דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות של סבתא עתיקה ובריאה נגד ג’וקים
daadaddaddaa dadc daddaad dadaaddad dddaddd dadd dddaddd

17 תרופות של סבתא עתיקה ובריאה נגד ג’וקים

מהם הסעדים של סבתא נגד ג’וקים?

ג’וקים הם אחד המזיקים הנפוצים והמתמשכים ביותר בבתים ובעסקים ברחבי העולם.הם לא רק מכוערים, אלא הם יכולים גם להפיץ חיידקים ולגרום לאלרגיות.אמנם ישנן שיטות כימיות וקנות חנות לבקרת ג’וק, אך ישנן גם כמה תרופות ביתיות מסורתיות שסבתות משתמשות בהן במשך דורות כדי לשלוט על ג’וקים.

סעדים אלה הם טבעיים, בטוחים ולעתים קרובות יעילים בדיוק כמו מוצרים מסחריים.אמנם הם עשויים לא למגר לחלוטין את התפשטות, אך הם יכולים לעזור להפחית את מספר הג’וקים בביתכם ולמנוע מהם לחזור.להלן 17 תרופות של סבתא עתיקה ובריאה נגד ג’וקים.

1.כדור הארץ דיאטומסי

כדור הארץ דיאטומסי הוא אבקה טבעית ולא רעילה המורכבת מהשרידים המאובנים של אורגניזמים מימיים זעירים.כאשר האבקה מתפשטת סביב היקף החדר, היא פועלת כמחסום טבעי שהקקים אינם יכולים לחצות.כאשר הם מנסים לחצות את זה, האבקה נדבקת ברגליהם ולגופם וגורמת להם להתייבש ולמות.

2.חומצה בורית

חומצה בורית היא מינרל המתרחש באופן טבעי שהוא רעיל לג’וקים.זה עובד על ידי דבקות ברגליים ובגופות של הג’וקים ואז להרעיל אותם לאט.כאשר משתמשים בו נכון, חומצה בורית יכולה להיות רוצח ג’וק יעיל מאוד.

3.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא מגרה טבעי שניתן להשתמש בו כדי להדוף ג’וקים.זה עובד על ידי גרימת תחושת שריפה לא נוחה כאשר התיקן באים איתו במגע.פשוט מפזרים קצת פלפל קאיין סביב הבית שלך והקיקים ימנעו ממנו.

4.מיץ לימון

מיץ לימון הוא דוחה ג’וק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב מעט מיץ לימון עם מים ולרסס אותו סביב היקף הבית שלך.ריח ההדרים ישמר את הג’וקים.

5.קפה שטח

שטחי קפה הם דוחה ג’וקים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.כל שעליך לעשות הוא להפיץ כמה שטחי קפה סביב היקף הבית שלך, והקיקים יישארו משם.

6.Catnip

Catnip הוא דוחה ג’וק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.כל שעליך לעשות הוא להפיץ קצת קטניפ סביב היקף הבית שלך, והקיקים יישארו משם.

7.סבון ומים

ניתן להשתמש בסבון ומים כדי להרוג ג’וקים.כל שעליך לעשות הוא לערבב מעט סבון כלים עם מים ומרסס אותו ישירות על ג’וקים.הסבון יגרום לתיקן להתייבש ולמות.

8.שום

שום הוא דוחה ג’וק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.כל שעליך לעשות הוא להפיץ קצת שום טחון סביב היקף הבית שלך, והקיקים יישארו משם.

9.עלי מפרץ

עלי מפרץ הם דוחה ג’וק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.פשוט מורחים כמה עלי מפרץ סביב היקף הבית שלך, והקיקים יישארו משם.

10.שמן נים

שמן נם הוא דוחה ג’וק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב קצת שמן נם עם מים ולרסס אותו סביב היקף הבית שלך, והקיקים יישארו משם.

11.Borax

בורקס הוא מינרל המתרחש באופן טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרוג ג’וקים.כל שעליך לעשות הוא לערבב קצת בורקס עם סוכר ולהפיץ אותו סביב היקף הבית שלך.הסוכר ימשוך את הג’וקים, והבורקס יהרוג אותם.

12.עלי מנטה

עלי נענע הם דוחה ג’וק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.כל שעליך לעשות הוא להפיץ כמה עלי נענע סביב היקף הבית שלך, והקיקים יישארו משם.

13.ציפורן

ציפורן הם דוחה ג’וקים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להרחיק ג’וקים מהבית שלך.פשוט

17 הסעדים של סבתא עתיקה ובריאה נגד קוקרהצ’ס

ג’וקים יכולים להיות אחד המזיקים המתסכלים ביותר להתמודד איתם.לא רק שהם לא מכוערים, אלא שהם יכולים גם להפיץ מחלות ולזהם מזון.למרבה המזל, סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך דורות כדי להיפטר מהחגים המציקים האלה.להלן שבע עשרה סעדים של סבתא עתיקה ובריאה נגד ג’וקים.

1.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אחת הדרכים היעילות והטבעיות ביותר להיפטר מהקקים.החומר הפעיל בפלפל קאיין הוא קפסאיצין, שיש לו השפעה דוחה חזקה על ג’וקים.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לפזר פלפל קאיין באזורים שבהם ראיתם ג’וקים או לערבב אותו עם מים ולרסס אותו סביב האזור הפגוע.

2.בורקס וסוכר

בורקס וסוכר הם שני מרכיבים נפוצים המשמשים במשך שנים רבות כדוחה ג’וק טבעי.הבורקס הוא קוטל חרקים שאינו רעיל, ואילו הסוכר משמש כפיתיון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים חלקים שווים של בורקס וסוכר ומפזרים אותה באזורים שבהם נצפו ג’וקים.הסוכר ימשוך אותם, בעוד שהבורקס ירעיל אותם.

3.קליפות הדרים

קליפות הדרים הן דוחה טבעית עבור ג’וקים.הריח החזק של פירות הדרים כמו לימונים, לימונים ותפוזים יכול לעזור להרחיק ג’וקים.כדי להשתמש בתרופה זו, אתה יכול להכניס פילינט הדרים באזורים שבהם ראית ג’וקים או להשתמש בהם כדי ליצור תרסיס טבעי על ידי הרתחת הקליפות במים.

4.קפה שטח

שטח קפה הוא עוד דוחה ג’וק טבעי נהדר.ריח שטחי הקפה חזק מספיק כדי להדוף את ג’וקים ולהרחיק אותם.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מפזרים את שטחי הקפה סביב אזורים שבהם ראית ג’וקים או השתמשו בהם כדי ליצור תרסיס טבעי על ידי הרתחת השטח במים.

5.שמן נים

שמן נם הוא קוטל חרקים טבעי המשמש במשך מאות שנים לשליטה על מזיקים.זה יכול לשמש כדי להדוף ולרוג ג’וקים.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לערבב שמן נים עם מים ולרסס אותו סביב אזורים שבהם ראיתם ג’וקים.

תרופות טבעיות אחרות נגד ג’וקים

6.עלי מפרץ

לעלי המפרץ יש ריח חזק שהמוקנים לא אוהבים.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו להכניס עלי מפרץ באזורים שבהם ראיתם ג’וקים או להשתמש בהם כדי ליצור תרסיס טבעי על ידי הרתחת העלים במים.

7.שום

לשום יש ריח חזק שהמוקנים לא אוהבים.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לרסק כמה שיני שום ולפזר אותם באזורים שבהם ראיתם ג’וקים או להשתמש בהם כדי ליצור תרסיס טבעי על ידי הרתחת הציפורן במים.

8.כדור הארץ דיאטומסי

כדור הארץ דיאטומי הוא קוטל חרקים טבעי המשמש במשך מאות שנים לשליטה על מזיקים.זוהי אבקה משובחת שהיא קטלנית לקיקים כשהם באים איתו במגע.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לפזר את האדמה הדיאטומית באזורים שבהם ראיתם ג’וקים או להשתמש בהם כדי ליצור תרסיס טבעי על ידי ערבובו עם מים.

9.חומצה בורית

חומצה בורית היא קוטל חרקים טבעי היעיל כנגד ג’וקים.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לפזר חומצה בורית באזורים שבהם ראיתם ג’וקים או להשתמש בהם כדי ליצור תרסיס טבעי על ידי ערבובו עם מים.

10.מי סבון

מי סבון הם דרך טבעית ויעילה להיפטר מג’וקים.כדי להשתמש בתרופה זו, תוכלו לערבב כמה טיפות סבון כלים עם מים ולרסס אותם סביב אזורים שבהם ראיתם ג’וקים.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים כדי להיפטר מג’וקים.סעדים אלה יעילים, בטוחים ובמחיר סביר.מפלפל קאיין ועד חומצה בורית, ישנם מרכיבים טבעיים רבים שניתן להשתמש בהם כדי להדוף ואף להרוג ג’וקים.עם קצת מאמץ

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן