דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות מרגיעות וסבתות מצוינות נגד צרידות
daadaddaddaa dedadddaddaa ddaddaaddaa dedadddaddaa dadd dadad

17 תרופות מרגיעות וסבתות מצוינות נגד צרידות

צרידות: מה זה ואיך סבתא יכולה לעזור?

צרידות היא מצב מעצבן ולעיתים מביך שיכול להיגרם על ידי מגוון גורמים.זה יכול להיגרם על ידי אלרגיות, הצטננות, דלקות בסינוסים, ריפלוקס חומצה ואפילו שימוש יתר בקול.כאשר מיתרי הקול נעשים נפוחים או מודלקים, מגרש הקול משתנה והקול עשוי להיות צרוד.עבור אנשים רבים, צרידות היא מטרד זמני, אך עבור אחרים זו יכולה להיות בעיה כרונית הדורשת טיפול רפואי.למרבה המזל, לסבתות יש מגוון של תרופות שיעזרו להקל על הצרגנות ולהחזיר קול רגיל.

17 הסעדים של סבתא לצרידות

1.דבש ומיץ לימון

ערבוב כפית דבש וכפית מיץ לימון טרי במים חמים יכול לעזור במעטפת ולהרגיע את הגרון.שתו תערובת זו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח עם 8 אונקיות מים חמים.גרגר עם תערובת זו למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.

3.Steam

שאיפת קיטור יכולה לעזור לנקות את מעברי הגרון ואת האף, שיכולים להפחית את הצרידות.מרתיחים סיר מים ומניחים אותו על שולחן.מעטפים מגבת מעל הראש ונשענים מעל הסיר, שואפים את הקיטור.

4.לנוח את הקול

מנוחה של הקול היא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להקל על הצרידות.הימנע מהתאמץ או שימוש יתר על הקול שלך, ונסה לדבר בנימה שקטה יותר.

5.מכשיר אדים

מכשיר אדים יכול לעזור לשמור על לחות באוויר, מה שיכול להפחית את הדלקת של מיתרי הקול ולעזור להקל על הצרגנות.

6.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע ביכולתו להרגיע את הגרון.להכנת תה שורש מרשמלו, תלולה 1 כף שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או מיץ לימון.

7.חלב חם ודבש

שתיית כוס חלב חם עם כפית דבש יכולה לעזור במצפה ולהרגיע את הגרון.

8.שורש ליקוריץ

ידוע כי שורש ליקוריץ מפחית דלקת ומרגיע את הגרון.להכנת תה שורש ליקריץ, תלול 1 כפית שורש ליקוריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או מיץ לימון.

9.חומץ תפוחים

ערבוב כפית של חומץ תפוחים ב 8 אונקיות מים חמים יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.שתו תערובת זו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.אלם חלקלק

אלם החלקלק ידוע ביכולתו לצבוע ולהרגיע את הגרון.להכנת תה חלקלק, תלול 1 כף של אלם חלקלק בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או מיץ לימון.

11.מרווה

ידוע כי מרווה מסייעת בהפחתת דלקת ומרגיעה את הגרון.להכנת תה מרווה, תלול 1 כפית מרווה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או מיץ לימון.

12.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות וביכולתו להרגיע את הגרון.להכנת תה שום, תלול 1 שן שום בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או מיץ לימון.

13.תה עם ג’ינג’ר ודבש

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות ודבש יכול לעזור להרגיע את הגרון.להכנת תה ג’ינג’ר ודבש, תלול 1 כפית ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או מיץ לימון.

14.Lozenges

יניקה על גזעים יכולה לעזור במצפה ולהרגיע את הגרון.בחרו בוזנגים המכילים מרכיבים טבעיים כמו דבש, לימון ומנטול.

15.הימנע מגירויים

הימנע מעישון ואחרים

17 מרגיעים וסעדים מצוינים של סבתא מצוינים לצרידות

סבתות מעבירות את הסעדים המהימנים והנבדקים בזמן לצרידות במשך דורות.ממרכיבים טבעיים לטיפולים הומאופתיים, ישנם מכל דרכים להרגיע את כאב הגרון ולהיפטר מצד.להלן 17 מהתרופות של הסבתא הטובה ביותר לצרידות.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית לצרידות.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מכאב.ערבוב כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כף דבש וכוס מים חמים יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.שתו תערובת זו כמה פעמים ביום להקלה מקסימאלית.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי.זה יכול לעזור להפחית את דלקת הגרון ולספק הקלה מצד.מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומגרגר איתו כמה פעמים ביום.תערובת זו יכולה לעזור להפחית את גירוי הגרון ויכולה לספק הקלה.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הצרידות.תה העשוי מעשבי תיבול כמו קמומיל, ג’ינג’ר, שורש ליקריץ ושורש מרשמלו יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.תלול כפית של כל אחד מהעשבים האלה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות, מסננים את התה ושותים אותו כמה פעמים ביום להקלה מרבית.

גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הצרידות.מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים וגרגרו איתו כמה פעמים ביום.תערובת זו יכולה לעזור להפחית את גירוי הגרון ויכולה לספק הקלה.

דבש ומיץ לימון

דבש ומיץ לימון הם שניהם תרופות טבעיות לצרידות.ערבוב כף דבש וכף של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הצרידות.שתו תערובת זו כמה פעמים ביום להקלה מקסימאלית.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית את גירוי הגרון ולספק הקלה מצד.מרתיחים סיר מים ומוסיפים כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס, לבנדר או שמן עץ התה.הניחו מגבת מעל הראש ונושמים את הקיטור למשך 10 דקות.זה יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולספק הקלה.

שום ובצל

שום ובצל הם שניהם אנטי דלקת טבעיים.אכילת כמה שיני שום או כמה פרוסות בצל יכולה לעזור להפחית את דלקת הגרון ולספק הקלה מצד.ניתן להוסיף את שני המרכיבים הללו למרקים, סלטים וכלים אחרים להקלה מרבית.

מסקנה

הסעדים של סבתא לצרידות הועברו במשך דורות.ממרכיבים טבעיים לטיפולים הומאופתיים, ישנן דרכים רבות להרגיע את כאב הגרון ולהיפטר מצד.הוכח כי הסעדים המפורטים לעיל מספקים הקלה מצד וניתן להשתמש בהם בשילוב עם טיפולים אחרים להקלה מקסימאלית.

שאלות נפוצות

  • מהן כמה מהתרופות של סבתא הטובה ביותר לצרידות? כמה מהתרופות הטובות ביותר של סבתא לצרידות כוללות ג’ינג’ר ודבש, חומץ תפוחים, תה צמחים, גרגרי מי מלח, דבש ומיץ לימון,שאיפת קיטור, ושום ובצל.
  • באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה? יש להשתמש בתרופות בתדירות גבוהה ככל שהקלה.עם זאת, חשוב לזכור לשתות שפע של נוזלים ולנוח ככל האפשר בעת סובלים מצד.

סבתות סיפקו הקלה מצד לדורות עם הסעדים המהימנים שלהן.ממרכיבים טבעיים לטיפולים הומאופתיים, ישנן דרכים רבות להרגיע את כאב הגרון ולהיפטר מצד.עם הסעדים המפורטים לעיל, אתה יכול לעזור להפחית את גירוי הגרון ולקבל הקלה מצד. למידע נוסף על צרידות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן