיבים ותרגיל.תה צמחים כמו קמומיל, מנטה וג’ינג’ר יכולים לעזור להרפות את מערכת העיכול ולקדם עיכול בריא.תרופות ביתיות כמו שתיית חומץ תפוחים יכול לעזור לעורר עיכול ולהפחית את העצירות.אכילת דיאטה עשירה בסיבים תזונתיים יכולה להוסיף בתפזורת לצואה ולהקל על המעבר.ופעילות גופנית קבועה יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהפחית תסמיני עצירות.

האם תרופות אלה בטוחות?

כן, הסעדים הטבעיים של סבתא אלה הם בדרך כלל בטוחים וניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת תסמיני עצירות ולמנוע עצירות נוספת.עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, במיוחד אם יש לך מצב בריאותי כרוני או לקחת תרופות כלשהן.

18 הסעדים של סבתא הטבעית הללו יכולים להיות דרך יעילה לטיפול בעצירות דביקה.תה צמחי מרפא, תרופות ביתיות, מזון עשיר בסיבים סיבים ואילמנטSE יכול לעזור להפחית את תסמיני העצירות ולקדם עיכול בריא.ניתן להשתמש בתרופות אלה יחד או באופן פרטני ויכולות לעזור במניעת עצירות נוספת ושיפור בריאות העיכול הכוללת.

שילוב תרופות טבעיות אלה בשגרת היומיום שלך יכול להיות דרך יעילה להפחתת תסמינים של עצירות דביקה ולקדם עיכול בריא.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, במיוחד אם יש לך מצב בריאותי כרוני או לקחת תרופות כלשהן.בנוסף, הבנת <a href = "https://en.wikipedia.org/wiki/const

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן