דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות מועילות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים להפרעות קשב וריכוז

17 תרופות מועילות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים להפרעות קשב וריכוז

הבנת ADHD

הפרעות קשב וריכוז (הפרעת קשב וריכוז של הפרעת קשב וריכוז) היא הפרעה נוירולוגית הגורמת להתמקדות, אימפולסיביות והיפראקטיביות.אלה הסובלים מכך יכולים לחוות תסמינים שנעים בין קלים ועד בינוני לחמור.הפרעות קשב וריכוז יכולה להשפיע על ילדים ועל מבוגרים ויכולה להשפיע באופן משמעותי על חיי היומיום שלהם.

מכיוון שהפרעות קשב וריכוז היא הפרעה נוירולוגית, לא ניתן לרפא אותה בתרופות בלבד.למעשה, הדרך הטובה ביותר לנהל הפרעות קשב וריכוז היא לשלב תרופות עם שינויים באורח החיים, כמו תזונה ופעילות גופנית, וצורות אחרות של טיפול.אחת הדרכים לנהל הפרעות קשב וריכוז היא להשתמש בתרופות טבעיות, המשמשות לעתים קרובות את סבתותינו, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.להלן 17 תרופות טבעיות שיעזרו בניהול הפרעות קשב וריכוז.

17 תרופות טבעיות לניהול הפרעות קשב וריכוז

1.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה לסייע בהפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז על ידי הגדלת ייצור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים שיכולים לעזור בשיפור מצב הרוח ולהפחית את הלחץ.פעילות גופנית יכולה גם לעזור בשיפור המיקוד והריכוז.מכוון לפחות 30 דקות של פעילות גופנית ביום, כמו הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים או שחייה.

2.מדיטציה

מדיטציה יכולה לסייע בהפחתת לחץ וחרדה, שיכולים להיות שכיחים אצל אלה עם הפרעות קשב וריכוז.זה יכול גם לעזור בשיפור מיקוד, ריכוז ומודעות עצמית.מכוון לפחות 15 דקות של מדיטציה ליום.

3.דיאטה

אכילת תזונה מאוזנת יכולה לעזור להפחית תסמינים של הפרעות קשב וריכוז.הימנע ממזון ממותק ומעובד, ובחר בפירות טריים, ירקות, חלבונים רזים ופחמימות מורכבות.

4.שינה

שינה מספקת חיונית לניהול הפרעות קשב וריכוז.מכוון לפחות 8 שעות שינה ללילה.הקפד לדבוק בלוח זמנים שינה עקבי ולהגביל קפאין וממריצים אחרים.

5.תוספי צמחים

תוספי צמחים, כמו גינקו בילובה וג’ינסנג, יכולים לעזור בשיפור המיקוד והריכוז.דבר עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני שלקח תוספי צמחים כלשהם.

6.שמנים אתרים

שמנים אתריים, כמו לבנדר וקמומיל, יכולים לעזור להפחית לחץ וחרדה.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים במפזר או למרוח אותם באופן אקטואלי בשמן נשא.

7.דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק שיכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את המיקוד והריכוז.דבר עם ספק שירותי הבריאות שלך על מציאת דיקור מוסמך.

8.יוגה

יוגה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה ולשפר את המיקוד והריכוז.מכוון לפחות לשלושה מפגשי יוגה בשבוע.

9.עיסוי

עיסוי יכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את המיקוד והריכוז.מכוון לפחות לעיסוי אחד בשבוע.

10.תה צמחים

תה צמחי מרפא, כמו קמומיל ומנטה, יכולים לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את המיקוד והריכוז.מכוון לשתות אחת לשתי כוסות תה צמחים ביום.

11.ויטמינים ומינרלים

ויטמינים ומינרלים, כמו ויטמין B6 ואבץ, יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של הפרעות קשב וריכוז.דבר עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני שאתה נוטל ויטמינים או מינרלים כלשהם.

12.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור בשיפור העיכול ולהפחית את הלחץ.שואפים לאכול שתיים עד שלוש מנות של אוכלים עשירים בפרוביוטיקה ביום, כמו יוגורט, קפיר וכבוש.

13.ארומתרפיה

ארומתרפיה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה ולשפר את המיקוד והריכוז.שואפים לבלות לפחות 10 דקות ביום בסביבה מרגיעה וארומטית.

14.טיפול במוזיקה

טיפול במוזיקה יכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את המיקוד והריכוז.מכוון להאזין להרגיע מוסיקה לפחות 30 דקות ביום.

15.טיפול באמנות

טיפול באמנות יכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את המיקוד והריכוז.מטרתו לבצע מושב טיפול באמנות אחת בשבוע.

16.טיפול התנהגותי קוגניטיבי

טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT) יכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את המיקוד והריכוז.דבר עם ספק שירותי הבריאות שלך על מציאת מטפל CBT מוסמך.

17.תוצאת תזונהnts

תוספי תזונה, כמו אומגה 3

חלק 2 של הסעדים של סבתא עבור ADHD

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם גישה טבעית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז המשמשות במשך מאות שנים.עשבי תיבול רבים משפיעים מרגיעים שיכולים לעזור להפחית את תסמיני הפרעות קשב וריכוז.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לטיפול בהפרעות קשב וריכוז כוללים את קמומיל, לבנדר, לימון בלאם, גינגקו בילובה, וסנט ג’ון וורט.

קמומיל ידוע בהשפעותיו המרגיעות ולעתים קרובות משמש בתה כדי לעזור להפחית חרדה ולקדם רגיעה.לבנדר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בקידום הרפיה ולהפחית את הלחץ.Balm Lemon שימש כסיוע כדי לסייע בשיפור הריכוז ולהפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז.גינגקו בילובה הוא תוסף צמחים המסייע בשיפור תפקוד המוח ואת בהירות המחשבה.לבסוף, וורט סנט ג’ון הוא תרופה טבעית פופולרית המסייעת בשיפור מצב הרוח ולהפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז.

דיאטה ותזונה

דיאטה ותזונה ממלאים תפקיד חשוב בניהול הפרעות קשב וריכוז.אכילת תזונה מאוזנת והימנעות ממזונות מעובדים וסוכרים יכולה לעזור בשיפור הריכוז ולהפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז.מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה 3, כמו דגי מים קרים, אגוזי מלך וזרעי פשתן, עשויים לעזור בשיפור המיקוד ולהפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז.בנוסף, הימנעות מקפאין והוספת מולטי ויטמין יומי יכולה לעזור בשיפור הבריאות הכללית ולהפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הטבעיות הנפוצות ביותר לטיפול בהפרעות קשב וריכוז?

התרופות הטבעיות הנפוצות ביותר לטיפול בהפרעות קשב וריכוז כוללות תרופות צמחי מרפא, כמו קמומיל, לבנדר, לימון בלאם, גינגקו בילובה, וורט סנט ג’ון;תזונה ותזונה, כמו אכילת תזונה מאוזנת והימנעות ממזונות מעובדים וסוכרים;ופעילות גופנית, כמו יוגה, טאי צ’י והליכה.

האם יש סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות טבעיות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז?

לפני השימוש בתרופות טבעיות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות כדי להבטיח שהטיפול יהיה בטוח ויעיל.בנוסף, כמה תרופות טבעיות עשויות לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי.לפיכך, חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש בתרופות טבעיות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז.

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת לנהל הפרעות קשב וריכוז באופן טבעי.תרופות צמחיות, תזונה ותזונה ופעילות גופנית הם דרכים טבעיות להפחתת תסמיני הפרעות קשב וריכוז.עם זאת, חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש בתרופות טבעיות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז.על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה, אנשים יכולים למצוא הקלה ללא שימוש בתרופות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן