דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות סבתות מיוחדות וחמות לצרבת
daadaddaddaa daddaaddaa deddddddaa dddeddaa dcdadaddaa

17 תרופות סבתות מיוחדות וחמות לצרבת

לחיות עם צרבת יכולים להיות חוויה קשה ולא נוחה.אמנם יש המון תרופות וטיפולים ללא מרשם לצרבת, אך אנשים רבים בוחרים לפנות לתרופות סבתות במקום, מכיוון שהם בדרך כלל טבעיים ופחות סבירים שיש להם תופעות לוואי.תרופות סבתות הועברו לאורך דורות ולעתים קרובות נתפסות כאופציה בטוחה ואמינה יותר מאשר תרופות שנקנו בחנות.במאמר זה נסתכל על 17 תרופות סבתות מיוחדות וחמות לצרבת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית למגוון מחלות, כולל צרבת.זה עובד על ידי נטרול חומצת קיבה ועזרה באיזון רמות החומציות של הגוף.כדי להשתמש בו כתרופה בצרבת, ערבבו כף אחת של חומץ תפוחים גולמי ולא מסונן עם שמונה גרם מים ושתו אותו לפני הארוחות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה למגוון בעיות בטן, כולל צרבת.זה עובד על ידי הרגעת מערכת העיכול והפחתת הדלקת.כדי להשתמש בו כתרופה, תלול כף של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה לפני הארוחות כדי לסייע במניעת צרבת.

טיפ:

לקבלת דחיפה נוספת של תכונות טעם וריפוי, הוסיפו כפית דבש וסחיטת מיץ לימון לתה הג’ינג’ר שלכם.

סלרי

סלרי היא תרופה טבעית נהדרת לצרבת.הוא ארוז בסיבים סיבים ועוזר לשטוף רעלים מהגוף, שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.כדי להשתמש בו כתרופה, פשוט אכלו גבעול אחד או שניים של סלרי לאורך כל היום.אתה יכול גם להוסיף סלרי לסלטים או למרקים לקבלת דחיפה נוספת.

סבתא תרופות לצרבת: אלטרנטיבות טבעיות

צרבת היא מצב נפוץ ולא נוח שיכול להיות קשה לניהול.בעוד שתרופות זמינות העוזרות לנהל את הסימפטומים, אנשים רבים מעדיפים לחפש אלטרנטיבות טבעיות.סעודות סבתות לצרבת הועברו לאורך דורות ולעתים קרובות יכולות לספק הקלה ממצב לא נוח זה.כאן אנו מסתכלים על 17 תרופות סבתות מיוחדות וחמות לצרבת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לצרבת.זה עובד על ידי איזון בין רמות החומצה בבטן.זה יכול להילקח כמשקה, לערבב במים, או כטוניק.

ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.זה יכול להילקח כתוסף או בצורה של תה.בנוסף, ניתן לשלב אותו בארוחות כדי לעזור להפחית את השפעת הצרבת.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית נפוצה לצרבת.זה עובד על ידי נטרול החומצה בקיבה, עוזר להפחית את הסימפטומים.זה יכול להילקח כמשקה, לערבב במים או כטוניק.

קינמון

קינמון הוא תבלין שיש לו תכונות נגד חומצה ויכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למזונות כדי לעזור להפחית את השפעת הצרבת.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית לצרבת.ידוע שהם עוזרים להפחית את תסמיני הצרבת על ידי נטרול החומצה בקיבה.ניתן לקחת אותם כתה או בצורה של תוסף.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה מסורתית לצרבת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת תסמיני צרבת על ידי הפחתת כמות החומצה בקיבה.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה של תוסף.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שידוע כמסייעת בהפחתת תסמיני צרבת.זה יכול להילקח כמשקה או ליישם אותו ישירות על העור.בנוסף, זה יכול לשמש כמשחה אקטואלית כדי לסייע בהפחתת תסמיני הצרבת.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית לצרבת.ידוע שמסייע בהפחתת תסמיני צרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת רמות החומצה.ניתן לקחת אותו כתה אובצורה של תוסף.

כורכום

כורכום הוא תבלין שיש לו תכונות נגד חומצה ויכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למזונות כדי לעזור להפחית את השפעת הצרבת.

עלי מנטה

עלי נענע הם תרופה מסורתית לצרבת.ידוע שהם עוזרים להפחית את תסמיני הצרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת רמות החומצה.ניתן לקחת אותם כתה או לאכול גולמי.

בננות

בננות הן תרופה טבעית לצרבת.ידוע שהם עוזרים להפחית את תסמיני הצרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת רמות החומצה.ניתן לאכול אותם גולמיים או להוסיף לשייקים או למזונות אחרים כדי לעזור להפחית את ההשפעה של צרבת.

מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית לצרבת.ידוע שמסייע בהפחתת תסמיני צרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת רמות החומצה.ניתן לקחת אותו כמשקה או להוסיף למזונות כדי לעזור להפחית את השפעת הצרבת.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית לצרבת.ידוע שמסייע בהפחתת תסמיני צרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת רמות החומצה.ניתן לקחת אותו כמשקה או להוסיף למזונות כדי לעזור להפחית את השפעת הצרבת.

פפאיה

פפאיה היא תרופה טבעית לצרבת.ידוע שמסייע בהפחתת תסמיני צרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת רמות החומצה.ניתן לאכול אותו גולמי או להוסיף לשייקים או למזונות אחרים כדי לעזור להפחית את ההשפעה של צרבת.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית לצרבת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת תסמיני צרבת על ידי הרגעת הקיבה והפחתת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן