דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות של סבתא משקמת ומרגיעה לקוליק של התינוק
daadaddaddaa dadc daddaad dedadadedaa ddedadddad dcdaddcdda da

17 תרופות של סבתא משקמת ומרגיעה לקוליק של התינוק

קוליק בתינוקות: 17 הסעדים של סבתא כדי לעזור להרגיע ולשחזר

קוליק אצל תינוקות יכול להיות חוויה מלחיצה ומוחצת עבור הורים חדשים.ההערכה היא שכ- 20-25% מכלל התינוקות חווים קוליק במהלך החודשים הראשונים לחיים.COLIC מוגדר כבכי יותר משלוש שעות ביום, שלושה ימים בשבוע, במשך שלושה שבועות ומעלה.אמנם אין סיבה ידועה לקוליק, אך קיימים מגוון טיפולים.בין הפופולריות ביותר הם הסעדים של סבתא.

הסעדים של סבתא הם טיפולים טבעיים פשוטים ששימשו במשך דורות כדי לעזור להרגיע ולהחזיר תינוקות הסובלים מקוליק.אמנם אין שני תינוקות זהים, אך ישנם כמה תרופות מנוסות ואמיתיות שהוכחו כיעילות במקרים רבים.להלן 17 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לתינוקות קוליק.

1.אמבטיות חמות

אמבטיה חמה היא אחד הטיפולים הנפוצים והפשוטים ביותר לקוליק.זה יכול לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך, וזה עשוי אפילו לעזור להפחית את כאבי הגז והבטן.וודא שהמים לא חמים מדי;אמבטיה חמה ופושרת היא אידיאלית.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו לבנדר או קמומיל, למי האמבט להרפיה נוספת.

2.עיסוי בטן

עיסוי בטן הוא תרופה פופולרית נוספת לקוליק.לעסות בעדינות את הבטן של התינוק שלך בכיוון השעון למשך כמה דקות.זה יכול לעזור להפחית את הגז ולשפר את העיכול, כמו גם להרגיע ולהרגיע את תינוקך.

עצה: השתמש במכות איטיות ועדינות והימנע מפניית לחץ רב מדי.

3.שינויים בהאכלה

אם התינוק שלך יונק, נסה לשנות את הדרך בה אתה מאכיל אותם.נסה סיעוד במצב זקוף יותר או לשנות את זווית הפטמה תוך כדי האכלה.זה יכול לעזור להפחית בועות אוויר שיכולות לגרום לגז ואי נוחות.אם התינוק שלך מוזן בקבוקים, נסה לצעוד את האכלות או להחליף את סוג הבקבוק או הפטמה.אתה יכול גם לנסות לעבור לפורמולה היפואלרגנית אם התינוק שלך מוזן בפורמולה.

4.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור בשיפור העיכול ולהפחית את כאבי הבטן.אתה יכול לתת לתינוק שלך פרוביוטיקה בצורה של תוסף או לנסות לשלב אותם בתזונה שלהם.יוגורט, קפיר ומזונות מותססים אחרים הם כולם מקורות מצוינים לפרוביוטיקה.

5.מים אחיזה

מי אחיזה הם תרופה טבעית העשויה מעשבי תיבול ומינרלים שיכולים לעזור להפחית את כאבי הגז והבטן.זה זמין ללא מרשם וניתן לתת במינונים קטנים.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתתן לתינוקך כל סוג של תוסף.

6.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם תרופה טבעית נוספת לקוליק.תה קמומיל הוא אחד תה הפופולרי והיעיל ביותר לתינוקות.זה יכול לעזור להפחית את כאבי הגז והבטן, כמו גם להירגע ולהרגיע את התינוק שלך.אתה יכול לתת לתינוק שלך תה קמומיל במינונים קטנים או לדלל אותו בחלב אם או בפורמולה.עשבי תיבול אחרים שניתן להשתמש בהם להכנת תה כוללים שומר, מנטה וג’ינג’ר.

7.קומפרסים חמים

ניתן להשתמש בקומפרסים חמים כדי לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך.אתה יכול להשתמש בבד חם או בכרית חימום כדי למרוח לחץ עדין על הבטן של תינוקך.זה יכול לעזור להפחית את כאבי הגז והבטן.

8.מוצצים

ניתן להשתמש במוצצים כדי לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך.הם יכולים גם לעזור להפחית את כאבי הגז והבטן.הקפד לבחור מוצץ ללא BPA ומיועד לתינוקות.

9.רעש לבן

ניתן להשתמש ברעש לבן כדי לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך.זה יכול גם לעזור לחסום רעשים אחרים שעלולים לגרום למצוקה לתינוק שלך.אתה יכול להשתמש במכונת רעש לבן או במאוורר כדי ליצור צליל מרגיע.

10.Swadddling

Swaddling היא טכניקה פופולרית המשמשת כדי לעזור להרגיע ולהרגיע תינוקות.זה יכול לעזור להפחית את כאבי הגז והבטן, כמו גם לעזור לתינוק שלך להרגיש בטוח ונוח.הקפידו להשתמש בבד קל ונושם ולהכניס את תינוקכם בצורה נמרצת אך לא הדוקה מדי.

11.

תרופות ביתיות נפוצות לקוליק

קוליC יכולה להיות חוויה קשה עבור הורים ותינוקות כאחד.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות וטיפולים ביתיים המשמשים באופן מסורתי כדי לעזור להרגיע את הקוליק של התינוק.להלן 17 מהסעדים המשקמים והסבתא הנפוצים ביותר של סבתא לקוליק של התינוק.

1.קומפרס חם

קומפרס חם יכול להיות דרך נהדרת לעזור להרגיע את הקוליק של התינוק.מרחי בעדינות דחיסה חמה על בטנו של תינוקך, ומאפשר לחום לעזור להרפות את הבטן ולספק הקלה.

2.עיסוי

עיסוי בטן של תינוקך יכול להיות דרך נהדרת נוספת לעזור להקל על הקוליק.לעסות בעדינות את הבטן של תינוקך בכיוון כיוון השעון כדי לעזור לעורר עיכול ולספק הקלה.

3.תוספי פרוביוטיקה

תוספי מזון פרוביוטיים יכולים להיות דרך נהדרת לסייע בהפחתת תסמיני הקוליק.פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים המסייעים בקידום עיכול בריא ויכולים לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

4.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מסורתית לקוליק.להכנת התה, פשוט עלי מנטה תלולים במים חמים למשך מספר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני שתתן אותו לתינוק שלך.

5.תה שומר

ניתן להשתמש בתה שומר גם כדי לסייע בהפחתת תסמיני הקוליק.לשומר תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להקל על כאבי בטן.להכנת התה, פשוט זרעי שומר תלולים במים חמים במשך מספר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני שתתן אותו לתינוק שלך.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית נוספת לקוליק.להכנת התה, פשוט פרחי קמומיל תלולים במים חמים במשך מספר דקות.אפשר לתה להתקרר לפני שתתן אותו לתינוק שלך.

7.זרעי מטרה

זרעי מטרה יכולים להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בזרעי מטרה, פשוט מרסקים אותם ומערבבים אותם לכוס חלב חם.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בסודה לשתייה, פשוט מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

10.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר יכול להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בג’ינג’ר, פשוט מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כוס מים חמים.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

11.טיפות לקטאז

טיפות לקטאז יכולות להיות דרך נהדרת לסייע בהפחתת תסמיני הקוליק.טיפות לקטאז הן אנזימים המסייעים בפירוק לקטוז, שיכולים לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

12.מיץ לימון

מיץ לימון יכול להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש במיץ לימון, פשוט מערבבים כפית אחת של מיץ לימון עם כוס מים חמים.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

13.שמן זית

שמן זית יכול להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בשמן זית, פשוט מערבבים כפית אחת של שמן זית עם כוס מים חמים.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

14.שמן קוקוס

שמן קוקוס יכול להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כוס מים חמים.תן לתינוק שלך את התערובת כדי לעזור להפחית את תסמיני הקוליק.

15.שמן אתרי קמומיל

שמן אתרי קמומיל יכול להיות דרך נהדרת לסייע בהפחתת תסמיני הקוליק.כדי להשתמש בשמן אתרי קמומיל, פשוט מערבב אחד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן