דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות פופולריות ונפלאות של סבתא להקאות לילדים

17 תרופות פופולריות ונפלאות של סבתא להקאות לילדים

17 הסעדים של סבתא להקאות בילדים

הקאות בילדים היא תופעה שכיחה, וזה יכול להיות זמן מלחיץ הן לילד והן להורים.הסעדים של סבתא להקאות, שהועברו לאורך דורות, עשויים להיות מסוגלים להקל על תסמיני הקאות אצל ילדים.להלן 17 תרופות פופולריות ונפלאות של סבתא להקאות בילדים ששימשו במהלך השנים.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול, כולל הקאות.ניתן להשתמש בו טרי, אבקה או בצורה של תה ג’ינג’ר.הוספת דבש לתה יכולה להפוך אותו ליותר טעים לילד.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית להקאות בגלל התכונות האנטי דלקתיות והאנטי-עקסמודיות שלו.זה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות אצל ילדים.

3.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

4.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול.הם יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים על ידי עזרה בהפחתת הדלקת ולהחזיר את האיזון לדרכי העיכול.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש בפרוביוטיקה כדי לסייע בהפחתת הקאות בילדים, חשוב להבטיח שהפרוביוטיקה היא ממקור מכובד ומתאימים לילדים.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית בחילות והקאות.ניתן לקחת אותו בצורה של משקה, או להוסיף למזון או למשקאות.

6.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

7.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

9.בזיל

בזיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

10.שומר

שומר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

11.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

12.ציפורן

ציפורן הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את הקיבה המוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

13.הל

הל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

14.כוסברה

כוסברה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

15.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילות והקאות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות אצל ילדים.

<H2

הסעדים של סבתא להקאות בילדים: חלק 2

הקאות יכולות להיות חוויה מפחידה ולא נוחה לילדים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות טבעיות שהועברו מדור לדור שיכולות לספק הקלה.במאמר זה נדון ב -17 תרופות פופולריות ונפלאות של סבתא להקאות בילדים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לנושאי עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך ג’ינג’ר כתה, שורש טרי או תוסף.

שומר

לשומר יש טעם עדין ומתוק ויכול להוות תרופה מועילה לבעיות עיכול.הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות.ניתן לצרוך שומר כתה, שורש טרי או תוסף.

ליקריץ

Licorice הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך ליקריץ כתה, שורש טרי או תוסף.

PEPPERMINT


ל- PepperMint יש טעם חזק ומינתי ויכול להוות תרופה מועילה לבעיות עיכול.הוא מכיל תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הקאות.ניתן לצרוך מנטה כתה, שורש טרי או תוסף.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית לנושאי עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך את קמומיל כתה, שורש טרי או תוסף.

כמון

כמון הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך כמון כתה, שורש טרי או תוסף.

שמיר

שמיר הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך שמיר כתה, שורש טרי או תוסף.

כוסברה

כוסברה היא תרופה פופולרית לנושאי עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.כוסברה ניתן לצרוך כתה, שורש טרי או תוסף.

הל

הל הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך הל כתה, שורש טרי או תוסף.

fenugreek

Fenugreek הוא תרופה פופולרית לנושאי עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך חילבה כתה, שורש טרי או תוסף.

לימון

לימון הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך לימון כמיץ, שורש טרי או תוסף.

שום

שום הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך שום כמיץ, שורש טרי או תוסף.

כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך כורכום כתה, שורש טרי או תוסף.

קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לנושאי עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך קינמון כתה, שורש טרי או תוסף.

אלוורה

אלוורה היא Pתרופה אופולרית לבעיות עיכול כמו הקאות ובחילה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אמטיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.ניתן לצרוך אלוורה כמיץ, שורש טרי או תוסף.

<H3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן