דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות של סבתא איכותית וטבעית לנגיף
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddddaddaa dcdaddda

17 תרופות של סבתא איכותית וטבעית לנגיף

הסעדים של סבתא לנגיף

כולנו יודעים כי נגיפים יכולים לגרום למגוון מחלות, כולל הצטננות, שפעת וזיהומים חמורים יותר.בתרבויות רבות, סבתות נתפסות כמקורות מידע חכמים ובקיאים כיצד למנוע ולטפל במחלות אלה.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להעביר מדור לדור.להלן 17 תרופות של סבתא איכותית וטבעית לנגיף.

שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.כדי להשתמש בשום כתרופה לנגיף, פשוט מוחץ כמה שיני שום ומערבב אותם עם כוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעם ביום כדי לעזור להילחם בנגיף.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך מאות שנים כדי להילחם בנגיפים.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, פשוט גרד כמה פרוסות ג’ינג’ר ומערבב אותם עם כוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעם ביום כדי לעזור להילחם בנגיף.

ויטמין C

ויטמין C הוא חומר מזין חיוני שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.זהו גם נוגד חמצון שיכול לסייע בהגנה על הגוף מפני הנזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים.כדי להשתמש בוויטמין C כתרופה לנגיף, פשוט קח תוסף או אכל מזונות שהם עשירים בוויטמין C, כמו תפוזים, לימונים ולימונים.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בנגיף ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בדבש כתרופה לנגיף, פשוט מערבבים כף דבש עם כוס מים חמים ושתה אותו פעם ביום.

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.כדי להשתמש בכורכום כתרופה לנגיף, פשוט מערבבים כפית כורכום עם כוס מים חמים ושתה אותו פעם ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה לנגיף, פשוט מערבבים כף של שמן קוקוס עם כוס מים חמים ושותים אותו פעם ביום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לנגיף, פשוט מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותה אותו פעם ביום.

קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.כדי להשתמש בקינמון כתרופה לנגיף, פשוט מערבבים כפית קינמון עם כוס מים חמים ושתה אותו פעם ביום.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה לנגיף, פשוט מערבבים כף מיץ לימון עם כוס מים חמים ושותים אותו פעם ביום.

Echinacea

Echinacea הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.להשתמש ב- ECHinacea כתרופה לנגיף, פשוט קח תוסף או שתו תה העשוי מאכינצאה פעם ביום.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיף.להשתמש ב

חלק 2: תרופות של סבתא שונה לנגיף

סבתות היו המקור לתרופות רבות למגוון מחלות לאורך השנים, והנגיף אינו יוצא מן הכלל.במאמר זה נחקור 17 תרופות איכותיות וטבעיות שהועברו ומשמשות סבתות בכל העולם.

1.דחיסת בצל

אחד התרופות הפופולריות ביותר לנגיף הוא דחיסת בצל.כדי ליצור דחיסת בצל, תזדקק לבצל אחד גדול, סכין, קרש חיתוך, סיר, מסננת ובד.התחל על ידי חיתוך הבצל לפרוסות דקות.מניחים את הפרוסות בסיר מים רותחים ומבשלים במשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים לו להתקרר עד שהוא פושר.משרים מטלית בנוזל ומורחים על האזור המושפע למשך 20 דקות.ניתן לבצע טיפול זה עד שלוש פעמים ביום.

2.מרק שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לנגיף.להכנת מרק שום, תזדקק לראש שום של שום, סכין, קרש חיתוך, סיר וארבע כוסות מים.התחל על ידי קיצוץ השום לחתיכות קטנות.מכניסים את השום בסיר ומוסיפים את המים.מבשלים במשך 15 דקות ומסננים את הנוזל.שתו את המרק פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.דבש ולימון

דבש ולימון הם שני מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להילחם בנגיף.כדי להכין תרופה דבש ולימון, תזדקק לימון אחד, כף דבש אחת וכוס מים חמים.התחל בסחיטת המיץ מהלימון לכוס מים חמים.מוסיפים את הדבש ומערבבים עד שהדבש מתמוסס.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי להילחם בנגיף.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, תצטרך כף אחת של חומץ תפוחים, כף דבש אחת וכוס מים חמים.התחל על ידי ערבוב של חומץ תפוחים ודבש לכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה כדי להילחם בנגיף.כדי להכין תה ג’ינג’ר, תזדקק לכפית אחת של ג’ינג’ר טחון, כוס מים אחת וסיר.התחל על ידי הבאת המים לרתיחה בסיר.מוסיפים את הג’ינג’ר הקרקע ומבשלים במשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים לו להתקרר.שתו את התה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

הסעדים של סבתא אחרת לנגיף

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, ישנם תרופות טבעיות רבות אחרות בהן סבתות משתמשות במשך מאות שנים כדי להילחם בנגיף.אלו כוללים:

 • echinacea
 • פלפל קאיין
 • כורכום
 • ג’ינסנג
 • כמוסות שום
 • שמן שום
 • ויטמין C
 • שמן אקליפטוס
 • שורש ליקוריץ
 • שורש ג’ינג’ר
 • אלוורה
 • שמן אורגנו
 • כסף קולואידי
 • דבורה פרופוליס
 • Goldenseal
 • שמן ציפורן

ניתן להשתמש בתרופות אלה בצורות שונות כמו תה, תמיסות, כמוסות ושמנים.חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח בטיחות ויעילות.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי להילחם בנגיף במשך מאות שנים.במאמר זה חקרנו 17 תרופות איכותיות וטבעיות שהועברו מדור לדור.תרופות אלה כוללות קומפרס בצל, מרק שום, דבש ולימון, חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר ורבים אחרים.חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח בטיחות ויעילות.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של השימושתרופות טבעיות לנגיף?

היתרונות של שימוש בתרופות טבעיות לנגיף כוללים פחות תופעות לוואי מאשר תרופות מסורתיות, כמו גם הפוטנציאל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן