דף הבית » תרופות סבתא » 17 סעדים של סבתא סבתא ורפואה על תיקים מתחת לעיניים
dadadddd dadc daddaad daddaad ddadaddd dadc daaddaddd dedaad

17 סעדים של סבתא סבתא ורפואה על תיקים מתחת לעיניים

הזדקנות בחינניות היא תהליך הדורש הזנה מבפנים ומבחוץ.אמנם ישנם אינספור מוצרי טיפוח בשוק כדי לעזור לנו להראות צעירים, אך לעיתים קרובות יש לסבתות שפע של חוכמה בכל מה שקשור לתרופות ביתיות טבעיות.להלן 17 תרופות של סבתא ריפוי וסבתא זקנה נגד תיקים מתחת לעיניים.

1.פרוסות תפוחי אדמה

העמילן בתפוחי אדמה עוזר להפחית נפיחות ועיגולים כהים.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט פורסים תפוח אדמה והניחו את הפרוסות מעל העיניים.השאר אותם שם למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

2.מלפונים

מלפפונים עמוסים בנוגדי חמצון ויש להם אפקט קירור.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט פורסים שני מלפפונים והניחו את הפרוסות מעל העיניים.השאר אותם שם למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

3.שקיות תה ירוק

תה ירוק מכיל קפאין וטאנינים המסייעים בהפחתת נפיחות ועיגולים כהים.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט תלולים שתי שקיות תה ירוק במים חמים למשך 15 דקות.הסר את שקיות התה והניח אותן מעל העיניים שלך.השאר אותם שם למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

4.שקיות תה קמומיליות

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ועוזר להרגיע ולהפחית נפיחות בעור.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט תלולים שתי שקיות תה קמומיליות במים חמים למשך 15 דקות.הסר את שקיות התה והניח אותן מעל העיניים שלך.השאר אותם שם למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

5.חלב

חלב מכיל חומצה לקטית המסייעת בהפחתת נפיחות ועיגולים כהים.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט להשרות שני כדורי כותנה בחלב קר והניחו אותם על עיניכם.השאר אותם שם למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

6.חלבוני ביצה

חלבוני ביצה ארוזים בחלבונים וויטמינים המסייעים בהידוק העור ולהפחית קמטים.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט להקציף שני חלבונים עד נוקשים ולהפיץ אותם מעל העיניים.השאר אותם שם למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ומסייע בהפחתת קמטים ונפיחות.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס סביב עיניך.השאירו אותו שם למשך 15 דקות, ואז שטפו במים קרים.

8.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ומסייעת להפחתת נפיחות ועיגולים כהים.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה סביב עיניך.השאירו אותו שם למשך 15 דקות, ואז שטפו במים קרים.

9.אבוקדו

אבוקדו הוא קרם לחות טבעי ומסייע בהפחתת קמטים ונפיחות.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט מועכים אבוקדו ופיזרו על עיניכם.השאירו אותו שם למשך 15 דקות, ואז שטפו במים קרים.

10.דבש

דבש הוא קרם לחות טבעי ועוזר להפחית קמטים ונפיחות.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט החל שכבה דקה של דבש סביב עיניך.השאירו אותו שם למשך 15 דקות, ואז שטפו במים קרים.

11.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ומסייע בהפחתת נפיחות ועיגולים כהים.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט מערבבים כפית כורכום עם כפית יוגורט ומורחים אותה סביב עיניך.השאירו אותו שם למשך 15 דקות, ואז שטפו במים קרים.

12.מיץ לימון

מיץ לימון עשיר בוויטמין C המסייע בהפחתת קמטים ונפיחות.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט מערבבים כפית מיץ לימון עם כפית דבש ומורחים אותו סביב עיניך.השאירו אותו שם למשך 15 דקות, ואז שטפו במים קרים.

13.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא עיקרי טבעי ומסייע בהפחתת קמטים ונפיחות.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כפית מים ומורחים אותו סביב עיניך.השאירו אותו שם למשך 15 דקותואז שוטפים במים קרים.

14.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ומסייע בהפחתת קמטים ונפיחות.כדי לנצל את התרופה הטבעית הזו, פשוט MixSummary:
מאמר זה דן ב -17 סעדים של ריפוי וסבתא זקנה נגד תיקים מתחת לעיניים.תרופות אלה כוללות הכל החל משינויים באורח החיים ועד תרופות טבעיות.חלק מהתרופות הללו כוללות שתיית הרבה מים, שימוש בפרוסות מלפפון, מריחת שקיות תה ושימוש במי ורדים.בנוסף, ישנם מספר מוצרים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת המראה של תיקים מתחת לעיניים.מוצרים אלה כוללים שמן ויטמין E, ג’ל אלוורה ושמן קוקוס.ניתן להשתמש בחלק מהתרופות הללו בשילוב עם אחרים כדי להפחית את מראה התיקים מתחת לעיניים, כמו גם למנוע מהם להופיע בעתיד.

תרופות נפוצות לתיקים מתחת לעיניים

ישנם מספר תרופות המשמשות בדרך כלל להפחתת מראה של תיקים מתחת לעיניים.תרופות אלה כוללות שינויים באורח החיים, כמו שתיית הרבה מים ושינה מספקת.בנוסף, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את מראה התיקים מתחת לעיניים.חלק מהתרופות הללו כוללות שימוש בפרוסות מלפפון, מריחת שקיות תה ושימוש במי ורדים.

פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון יכולות לעזור להפחית את מראה התיקים מתחת לעיניים.כדי להשתמש בפרוסות מלפפון כתרופה, פשוט הניחו שתי פרוסות מלפפון מעל העיניים למשך 15-20 דקות.תרופה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.

שקיות תה

ניתן להשתמש בשקיות תה גם כדי להפחית את מראה התיקים מתחת לעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולים שתי שקיות תה במים חמים למשך חמש דקות.לאחר שהתקררו, הניחו את שקיות התה מעל העיניים והשאירו אותם במשך 10-15 דקות.תרופה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.

מוצרים טבעיים להפחתת שקיות מתחת לעיניים

ישנם מספר מוצרים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת המראה של תיקים מתחת לעיניים.מוצרים אלה כוללים שמן ויטמין E, ג’ל אלוורה ושמן קוקוס.

שמן ויטמין E

שמן ויטמין E יכול לעזור להפחית את מראה השקיות מתחת לעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו כמה טיפות של שמן ויטמין E סביב העיניים לפני השינה.תרופה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.

אלוורה ורה ג’ל

ניתן להשתמש גם בג’ל אלוורה גם כדי להפחית את מראה התיקים מתחת לעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו שכבה דקה של ג’ל אלוורה סביב העיניים לפני השינה.תרופה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.

שמן קוקוס

ניתן להשתמש בשמן קוקוס גם להפחתת מראה של שקיות מתחת לעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס סביב העיניים לפני השינה.תרופה זו יכולה לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.

שילוב תרופות

ניתן להשתמש בחלק מהתרופות הללו בשילוב עם אחרים כדי להפחית את מראה התיקים מתחת לעיניים, כמו גם למנוע מהם להופיע בעתיד.לדוגמה, שילוב של שתיית מים רבים, שימוש בפרוסות מלפפון, מריחת שקיות תה ושימוש במוצרים טבעיים כמו שמן ויטמין E, ג’ל אלוורה ושמן קוקוס יכול לעזור להפחית את מראה השקיות מתחת לעיניים.

שאלות נפוצות

ש: האם יש תופעות לוואי לשימוש בסעדים אלה?

א: לא, אין תופעות לוואי ידועות לשימוש בתרופות אלה.עם זאת, חשוב לציין שאם יש לך אלרגיות או רגישויות לאחד המרכיבים, אסור לך להשתמש בהם.בנוסף, אם יש לך מצבים רפואיים, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

ש: באיזו תדירות אוכל להשתמש בתרופות אלה?

א: ניתן להשתמש ברוב הסעדים הללו מדי יום, או לפי הצורך.עם זאת, חשוב לציין שאם אתה חווה גירוי או אי נוחות כלשהו, עדיף להפסיק את השימוש בתרופה.בנוסף, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך אם יואתה אינו בטוח באיזו תדירות להשתמש באחד מהתרופות.

ש: באילו תרופות אחרות אוכל להשתמש כדי להפחית את המראה של תיקים מתחת לעיניים?

א: ישנם מספר תרופות אחרות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית את מראה השקיות מתחת לעיניים, כמו שימוש בדחיסים קרים, מריחת דחיסה חמה, ושימוש בקרמים המכילים רטינול או ויטמין C. בנוסף,חשוב לציין כי שימוש בקרם לחות שנוסח במיוחד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן