דף הבית » תרופות סבתא » 17 סעדים סבתא המועברים במשפחה והם אמיתיים עבור טינטון

17 סעדים סבתא המועברים במשפחה והם אמיתיים עבור טינטון

טינטון הוא מצב שכיח המשפיע על אלפי אנשים ברחבי העולם.זה יכול לגרום לתסמינים שונים כמו צלצול, זמזום או זמזום באוזניים.עבור רבים ניתן לנהל את המצב באמצעות תרופות או שינויים באורח החיים, אך עבור אחרים טיפולים אלה אינם יעילים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות סבתות שהועברו מדור לדור ועשויות לספק הקלה מטינטון.

הבנת טינטון

טינטון הוא תנאי המאופיין בצלצל צליל, זמזום או זמזום באוזניים.לעתים קרובות זה נגרם כתוצאה מחשיפה לרעשים חזקים, אך זה יכול להיגרם גם על ידי מגוון גורמים אחרים כמו טראומת ראש, הזדקנות, דלקות אוזניים או תרופות.חשוב לציין כי טינטון אינו מחלה, אלא סימפטום של מצב בסיסי.

17 תרופות סבתות לטינטון

אמנם אין תרופה ידועה עבור טינטון, אך ישנם כמה תרופות סבתות שעשויות לספק הקלה.סעדים אלה הועברו מדור לדור ועשויים לספק מידה מסוימת של הקלה.להלן 17 תרופות סבתות לטינטון:

 • קח אמבטיה חמה – אמבטיה חמה יכולה לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.דאג לשמור על המים בטמפרטורה נוחה ולקחת את הזמן שלך תוך כדי השרייה.
 • שתיית תה צמחים – תה צמחי מרפא מסוים כמו קמומיל ולבנדר עשוי לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.שתו את התה חם ובמתינות.
 • לשתות הרבה מים – להישאר לחות חשובה לבריאות הכללית, אך זה עשוי לעזור גם להפחית את תסמיני הטינטון.דאג לשתות הרבה מים לאורך היום.
 • השתמש בשמנים אתרים – שמנים אתרים מסוימים כמו לבנדר, קמומיל ואקליפטוס עשויים לסייע בהפחתת תסמיני הטינטון.הוסף כמה טיפות של השמן למפזר או הוסף כמה טיפות לאמבטיה.
 • נסה אקופרסורה – אקופרסורה כוללת יישום לחץ על נקודות מסוימות בגוף.הפעלת לחץ על נקודות מסוימות על הראש והצוואר עשויה לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.
 • תרגול טכניקות הרפיה – טכניקות הרפיה כמו נשימה עמוקה, מדיטציה ויוגה יכולות לעזור להפחית את הלחץ והחרדה, מה שעלול להפחית את תסמיני הטינטון.
 • הימנע מקפאין וניקוטין – קפאין וניקוטין יכולים להחמיר את הסימפטומים של טינטון.נסה להגביל את צריכת הקפאין והניקוטין שלך או להימנע מהם לחלוטין.
 • הגבלת צריכת אלכוהול – אלכוהול יכול להחמיר את תסמיני הטינטון.נסה להגביל את צריכת האלכוהול שלך או להימנע ממנה לחלוטין.
 • הימנע מחשיפה לרעשים חזקים – חשיפה לרעשים חזקים עלולה להחמיר את תסמיני הטינטון.הקפד ללבוש תקעי אוזניים כאשר הם נחשפים לרעשים רועשים ונסה להגביל את החשיפה שלך לרעשים חזקים.
 • קבל הרבה מנוחה – להשיג מספיק מנוחה הוא המפתח לניהול תסמיני הטינטון.הקפד למנוחה רבה לאורך כל היום והלילה.
 • הימנע מלחץ – לחץ יכול להחמיר את הסימפטומים של טינטון.דאג לתרגל טכניקות הרפיה ולקחת הפסקות לאורך היום כדי לנהל מתח.
 • הימנע מכדורי שינה – כדורי שינה יכולים להחמיר את תסמיני הטינטון.נסה להשיג הרבה מנוחה ללא שימוש בכדורי שינה.
 • לאכול תזונה מאוזנת – אכילת תזונה מאוזנת יכולה לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.דאג לכלול שפע של פירות, ירקות ודגנים מלאים בתזונה שלך.
 • לבצע שינויים באורח החיים – ביצוע שינויים באורח החיים כמו פעילות גופנית וניהול מתח יכול לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.הקפד לשלב פעילות גופנית ומתח מתח בשגרת היומיום שלך.
 • נסה מסכות טינטון – מסכות טינטון הן מכשירים המייצרים צליל המסייע להסוות את צליל הטינטון.מכשירים אלה עשויים לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.
 • בקר ברופא – אם הסימפטומים של טינטון נמשכים, חשוב לבקר רופא.רופא יכול לעזור בזיהוי הגורם הבסיסי לטינטון ולספק אפשרויות טיפול.
 • נסה תרופות הומיאופתיות – תרופות הומאופתיות עשויות לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.דאג להתייעץ עם מתרגל הומאופתי לפני שאתה לוקח תרופות הומיאופתיות כלשהן.

טיפ ייחודי ומועיל

אחד ייחודי ו

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית שניתן להשתמש בה לטיפול בטינטון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם באוזן.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטינטון, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים בכוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.אתה יכול גם להכניס כמה טיפות של חומץ תפוחים לאוזן שלך ולאפשר לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

11.שום

שום שימש כתרופה טבעית למחלות רבות במשך מאות שנים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.כדי להשתמש בשום לטינטון, נסה לרסק כמה שיני שום ולהוסיף אותם לכוס חלב חם.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום.אתה יכול גם לקחת תוספי שום מדי יום כדי לעזור להפחית את הצלצול באוזניים שלך.

12.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בטינטון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם באוזן.כדי להשתמש בג’ינג’ר לטינטון, נסה להוסיף כפית ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים ולשתות אותו פעמיים ביום.אתה יכול גם לקחת תוספי ג’ינג’ר מדי יום כדי לעזור להפחית את הצלצול באוזניים שלך.

13.Ginkgo biloba

גינקו בילובה הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת באוזן, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני הטינטון.כדי להשתמש ב- Ginkgo Biloba לטינטון, נסה לקחת תוסף מדי יום.אתה יכול גם להכין תה על ידי הוספת כפית עלי Biloba Ginkgo לכוס מים רותחים ולאפשר לו לתלול למשך 10 דקות.שתו את התה הזה פעמיים ביום.

14.ויטמין B12

ויטמין B12 הוא ויטמין חיוני שלפי ההערכה מסייע בהפחתת תסמיני הטינטון.כדי להשתמש בוויטמין B12 עבור טינטון, נסה ליטול תוסף מדי יום או הוספת מזונות נוספים העשירים בוויטמין B12 לתזונה שלך.מזונות העשירים בוויטמין B12 כוללים בשר, דגים, ביצים, מוצרי חלב ודגנים מבוצרים.

15.מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חיוני שלפי ההערכה מסייע בהפחתת תסמיני הטינטון.כדי להשתמש במגנזיום לטינטון, נסה ליטול תוסף מדי יום או להוסיף עוד מזונות העשירים במגנזיום לתזונה שלך.מזונות העשירים במגנזיום כוללים אגוזים, קטניות, דגנים מלאים, ירקות עלים ושוקולד מריר.

16.אבץ

אבץ הוא מינרל חיוני שלפי ההערכה הוא מסייע בהפחתת תסמיני הטינטון.כדי להשתמש באבץ לטינטון, נסה ליטול תוסף מדי יום או להוסיף עוד מזונות העשירים באבץ לתזונה שלך.מזונות עשירים באבץ כוללים רכיכה, בקר, תרד וזרעי דלעת.

17.דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק שלפי ההערכה הוא מסייע בהפחתת תסמיני הטינטון.כדי להשתמש בדיקור סיני לצורך טינטון, נסה למצוא דיקור מוסמך באזורך המתמחה בטיפול בטינטון.ה- Acupuncturist יכניס מחטים קטנטנות לנקודות ספציפיות בגופך כדי לעזור להפחית את הצלצול באוזניים שלך.

הסעדים של סבתא לטינטון הם דרך יעילה להפחית את הסימפטומים של מצב זה ולשפר את איכות החיים.ניתן להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם טיפולים אחרים כמו תרופות או טיפולים.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את אחד מהתרופות הללו כדי לוודא שהם בטוחים עבורך.

שאלות נפוצות

 • ש: מה זה טינטון?
 • א: טינטון הוא תנאי המאופיין בטבעתצליל, זמזום או שריקה באוזניים.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל חשיפה לרעש, תרופות ואובדן שמיעה הקשורים לגיל.

סיכום

הסעדים של סבתות לטינטון הם דרך בטוחה וטבעית להפחית את הסימפטומים של מצב זה.תרופות אלה כוללות חומץ תפוחים, שום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן