דף הבית » תרופות סבתא » 17 תרופות ביתיות יעילות וזמינות לפריקרדיטיס
daadaddaddaa dddaadddaa ddaddcddaa dddeddaddaa dcdadaddadad

17 תרופות ביתיות יעילות וזמינות לפריקרדיטיס

מה זה פריקרדיטיס?

דלקת קרום -קרדיטיס היא דלקת של קרום הלב, השק סביב הלב.בדרך כלל זה נגרם כתוצאה מזיהום נגיפי או מחלות אחרות, אך יכול להיגרם גם על ידי מחלות אוטואימוניות.דלקת קרום -קרדיטיס יכולה לגרום לכאבי חזה, ויכולה להיות להם סיבוכים חמורים אם לא מטופלים כראוי.

17 תרופות ביתיות לפריקרדיטיס

ניתן לטפל בפריקרדיטיס בתרופות, אך ישנם גם כמה תרופות ביתיות יעילות וזמינות שיכולות לספק הקלה.להלן 17 תרופות ביתיות לפריקרדיטיס שהם בטוחים ונגישים כאחד:

1.מנוחה

מנוחה היא אחד הטיפולים החשובים ביותר לפריקרדיטיס, מכיוון שהוא מאפשר לגוף לרפא את עצמו ולהפחית את הדלקת.עדיף להימנע מפעילות מאומצת ולקבל שינה רבה.

2.טיפול בחום

החלת חום על שטח החזה יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת של דלקת קרום הלב.ניתן לעשות זאת באמצעות כרית חימום, בקבוק מים חמים או דחיסה חמה.

3.טיפול קר

החלת קור על שטח החזה יכולה גם לעזור להפחית את הכאב והדלקת של דלקת הפריקרדיטיס.ניתן לעשות זאת באמצעות קומפרס קר או חבילת קרח.

4.מזונות אנטי דלקתיים

אכילת מזונות אנטי דלקתיים יכולה לסייע בהפחתת הדלקת הנגרמת כתוצאה מפריקרדיטיס.מזונות כמו דגים, אגוזים, זרעים, פירות וירקות מכילים כל תכונות אנטי דלקתיות.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות, והיא יכולה גם לעזור בפריקרדיטיס.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית פופולרית נוספת עבור מחלות רבות, והיא יכולה גם לעזור בפריקרדיטיס.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית ובעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.אכילת שום באופן קבוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והכאבים הקשורים לדלקת קרום הלב.

8.אומגה 3 חומצות שומן

חומצות שומן אומגה 3 יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את בריאות הלב.אכילת מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה 3, כמו דגים, אגוזים וזרעים, יכולה לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.

9.ויטמין C

ויטמין C הוא נוגד חמצון חזק ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב.אכילת מזונות העשירים בוויטמין C, כמו תפוזים ופירות הדר אחרים, יכולה לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.

10.תה צמחים

שתיית תה צמחים יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר וכורכום יכולים כולם לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.

11.שיעול סירופ

סירופ שיעול יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשור לפריקרדיטיס.חפש סירופ המכיל מרכיבים אנטי דלקתיים, כמו אקליפטוס ולוש.

12.עיסוי

עיסוי יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.יישום לחץ עדין על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.

13.יוגה

יוגה יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.ביצוע תנוחות יוגה עדינות יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת קרום הלב.

14.דיקור סיני

דיקור סיני הוא טכניקת רפואה סינית מסורתית ששימשה לטיפול במחלות רבות, כולל דלקת פריקרדיטיס.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

15.ארומתרפיה

ארומתרפיה יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.הריחות המרגיעים של שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל ואקליפטוס יכולים לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.

16.מדיטציה

מדיטציה יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.לקחת כמה דקות בכל יום כדי להתמקד בנשימה שלך ולהרגיע את דעתך יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של PERIC

חלק 2: תרופות נוספות לפריקרדיטיס

ניתן לנהל את דלקת הפריקרדיטיס על ידי מספר תרופות ביתיות, בנוסף לטיפול המקובלS שנקבע על ידי רופא.תרופות טבעיות יכולות לספק הקלה מתסמיני פריקרדיטיס, ויכולים לעזור להפחית את הדלקת הבסיסית הגורמת למצב.ניתן להשתמש בתרופות ביתיות אלה בשילוב עם טיפולים רפואיים או כאמצעי עצמאי.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם בין התרופות הפופולריות ביותר לניהול דלקת קרום הלב.עשבי תיבול כמו כורכום, ג’ינג’ר ושום ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות וניתן להשתמש בהן כדי להפחית את הדלקת הגורמת לפריקרדיטיס.עשבי תיבול אחרים כמו ליקריץ, שן הארי וברדוק שימשו באופן מסורתי לטיפול בקרקרדיטיס, וניתן ליטול אותם בצורת תה או כמוסה.

דיקור סיני ואקופרסורה

דיקור סיני ואקופרסורה הם שתי טכניקות ריפוי עתיקות שנמצאו יעילות בהקלה על הכאב הקשור לפריקרדיטיס.דיקור סיני כרוך בהכנסת מחטים לנקודות ספציפיות בגוף, ואילו אקופרסורה כוללת יישום לחץ על אותן נקודות.שתי הטכניקות נמצאו כמפחיתות דלקת ומשפרות את זרימת הדם, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת הקרום.

שינויים תזונתיים

שינויים תזונתיים מסוימים יכולים להועיל גם בניהול דלקת קרום הלב.מזונות העשירים בחומצות שומן אומגה 3, כמו דגים שומניים וזרעי פשתן, יכולים לעזור להפחית את הדלקת.חשוב גם להימנע ממזונות שיכולים להחמיר דלקת, כמו מזון מעובד, מזון מטוגן וסוכרים מעודנים.אכילת דיאטה העשירה בפירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה גם לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקת הקרום.

פעילות גופנית

פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.בפרט, תרגילים בעלי השפעה נמוכה, כמו הליכה, שחייה ויוגה, יכולים לעזור בשיפור הגמישות ולהפחית את הכאב.חשוב להתחיל לאט ולהקשיב לגופך, מכיוון שפעילות גופנית רבה מדי יכולה להחמיר את המצב.חשוב גם לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל תוכנית אימון כלשהי.

תרופות אחרות

תרופות ביתיות אחרות לפריקרדיטיס כוללות טכניקות הרפיה כמו מדיטציה ונשימה עמוקה, כמו גם טיפול בעיסוי.טכניקות אלה יכולות לעזור להפחית מתח, מה שיכול לעזור להקל על חלק מהתסמינים של דלקת קרום הלב.בנוסף, קבלת הרבה מנוחה והימנעות מפעילויות מאומצות יכולה להועיל בניהול המצב.

סיכום

דלקת פריקרדיטיס היא מצב שניתן לנהל באמצעות טיפולים קונבנציונליים שנקבעו על ידי רופא, כמו גם תרופות ביתיות.תרופות צמחי מרפא, דיקור סיני וקרופרסורה, שינויים תזונתיים, פעילות גופנית וטכניקות הרפיה יכולים כולם לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל תרופה ביתית כלשהי, כדי לוודא שהיא בטוחה ומתאימה למצבך.

שאלות נפוצות

  • ש: מהם כמה תרופות ביתיות לפריקרדיטיס?
    ת: תרופות צמחי מרפא, דיקור סיני וקרופרסורה, שינויים תזונתיים, פעילות גופנית וטכניקות הרפיה יכולים כולם לעזור להפחית את תסמיני הפריקרדיטיס.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל תרופה ביתית כלשהי, כדי לוודא שהיא בטוחה ומתאימה למצבך.

על ידי שילוב של כמה מהתרופות הביתיות הללו בשגרה היומית שלך, אתה יכול לעזור בניהול הסימפטומים של דלקת הפריקרדיטיס ולשפר את הבריאות הכללית שלך.למידע נוסף על Pericarditis, בקר בדף הוויקיפדיה בנושא ./p>

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן