דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות סבתות בריאות ומוסמכות לשיעול כלבים
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddddaa ddeddadedbddaa dcdaddaddc db

17 תרופות סבתות בריאות ומוסמכות לשיעול כלבים

הסעדים של סבתא לשיעול כלבים

שיעול הוא נושא שכיח בקרב כלבים, וזה יכול להוות אינדיקציה למגוון סוגיות שונות מאלרגיות לזיהומים חיידקיים.אם תינוקת הפרווה שלך משתעלת, חשוב לשים לב ולהתייחס לנושא בהקדם האפשרי.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות של הגור שלך ולהחזיר אותם לעצמי הישן תוך זמן קצר.

סבתות השתמשו בתרופות טבעיות במשך דורות לטיפול במגוון מחלות, ויש הרבה שיכולים לעזור להקל על שיעול של כלב.להלן 17 סעדים בריאים ומוסמכים שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור לשמור על הגור שלך בריא ומאושר.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור במאבק במגוון מחלות, והן יכולות להועיל במיוחד להרגעת שיעול של כלב.להלן כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר והשימושים שלהם:

Echinacea

Echinacea הוא עשב הידוע בתכונותיו מגדילות החיסון.זה יכול לעזור להגביר את מערכת החיסון של הכלב שלך ולהילחם בכל נגיפים או חיידקים שעלולים לגרום לשיעול.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובחזה, ומקל על אי הנוחות של הגור שלך.

ליקריץ

ליקריץ הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות נשימה.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולנקות את הריר הגורם לשיעול.

THYME

טימין הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להילחם בכל חיידקים או וירוסים שעלולים לגרום לשיעול.

מרשמלו

מרשמלו הוא עשב שיכול לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית דלקת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהילחם בכל זיהומים שעלולים לגרום לשיעול.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית אחת לקערת המים של הגור שלך בכל יום כדי לעזור להפחית את השיעול.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הגירוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית דבש אחת עם האוכל של הכלב שלך בכל יום כדי להקל על השיעול שלהם.

כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות חזקות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בכל זיהומים שעלולים לגרום לשיעול.מערבבים כפית כורכום אחת לאוכל של הגור שלך בכל יום כדי לעזור להפחית את השיעול.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הגירוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של שמן קוקוס לאוכל של הגור שלך בכל יום כדי להקל על השיעול שלהם.

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לשיעול.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של שום למזון של הגור שלך בכל יום כדי לעזור להפחית את השיעול.

fenugreek

חילבה היא עשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות חזקות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בכל זיהומים שעלולים לגרום לשיעול.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חילבה לאוכל של הגור שלך בכל יום כדי לעזור להפחית את השיעול.

שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הגירוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של שורש ג’ינג’ר לאוכל של הגור שלך בכל יום כדי להקל על השיעול שלהם.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בכל זיהומים שעלולים לגרום לשיעול.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של פלפל קאיין לאוכל של הגור שלך בכל יום כדי לעזור להפחית את השיעול.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הגירוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של מיץ לימון לאוכל של הגור שלך בכל יום כדי להקל על השיעול שלהם.

זרעי חרדל

זרעי חרדל הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בכל זיהומים שכןעלול לגרום לשיעול.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חרדל

התרופות של סבתא לשיעול כלבים: חלק שני

שיעול בכלבים יכול להוות סימן לתנאים רבים ושונים, מאלרגיות פשוטות למחלות חמורות יותר.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את השיעול של כלבכם ולעזור לו לקבל הקלה.להלן כמה מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לשיעול כלבים, כמומלצות על ידי סבתות ברחבי העולם:

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן בחירה פופולרית לטיפול בשיעול כלבים.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר לכלבים כוללים: טימין, אקליפטוס, מולין, ליקריץ, ג’ינג’ר ומרשמלו.ניתן לשלב את כל עשבי התיבול הללו בתה שניתן לתת לכלבכם מספר פעמים ביום כדי לעזור להרגיע את שיעולו.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להרגיע את שיעולו של כלב.כמה מהשמנים האתריים הטובים ביותר לטיפול בשיעול כלבים כוללים לבנדר, מנטה, אקליפטוס ושמן עץ התה.ניתן להוסיף שמנים אתרים אלה למפזר כדי לעזור בטיפול בשיעול של הכלב שלך, או שניתן להוסיף אותם לשמן נשא ולעסוק על חזהו של הכלב שלך.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את שיעול.זה עובד על ידי ציפוי הגרון ועזרה בהפחתת הדלקת.ניתן להוסיף אותו לאוכל של הכלב שלך או לתת ישירות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לשיעול כלבים.ניתן להוסיף את זה למים או לאוכל של הכלב שלך כדי לעזור בטיפול בשיעול שלו.

שום

לשום תכונות אנטיביוטיות ואנטי-דלקתיות טבעיות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול בשיעול כלבים.ניתן להוסיף אותו לאוכל של הכלב שלך או לתת ישירות.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לשיעול כלבים?

התרופות הטבעיות הטובות ביותר לשיעול כלבים כוללות תרופות צמחי מרפא, שמנים אתרים, דבש, חומץ תפוחים ושום.

האם תרופות אלה בטוחות לכלב שלי?

כן, הסעדים הללו בטוחים לכלבכם כל עוד הם משמשים כמופנים.אם אינך בטוח כיצד להשתמש באחד מהסעדים הללו, התייעץ עם הווטרינר שלך למידע נוסף.

סבתות ברחבי העולם משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בשיעול כלבים במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין יעילות כיום.תרופות צמחי מרפא, שמנים אתרים, דבש, חומץ תפוחים ושום הם כולם תרופות טבעיות פופולריות שיכולות לעזור להרגיע את השיעול של הכלב שלך ולספק הקלה.חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות אלה כמופנים ואסור להשתמש בהן כתחליף לטיפול וטרינרי. wikipedia מגדיר שיעול כפתאומי, לעתים קרובות רפלקס מגן, המסייע לפנות את קטעי הנשימה הגדולים מנוזלים, מגרים,חלקיקים ומיקרובים זרים.

אם הכלב שלך מציג תסמינים של שיעול, עדיף תמיד להתייעץ עם הווטרינר שלך לקבלת תוכנית אבחון וטיפול מדויקים.אמנם תרופות טבעיות יכולות להיות יעילות לטיפול בתסמינים, אך חשוב להבין את הגורם הבסיסי לשיעול לפני שתנסה כל סוג של תרופה ביתית.על ידי שימוש בשילוב של תרופות טבעיות וטיפול וטרינרי, אתה יכול לתת לכלב שלך את הסיכוי הטוב ביותר להתאושש מהשיעול שלו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן