דף הבית » תרופות סבתא » 18 הסעדים של סבתא מזינים ומרגיעים אף קר
ddadadddd dadc daddaad dedddaddd ddedadddaddd dda dada

18 הסעדים של סבתא מזינים ומרגיעים אף קר

אף קר: להזין ולהרגיע את הסעדים של סבתא

שום דבר לא יכול להיות לא נוח יותר מאף קר.האף הקבוע, המילוי והתעטשות יכולים באמת לשים מנחת ביום שלך.עם זאת, לפני שתגיע לתרופות ללא מרשם, שקול כמה מהתרופות המוערכות בזמן שסבתא שלך ייתכן שהשתמשת בהן.תרופות אלה טבעיות, בטוחות ולעתים קרובות מאוד יעילות בעזרה להרגיע ולהזין אף קר.

תרסיסי קיטור ומלח

אחד התרופות הוותיקות והאמינות ביותר לאף קר הוא תרסיסים אדים ומלח.Steam ידוע בזכות תכונותיו המפוצצות, עוזר לפרק ריר האף ולפתוח אף מחניק.תרסיסי מלח עוזרים לחות את האף, להפחית דלקת ועוזרים לשטוף חיידקים ואלרגנים.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי לבחירתכם.מניחים מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה ושאפו את הקיטור למשך 5-10 דקות.כדי להשתמש בתרסיס המלח, ריסס כמות קטנה לכל נחיריים מספר פעמים לאורך היום.

דבש וקינמון

דבש וקינמון הם שניהם תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע אף קר.לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לגירוי מרגיע והפחתת דלקת באף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית דבש וקמצוץ קינמון יחד בכוס מים חמים ושתו אותו מספר פעמים ביום.אתה יכול גם למרוח כמות קטנה מהתערובת ישירות על הנחיריים שלך כדי לעזור לחות ולהרגיע את הגירוי.

טיפ: שמור על צנצנת דבש וקינמון על היד כדי לעזור להרגיע אף קר בכל פעם.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מכובדת בזמן המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע אף קר.התכונות האנטי דלקתיות והרגיעות של קמומיל יכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי באף.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול שקית תה קמומילית בכוס מים חמים למשך 5-10 דקות.שתו את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגירוי.אתה יכול גם למרוח כמה טיפות מהתה המקורר ישירות על הנחיריים שלך כדי לעזור לחות ולהרגיע את האזור.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא שמן אתרי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע אף קר.התכונות האנטי-דלקתיות והמגניבות של אקליפטוס מסייעות להפחתת הדלקת ולפרק ריר האף.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערת מים חמים ושאפו את הקיטור למשך 5-10 דקות.אתה יכול גם למרוח כמות קטנה של השמן ישירות על הנחיריים שלך מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית דלקת ולהרטיב את האזור.

תה חילבה

תה חילבה הוא תרופה עתיקה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע אף קר.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות של חילבה עוזרות להפחתת גירוי ולשטוף חיידקים ואלרגנים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול שקית תה חילבה בכוס מים חמים למשך 5-10 דקות.שתו את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגירוי.אתה יכול גם למרוח כמה טיפות מהתה המקורר ישירות על הנחיריים שלך כדי לעזור לחות ולהרגיע את האזור.

שום ודבש

שום ודבש הם שניהם תרופות טבעיות חזקות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע אף קר.לשום תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת להפחתת דלקת ושטיפת חיידקים ואלרגנים.לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לגירוי מרגיע והפחתת דלקת באף.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית שום וכפית דבש יחד בכוס מים חמים ושותה אותו מספר פעמים ביום.אתה יכול גם למרוח כמות קטנה מהתערובת ישירות על הנחיריים שלך כדי לעזור לחות ולהרגיע את הרגישותעַל.

אלה רק כמה מהסעדים המכובדים בזמן שייתכן שסבתא שלך השתמשה באף קר.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לרפא הצטננות, אך הם יכולים לעזור להרגיע ולהזין את האזור, ולהפחית את הדלקת והגירוי.עם זאת, חשוב לזכור כי יש להשתמש בסעדים אלה רק כטיפולים משלימים, וכי עליכם להתייעץ תמיד עם

תרופות צמחיות לאף קר

מזג אוויר חורפי יכול להיות קשה על העור, במיוחד על האזור העדין סביב האף.כאשר הקור נכנס פנימה, זה יכול לגרום ליובש וגירוי ולהשאיר אותנו עם אף קר.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות וטבעיות שיכולות להזין ולהרגיע אף קר.להלן 18 תרופות של סבתא לנסות:

1.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להגן על העור מפני ייבוש ולהשאיר אותו לחות.לעסות כמה טיפות שמן זית סביב אזור האף למשך מספר דקות בכל יום כדי לעזור לו לשמור עליו רך וגמיש.

2.אלוורה

אלוורה היא עוד יותר עור טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע להקלה.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי נוסף שיכול לעזור לשמור על העור סביב האף לחות ורך.לעסות כמה טיפות שמן קוקוס לאזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

4.דבש

דבש הוא חומר הומנט טבעי, כלומר הוא יכול לעזור למשוך לחות לעור.מרחו שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע והשאירו אותו 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

5.אבוקדו

אבוקדו עשיר בשומנים בריאים שיכולים לעזור להזין ולהרטיב את העור.מועכים אבוקדו בשל ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי.מערבבים יחד כמה כפות סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל אותו על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.משרים כרית כותנה בלוז המכשפה ומורחים אותה על האזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

8.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.משרים כרית כותנה בתה קמומיל ומורחים אותה על האזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

9.תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להגן על העור מפני נזק.משרים כרית כותנה בתה ירוק ומורחים אותה על האזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

10.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא עוד יותר של עור טבעי שיכול לעזור להפחית גירוי ואודם.מערבבים יחד כמה כפות שיבולת שועל עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל אותו על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

11.יוגורט

יוגורט עשיר בפרוביוטיקה שיכול לעזור לאזן את הפלורה הטבעית של העור ולהפחית את הגירוי.מרחו שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור הפגוע והשאירו אותה 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

12.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.מדללים כמה טיפות שמן עץ התה בשמן נשא ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

13.שמן שקדים

שמן שקדים הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על העור סביב האף לחות ורך.לעסות כמה טיפות שמן שקדים לאזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

14.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.משרים כרית כותנה בחומץ סיידר תפוחים ומורחים אותו על האזור המושפע למשך מספר דקות בכל יום.

15.שמן קיק

שמן קיק הוא עוד יותר עור שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.מאסגE כמה טיפות של שמן קיק לאזור הפגוע למשך מספר דקות בכל יום.

16.בזיל

בזיל הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את האדום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן