דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות של סבתא בריאותית ורפואית להתמודדות עם צרבת!
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddddaaddaa ddadaddddaa dcddaaded

17 תרופות של סבתא בריאותית ורפואית להתמודדות עם צרבת!

צרבת היא מצב רפואי נפוץ שחווים אנשים רבים.זה נגרם על ידי ריפלוקס חומצה, מצב בו חומצת הקיבה זורמת חזרה לוושט, מה שמוביל לתחושות שריפה לא נוחות בחזה ובגרון.אמנם ניתן לטפל בפרק של צרבת מדי פעם בתרופות ללא מרשם, אך ישנם גם מגוון של תרופות טבעיות שהועברו לאורך דורות.להלן 17 תרופות של סבתא בריאותית ורפואית שיכולים לעזור להרגיע את תסמיני הצרבת.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות העתיקות והיעילות ביותר לצרבת.זה עוזר לאזן את רמות החומציות בקיבה, להרגיע את דרכי העיכול ולהפחית דלקת.לשימוש, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושתו אותו לפני הארוחות.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור לנטרל את החומצה בקיבה.לשימוש, מערבבים 1/2 כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותים אותה מייד.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לצרבת מכיוון שהיא מסייעת להפחתת הדלקת ולהגדיל את מיצי העיכול.לשימוש, תלול כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בכוס מים חמים ושותה את התה.

4.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית נוספת לצרבת.זה עוזר להרגיע את דרכי העיכול ולהפחית דלקת.לשימוש, מערבבים כף אחת של מיץ אלוורה עם כוס מים ושתו אותו לפני הארוחות.

5.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה צמחית מרגיעה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהקל על צרבת.לשימוש, תלול כפית אחת של תה קמומיל בכוס מים חמים ושותה את התה.

6.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה יעילה לצרבת שכן הם מכילים תרכובות המסייעות להפחתת דלקת ולהגדיל את מיצי העיכול.לשימוש, תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים חמים ושותים את התה.

7.קינמון

קינמון הוא תבלין שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.לשימוש, מערבבים כפית קינמון אחת בכוס מים ושותה אותו לפני הארוחות.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ הוא תרופה יעילה לצרבת מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהגדיל את מיצי העיכול.לשימוש, תלול כפית אחת של שורש ליקריץ בכוס מים חמים ושותה את התה.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית לצרבת מכיוון שהוא מסייע בהפחתת החומציות בבטן.לשימוש, מערבבים כף אחת של מיץ לימון בכוס מים ושתו אותו לפני הארוחות.

10.אפל

אכילת תפוח יכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת שכן היא מסייעת לנטרול החומצה בקיבה.

טיפ ייחודי

נסה לשתות כוס חלב קר כדי לעזור להרגיע את הסימפטומים של צרבת.חלב עוזר לציפוי הבטן ולהפחית את תחושות הבריפה.

הסעדים של סבתא לצרבת

צרבת יכולה להיות חוויה מאוד לא נוחה ולא נעימה.תרופות ללא מרשם הן לרוב הטיפול במצב זה, אך ישנם גם תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה.סבתות משתמשות בתרופות ביתיות במשך מאות שנים כדי לספק הקלה ממגוון מחלות, כולל צרבת.להלן 17 תרופות של סבתא בריאותית ורפואית לצרבת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה ביתית למגוון מחלות, כולל צרבת.תרופה זו פועלת על ידי הפחתת כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להקל על תחושת הבריבה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 1 כוס מים ושתה אותו.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית למגוון מחלות, כולל צרבת.תרופה זו פועלת על ידי הפחתת כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית ג’ינג’ר טחון עם כוס 1מים ושותים אותו.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, מה שיכול לעזור להקל על תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית סודה לשתייה עם כוס מים ושותה אותה.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית זרעי שומר עם 1 כוס מים ושתו אותם.

בננות

בננות הן תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי להפחית את כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט אכל בננה אחת ביום.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה 1 כפית קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה.

מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט שתו 1/4 כוס מיץ אלוורה לפני הארוחות.

תה נענע

תה נענע הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי להפחית את כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה 1 כפית נענע בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה.

מי לימון

מי לימון הם תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף מיץ לימון עם כוס מים ושותים אותו.

קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית קינמון טחון עם כוס מים ושותים אותה.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל ביום.

שקדים

שקדים הם תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת כמות החומצה בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט אכלו 10 שקדים ביום.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי להפחית את כמות החומצה בקיבה, שיכולה לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לצרבת.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה 1 כפית של שורש ליקריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן