דף הבית » תרופות סבתא » 18 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה והם זקנים לייבש את האף של התינוק
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd dddd dda

18 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה והם זקנים לייבש את האף של התינוק

הסעדים של סבתי לקור נפוץ

כשגדלתי, אני זוכר את סבתא שלי תמיד הייתה לתרופה לכל מחלה שהייתה לי.בין אם זה היה אף נזלת, שיעול או חום, נראה שהיא יודעת בדיוק מה לעשות.ככל שהתבגרתי התחלתי להבין את החשיבות של העברת הסעדים הללו מדור לדור.יש כמה תרופות שקיימות מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.במאמר זה אשתף כמה מהסעדים של סבתי לקור הנפוץ.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לעזור לפנות את מעברי האף ולהפחית את הסימפטומים של הצטננות.לשם כך, מלאו קערה במים חמים מאוד והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה, וודאו להרחיק את הפנים לפחות 12 סנטימטרים מהמים.נשמו את הקיטור למשך 10-15 דקות.זה אמור לעזור לנקות את מעברי האף שלך ולהפחית את העומס.

דבש טבעי

דבש טבעי הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הסימפטומים של הצטננות.קח 1-2 כפיות דבש כל 4 שעות.אם אתה ילד, הקפד לדלל את הדבש במים חמים.לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות.

שום

שום הוא דרך נהדרת להילחם בקור הנפוץ.אתה יכול לאכול שום גולמי או לקחת תוספי שום.אכילת שום גולמי יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהילחם בכל וירוסים שעלולים לגרום לקור שלך.לשום יש גם תכונות אנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות.

שתיית תה

שתיית תה היא דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.הקפידו לבחור תה המכיל ג’ינג’ר, מנטה או קמומיל.עשבי תיבול אלה יכולים לעזור להפחית את העומס, להרגיע את כאב הגרון ולהפחית חום.

השתמש במכונת אדים

השימוש במכשיר אדים בביתך הוא דרך נהדרת להפחית את הסימפטומים של הצטננות.הלחות באוויר יכולה לעזור להרגיע את מעברי האף העמוסים, להפחית את הגרון היבש ולהפחית את השיעול.

שתו שפע של נוזלים

שתיית שפע של נוזלים חיונית כאשר יש לך הצטננות.מים ונוזלים אחרים יכולים לעזור לשמור על לחות בגרון ולהפחית את הסימפטומים של הצטננות.

מנוחה

קבלת מנוחה רבה חשובה גם כאשר יש לך הצטננות.הגוף שלך זקוק לזמן לרפא ולנוח יעזור לך לעשות זאת.הקפידו לקבל לפחות 8 שעות שינה בכל לילה ולקחו זמן לנוח במהלך היום.

טיפ ייחודי ומועיל

דרך נהדרת להפחית את הסימפטומים של הצטננות היא לגרגר עם מי מלח חמים.מערבבים 1 כפית מלח עם 8 אונקיות מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.זה יעזור להפחית את העומס ולהפחית את הכאב של כאב גרון.

אלה רק חלק מהתרופות של סבתי לקור נפוץ.כפי שנאמר, גרם של מניעה שווה קילו תרופה.לכן, אם אתה מרגיש תסמינים קרות כלשהם, הקפד לעקוב אחר התרופות הללו כדי לעזור להפחית את חומרתם.

שימוש במשאבי טבע לטיפול באף נזלים

כשמדובר בטיפול באף הנזלת של התינוק, טבעי לרצות לפנות לתרופות הטבעיות ביותר הקיימות.סבתות עוברות תרופות טבעיות במשך מאות שנים, והן יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו תרופות מודרניות.להלן 18 סעדים של סבתא המועברים במשפחה והם זקנים לייבש את האף של התינוק.

חומץ

חומץ הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזיר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.החומץ ישמש כאנטי דלקתית ויסייע להרגיע את אפו של התינוק.

דבש

דבש הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי-דלקתית, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לאף של התינוק.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית דבש אחת עם כפית מים חמים ולהשתמש בכותנהכדור כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.זה יעזור להרגיע את הגירוי ולהפחית את כמות הריר.

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לאף נזיר.פשוט מרסקים שן שום אחד ומערבבים אותו עם כף מים חמים.השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.השום יסייע בהפחתת כמות הריר ולספק הקלה מהדלקת.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של מיץ לימון עם כפית מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.מיץ הלימון ישמש כאנטי דלקת ויסייע בהפחתת כמות הריר.

מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת עם כוס מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.המלח יסייע בהפחתת הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי האף הנזוז.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס על אפו של התינוק ועסה אותו בעדינות.שמן הקוקוס יעזור להרגיע את הגירוי ולהקטין את כמות הריר.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.פשוט מרחו כמות קטנה של שמן זית על אפו של התינוק ועסה אותו בעדינות.שמן הזית יעזור להרגיע את הגירוי ולהקטין את כמות הריר.

בזיליקום

בזיל הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של בזיליקום מיובש עם כפית מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.הבזיליקום ישמש כאנטי דלקת ויסייע בהפחתת כמות הריר.

קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של קינמון טחון עם כפית מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.הקינמון ישמש כאנטי דלקת ויסייע בהפחתת כמות הריר.

THYME

טימין הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזיר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של טימין מיובש עם כפית מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.הטימין ישמש כנוגד דלקת ויסייע בהפחתת כמות הריר.

שמן חרדל

שמן חרדל הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של שמן חרדל עם כפית מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.שמן החרדל ישמש כאנטי דלקת ויסייע בהפחתת כמות הריר.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של ג’ינג’ר טחון עם כפית מים חמים ולהשתמש בכדור כותנה כדי למרוח את הפיתרון על אפו של התינוק.הג’ינג’ר ישמש כאנטי דלקת ויסייע בהפחתת כמות הריר.

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נהדרת לאף נזיר.פשוט מערבבים כפית כורכום אחת עם כפית אחת של

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן