דף הבית » תרופות סבתא » 17 ללא מרשם וסעדים של סבתא פופולרית לכאבי בטן ושלשול

17 ללא מרשם וסעדים של סבתא פופולרית לכאבי בטן ושלשול

הבנת כאבי בטן ושלשול

כאבי בטן ושלשול הם שתי התלונות הנפוצות ביותר בקרב מבוגרים.כאבי בטן יכולים לנוע בין התכווצויות קלות או נפיחות לכאב קשה הדורש טיפול רפואי.שלשול יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כמו נגיף, הרעלת מזון או תגובה לתרופה.ניתן לפתור את שני התנאים עם תרופות ביתיות, אך חשוב לדבר עם רופא לפני שתנסה מישהו מהם.

הסעדים של סבתא לכאבי בטן ושלשול

סבתות עוברות סעדים במשך מאות שנים, ורבות מהן עדיין יעילות כיום.להלן 17 ללא מרשם וסעדים של סבתא פופולרית לכאבי בטן ושלשול.

1.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולהרגיע את שרירי הקיבה.להכנת התה, תלול כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה לאורך כל היום.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות ויכול לעזור להפחית את הדלקת במעיים.להכנת התה, תלולות שתי כפיות של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה לאורך כל היום.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת במעיים ולסייע בהחזרת האיזון במערכת העיכול.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

4.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הם מכילים תרכובות שיכולות לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הסימפטומים.לשימוש, תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה לאורך כל היום.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את השרירים במעיים.לשימוש, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה לאורך כל היום.

6.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל פרוביוטיקה שיכולה לעזור להחזיר את האיזון במערכת העיכול ולהפחית את חומרת הסימפטומים.לשימוש, אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל פעמיים עד שלוש ביום.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהחזיר את האיזון במערכת העיכול.לשימוש, מערבבים שתי כפות של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים ושותים אותו פעמיים ביום.

8.מרק

מרק הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להרפות את השרירים במעיים ולהפחית את חומרת הסימפטומים.לשימוש, שתו כוס מרק אחת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהחזיר את האיזון במערכת העיכול.לשימוש, תלול כפית כורכום טחון בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה לאורך כל היום.

10.אפל

תפוחים הם תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הם מכילים תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהחזיר את איזון במערכת העיכול.לשימוש, אכל תפוח אחד פעמיים עד שלוש ביום.

11.תמצית קמומיל

תמצית קמומיל היא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את השרירים במעיים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של תמצית קמומיל בכוס מים ושותה אותה פעמיים ביום.

12.זרעי מטרה

זרעי מטרה הם תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הם מכילים תרכובות שיכולות לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הסימפטומים.לשימוש, תלול כפית אחת של זרעי מטרה בכוס מים מבושלים למשך 10 דקות.ST

תרופות צמחיות לכאבי בטן ושלשול

עשבי תיבול שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי בטן ושלשול.ישנם עשבי תיבול רבים שניתן להשתמש בהם כדי להקל על התסמינים הללו, וחלקם הם תרופות סבתות פופולריות מאוד.להלן 17 ללא מרשם וסעדים של סבתא פופולרית לכאבי בטן ושלשול.

1.קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית ויעילה לכאבי בטן ושלשול.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך את קמומיל כתה או לקחת אותם בצורה קפסולה.

2.מנטה

מנטה הוא עשב מרגיע שיכול לעזור להקל על כאבי בטן ושלשול.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.מנטה ידועה ביכולתו להפחית דלקת ולהרפות את דרכי העיכול.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה של סבתא פופולרית לכאבי בטן ושלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך ג’ינג’ר כתה או לקחת בצורה קפסולה.

4.לבנדר

לבנדר הוא עשב מרגיע שיכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.לבנדר ידוע ביכולתו להרפות את דרכי העיכול ולהפחית את הדלקת.

5.כורכום

כורכום הוא עשב אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.כורכום ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.

6.ליקריץ

ליקריץ הוא תרופה של סבתא פופולרית לכאבי בטן ושלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך ליקריץ כתה או לקחת בצורה קפסולה.

7.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב מרגיע שיכול לעזור להקל על כאבי בטן ושלשול.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.ELM החלקלק ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרפות את דרכי העיכול.

8.שומר

שומר הוא עשב אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.שומר ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.

9.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא התרופה הפופולרית של סבתא לכאבי בטן ושלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך שורש מרשמלו כתה או לקחת בצורה קפסולה.

10.Catnip

Catnip הוא עשב מרגיע שיכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.Catnip ידוע ביכולתו להרפות את דרכי העיכול ולהפחית את הדלקת.

11.קינמון

קינמון הוא עשב אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית כאבי בטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.קינמון ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.

12.שן הארי

שן הארי הוא התרופה הפופולרית של סבתא לכאבי בטן ושלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.שן הארי יכול לצרוך כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.

13.Lemon Balm

Lemon Balm הוא עשב מרגיע שיכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.Lemon Balm ידוע ביכולתו להרפות את דרכי העיכול ולהפחית את הדלקת.

14.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ו- DIARRHEA.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.שורש ברדוק ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.

15.קלנדולה

קלנדולה היא התרופה הפופולרית של סבתא לכאבי בטן ושלשול.זה יכול לעזור להפחית דלקת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן