דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות של סבתא מרפא המבוססות על מרכיבים טבעיים לעפעפיים אדומים ונפוחים
daadaddaddaa dadc daddaad dedadad ddedddadaddaa dadc dedadbdd

17 תרופות של סבתא מרפא המבוססות על מרכיבים טבעיים לעפעפיים אדומים ונפוחים

עפעפיים כואבים, אדומים ונפוחים יכולים להוות סימן לתנאי עיניים רבים ושונים ויכולים לגרום לאי נוחות משמעותית.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות, גירוי וכאבים הקשורים לעפעפיים נפוחים.במאמר זה נחקור 17 תרופות מרפאות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם לטיפול בעפעפיים אדומים ונפוחים.

1.קומפרס קר

אחד הטיפולים היעילים ביותר לעפעפיים נפוחים הוא קומפרס קר.קומפרס קר מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לספק הקלה מכאב ונפיחות.להכנת דחיסה קרה, מלאו קערה במים קרים והטילו בתוכה מטלית נקייה.סובבים את עודפי המים והניחו את הבד על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.חזור על טיפול זה פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.אלוורה

אלוורה משמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל עפעפיים אדומים ונפוחים.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש באלוורה למטרה זו, יש למרוח קצת ג’ל אלוורה טרי ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על טיפול זה פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אתה יכול לשלב ג’ל אלוורה עם כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר.לשמן לבנדר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה נוספת לעפעפיים נפוחים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בשמן קוקוס למטרה זו, פשוט מרחי מעט שמן קוקוס חם ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על טיפול זה פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לעפעפיים אדומים ונפוחים.כדי להשתמש בדבש למטרה זו, פשוט החל קצת דבש גולמי ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על טיפול זה פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

17 תרופות סבתות מרפאות לעפעפיים אדומים ונפוחים

סבתות משתמשות במרכיבים טבעיים במשך מאות שנים כדי להקל על עפעפיים אדומים ונפוחים.החל מתה ועשבי תיבול לשמנים ופירות אתרים, 17 תרופות ריפוי אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולשפר את הבריאות הכללית של העיניים שלך.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לעפעפיים אדומים ונפוחים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את סימני הדלקת ולהפחית את אי הנוחות הקשורה אליו.כדי להשתמש בתרופה זו, כבל שקית תה קמומילית במים חמים למשך 5 דקות.ואז, להשרות כרית כותנה בתה והניחו אותו על העפעפיים הסגורים שלך למשך 10 דקות.

2.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נוספת לעפעפיים אדומים ונפוחים.שורש צהוב זה עשיר בנוגדי חמצון ובתרכובות אנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כף אבקת כורכום עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על העפעפיים שלך והשאיר אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף את זה במים פושרים.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית לדלקת ואודם.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימנים של עפעפיים אדומים ונפוחים.כדי להשתמש בו, חילצו את הג’ל מעלה אלוורה טרי והמרחו אותו ישירות על העפעפיים.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לעפעפיים אדומים ונפוחים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את סימני הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים פושרים.להשרות כרית כותנה בתמיסהומרחי אותו על העפעפיים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

5.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לעפעפיים אדומים ונפוחים.הוא מכיל פוליפנולים בעלי תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, תלול שקית תה ירוק במים חמים למשך 5 דקות.ואז, משרים כרית כותנה בתה ומניחים אותו על העפעפיים הסגורים שלך למשך 10 דקות.יש לשטוף את זה במים פושרים.

6.פרוסות מלפפון

מלפפונים הם תרופה טבעית נהדרת לעפעפיים אדומים ונפוחים.הם מכילים נוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את סימני הדלקת.כדי להשתמש בו, חותכים מלפפון לפרוסות דקות והניחו אותם על העפעפיים הסגורים שלכם.השאירו אותם למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית לעפעפיים אדומים ונפוחים.יש לו תכונות אנטי-פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את סימני הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 טיפה של שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס.החל את התערובת על העפעפיים שלך והשאיר אותה במשך 10 דקות לפני ששטיפת אותה במים פושרים.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מעצבן שיש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את סימני הדלקת.כדי להשתמש בו, ערבבו 1 כפית לוז מכשפה עם כוס מים פושרים.משרים כרית כותנה בתמיסה ומורחים אותה על העפעפיים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לעפעפיים אדומים ונפוחים.יש לו תכונות אנטי-פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את סימני הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים טיפה של שמן לבנדר עם כפית שמן קוקוס.החל את התערובת על העפעפיים שלך והשאיר אותה במשך 10 דקות לפני ששטיפת אותה במים פושרים.

10.דבש

דבש הוא תרופה טבעית לעפעפיים אדומים ונפוחים.יש לו אנטי דלקת, אנטיבקטריאלי ונוגד חמצון

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן