דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות משקמות וזולות של סבתא לשינה טובה לתינוק
daadaddaddaa dedadadeddaa ddddcddaa dadc daddaad dcdaddad dd

17 תרופות משקמות וזולות של סבתא לשינה טובה לתינוק

שינה היא חלק מהותי מהתפתחותו של התינוק וחשוב להבטיח שהם מקבלים את האיכות הטובה ביותר של השינה האפשרית.סבתות משתמשות בתרופות משקמות וזולות במשך דורות כדי לעזור לתינוקות לישון לילה טוב.להלן כמה מהטיפים והטריקים הטובים ביותר לגרום לתינוק שלך לישון בשקט.

צור סביבה מרגיעה

שמור על החדר חשוך ושקט כשהגיע הזמן שהתינוק ישן.עמום את האורות והשתמש באור לילה במידת הצורך.השתמש במכונת סאונד כדי לעזור לתינוק להירדם.אם התינוק ישן מספיק, תן להם להיות בעל חיה או שמיכה ממולאים אהובים שיעזרו להם להרגיש בטוחים.

קבע שגרות

פיתוח שגרת שינה עקבית המסייעת לתינוק לדעת מתי הגיע הזמן לשינה.זה יכול לכלול מתן אמבטיה, שינוי לפיג’מה, קריאת סיפור ושיר שיר.זה יעזור לתינוק לדעת מתי הגיע הזמן ללכת לישון ושהגיע הזמן להירגע.

חוטף את התינוק

התנגשות היא דרך נהדרת לעזור לתינוק להרגיש בטוח וחם.זה גם עוזר למנוע מהם נבהלים מהתנועות שלהם בזמן שהם ישנים.וודא שההתפשטות אינה צמודה מדי והקפידו לבדוק את התינוק לעתים קרובות כדי לוודא שהוא לא חם מדי או לא נוח.

תן לתינוק עיסוי

מתן עיסוי עדין יכול לעזור לו להירגע ולהרגיש בטוח יותר.השתמש במגע קל ועסה את זרועותיו, הרגליים, הגב והחזה של התינוק.זה יעזור להרגיע את התינוק ולגרום לו להרגיש מנחמים.

השתמש ברעש לבן

רעש לבן יכול לעזור לתינוק לישון טוב יותר על ידי מתן צליל עקבי שיעזור לו להירגע ולהיסחף לישון.ישנן אפשרויות רבות זמינות כמו מכונת רעש לבן או שתוכלו להשתמש במאוורר או בהקלטה של גלי אוקיינוס.

הפעל מוסיקה רכה

מוזיקה רכה יכולה לעזור לתינוק להירגע ולהיסחף לישון.מוסיקה קלאסית מרגיעה במיוחד ויש הקלטות רבות שקיימות המיועדות במיוחד לתינוקות.

תן לתינוק אמבטיה חמה

אמבטיה חמה תעזור לתינוק להירגע וגם תעזור להכין אותם לשינה.הקפידו לשמור על מי האמבט חמים, לא חמים, והשתמשו בסבונים ושמפו עדינים.

שמור על החדר קריר

יש לשמור על טמפרטורת חדר התינוק קרירה אך לא קרה.הטמפרטורה האידיאלית לתינוק היא בין 68-72 מעלות פרנהייט.

השתמש בשמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל וילנג-ילאנג יכולים לעזור לתינוק להירגע ולהרגיש בטוח יותר.הכניסו כמה טיפות שמן אתרי במפזר והניחו אותו בחדר התינוק.

תן לתינוק משקה חם

משקאות חמים כמו חלב או תה צמחים יכולים לעזור לתינוק להירגע.חום המשקה יכול לעזור להרגיע אותם ולגרום להם להרגיש בטוחים יותר.

תן לתינוק מוצץ

מוצץ יכול לעזור לתינוק להרגיש בטוח ויכול גם לעזור לו להרגיע את עצמו.וודא שהמוצץ נקי והחליף אותו לעתים קרובות.

השתמש בצעצוע רך

ספק לתינוק צעצוע רך שהוא יכול להתכרבל איתו.זה יעזור לתינוק להרגיש בטוח ומנחם.

השתמש בצג תינוקות

צג תינוקות יכול לעזור לך לפקוח עין על התינוק שלך ולוודא שהם בטוחים בזמן שהם ישנים.

תן לתינוק חיה ממולאת

חיה ממולאת יכולה לספק נוחות וביטחון לתינוק.תן לתינוק לבחור חיה ממולאת משלו או למצוא אחת שהיא מיוחדת לך.

תן לתינוק חיבוקים ונשיקות

מתן חיבוקים ונשיקות לתינוק זו דרך נהדרת להראות להם שאתה אוהב אותם ולעזור להם להרגיש בטוחים.

טיפ ייחודי ומועיל

הימנע מפעילויות גירוי וזמן המסך לפני השינה.פעילויות גירוי יכולות להקשות על התינוק להירדם ולהישאר ישן.

4.עיסוי

עיסוי

לתינוקות הוא תרופה עתיקה לשינה טובה.זה עוזר להרפות את שריריהם ולקדם שינה שלווה.עיסוי עדין עם שמן חם יכול לעזור להרגיע את התינוק ולגרום להם להרגיש רגועים.זה גם עוזר להפחית מתח וחרדה אצל התינוק.כדי לעשות זאת, אתה יכולהשתמש בכמה טיפות של שמן חם ומעסה קלות את ידיו, כפות רגליו של התינוק.אתה יכול גם להשתמש במכות עדינות כדי לעסות את קרקפתו וצווארו של התינוק.זה יעזור להפחית את הלחץ על גופו של התינוק ולעזור לו להירגע ולישון טוב יותר.

5.רעש לבן

רעש לבן הוא עוד תרופה עתיקה לשינה טובה.זה עוזר ליצור אווירה מרגיעה ולספק צליל רקע מרגיע.אתה יכול להשתמש במאוורר, אפליקציית רעש לבן או תקליטור שמע עם מוזיקה מרגיעה כדי ליצור את הצליל.הצליל צריך להיות עקבי ולא חזק מדי, מכיוון שהוא יכול להסיח את דעתו של התינוק.הצליל צריך להיות מספיק חזק כדי לספק סביבה מרגיעה ולעזור לתינוק להיסחף לשינה שלווה.

מכונות רעש לבנות

מכונות רעש לבנות הן מכונות מעוצבות במיוחד שיוצרות צליל מרגיע ומרגיע לתינוקות.הם נועדו לחקות את צליל הרחם ולספק צליל עקבי שיכול לעזור לתינוקות להירגע ולישון טוב יותר.הצליל מתכוונן גם כך שתוכל להתאים את עוצמת הקול וליצור את הצליל המושלם לתינוק שלך.

שימוש במכונות רעש לבנות

שימוש במכונת רעש לבן הוא פשוט.כל שעליך לעשות הוא לחבר אותו ולהגדיר את עוצמת הקול.אתה יכול גם להתאים את הצליל לרמה הרצויה.חשוב לוודא שהצליל אינו חזק מדי, מכיוון שהוא יכול להסיח את דעתו לתינוק.לאחר הגדרת הצליל, תוכלו למקם את המכונה ליד עריסת התינוק ולתת לו לנגן כל הלילה.

6.Swadddling

Swaddling הוא תרופה מסורתית ישנה לשינה טובה.זה עוזר לשמור על התינוק חם ובטוח ועוזר להפחית את הלחץ על גופם.התנופה מסייעת גם בהפחתת הסיכון למוות בעריסה (תסמונת מוות תינוקות פתאומית).לשם כך תוכלו להשתמש בשמיכה כותנה קלה ולעטוף אותה סביב גופו של התינוק מחזהם לרגליהם.השמיכה צריכה להיות נוחה מספיק כדי לשמור על התינוק חם אך לא הדוק מדי.זה יעזור לשמור על הבטוח התינוק ולעזור לו לישון טוב יותר.

7.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה נהדרת לשינה טובה.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל או ילנג-ילאנג כדי ליצור אווירה מרגיעה ומרגיעה לתינוק.אתה יכול להשתמש במפזר שמן אתרי או בכמה טיפות של השמן האתרי על רקמה או כרית כדי לעזור לתינוק להירגע ולישון טוב יותר.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות לשינה טובה במשך מאות שנים.סעדים אלה כוללים שירה שירי ערש, עיסוי, רעש לבן, חוטף וארומתרפיה.הסעדים הללו כולם טבעיים וזולים, והם יכולים לעזור לתינוקות להירגע ולישון טוב יותר.על ידי שימוש בסעדים אלה, אתה יכול לספק שינה שלווה ונהירה לתינוק שלך.

שאלות נפוצות

  • מה מסתובב? התהפכות היא תרופה מסורתית ישנה לשינה טובה.זה עוזר לשמור על התינוק חם ובטוח ועוזר להפחית את הלחץ על גופם.
  • מה זה ארומתרפיה? ארומתרפיה היא תרופה נהדרת לשינה טובה.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל או ילנג-ילאנג כדי ליצור אווירה מרגיעה ומרגיעה לתינוק.

17 תרופות משקמות וזולות של סבתא לשינה טובה לתינוק יכולות להיות דרך נהדרת לעזור לתינוקות להירגע ולישון טוב יותר.תרופות אלה טבעיות, בטוחות וזולות, והן יכולות לעזור לספק שינה שלווה ונינוחה לתינוק.בעזרת תרופות אלה, אתה יכול לתת לתינוק שלך את השינה הטובה ביותר האפשרית. אימון שינה יכול להיות גם דרך נהדרת לעזור לתינוק שלך לישון טוב יותר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן