דף הבית » תרופות סבתא » 17 התרופות של סבתא מהמטבח ולטיפול מהיר בנחירות בילדים
ddaadaddaddaa dadc daddaad deddeddd ddcdddaddc deddda d

17 התרופות של סבתא מהמטבח ולטיפול מהיר בנחירות בילדים

נחירות בילדים: 17 תרופות של סבתא מהמטבח
נחירות בילדים היא נגע נפוץ שניתן לנהל באמצעות תרופות טבעיות מהמטבח.ישנם מגוון של תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית או לחסל את הנחירות ולהעניק הקלה לילד ולהוריהם.חלק מהתרופות הללו הועברו מדור לדור והוכחו כיעילות ובטוחות לילדים.

אחד הגורמים השכיחים ביותר לנחירות אצל ילדים הוא אדנואידים מוגדלים ושקדים.אלה יכולים לחסום את דרכי הנשימה כאשר ילד שוכב, וכתוצאה מכך נחירות.כדי להפחית את גודל האדנואידים והשקדים, נסה כמה מהתרופות הללו מהמטבח של סבתא:

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית, שיכול לעזור להפחית את גודל האדנואידים והשקדים.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם קצת דבש.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה למשך כמה לילות, וכדאי שתראה ירידה בנחירות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת לנחירות בילדים.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם קצת דבש ותנו אותו לילד לפני השינה למשך כמה לילות.

טיפ:

אתה יכול גם להכין תה ג’ינג’ר על ידי תלול כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי במים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים קצת דבש כדי להמתיק אותו.תן את התה לילד לפני השינה לכמה לילות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת לנחירות בילדים.זה עוזר להפחית דלקת ועוזר לפנות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם קצת דבש ומים חמים.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה לכמה לילות.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה קלאסית לנחירות בילדים.הדבש עוזר להפחית דלקת בזמן שהלימון עוזר לפנות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית דבש אחת עם מיץ של חצי לימון.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה לכמה לילות.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.תן את הילד לגרגר עם התערובת הזו למשך כמה דקות לפני השינה לכמה לילות.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית דלקת ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו מעט מים בסיר והניחו אותם על השולחן.מניחים מגבת מעל הסיר וראש הילד ולגרום לילד לשאוף את הקיטור למשך מספר דקות.עשו זאת לפני השינה לכמה לילות.

שמן חרדל

שמן חרדל הוא תרופה נהדרת לנחירות בילדים.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של שמן חרדל עם קצת דבש ומים חמים.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה לכמה לילות.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם קצת דבש ומים חמים.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה לכמה לילות.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה טבעית לנחירות בילדים.הם עוזרים להפחית דלקת ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של זרעי כמון עם קצת דבש ומים חמים.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה לכמה לילות.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הם שילוב נהדר לנחירות בילדים.הג’ינג’ר עוזר להפחית דלקת בזמן שהדבש עוזר להרגיע את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כף דבש אחת ומים חמים.תן את התערובת הזו לילד לפני השינה לכמה לילות.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה טבעית לנחירות בילדים.הם עוזרים להפחית את הדלקתN ופנה את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של זרעי חילבה עם קצת דבש ומים חמים.תן תערובת זו לילד לפני השינה ל

חלק 2: תרופות טבעיות לנחירות אצל ילדים

נחירות אצל ילדים יכולה להוות גורם לדאגה להורים, במיוחד אם מדובר בהתרחשות תכופה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית ואף לחסל נחירות אצל ילדים.סעדים אלה עשויים לכלול שינויים באורח החיים, כמו הימנעות מאלרגנים וניסיון תרופות טבעיות מהמטבח.להלן 17 סעדים של סבתא שיעזרו להפחית את הנחירות אצל ילדים.

1.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית דבש לפני השינה יכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת, מה שמקל על הילד לנשום בזמן השינה.

2.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.ערבוב כפית מיץ בצל עם מים חמים והוספת קמצוץ מלח יכול לעזור להפחית דלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.ערבוב כפית מיץ לימון עם מים חמים והוספת קמצוץ מלח יכול לעזור להפחית דלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

4.מיץ שום

מיץ שום הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.ערבוב כפית מיץ שום עם מים חמים והוספת קמצוץ מלח יכול לעזור להפחית דלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.ערבוב כפית של חומץ תפוחים עם מים חמים והוספת קמצוץ מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית ג’ינג’ר מעורבב במים חמים וקמצוץ מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית כורכום מעורבבת עם מים חמים וקמצוץ מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

8.שקדים

שקדים הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.אכילת קומץ שקדים לפני השינה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

9.חלב

חלב הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.שתיית כוס חלב חם לפני השינה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

10.מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.גרעון כפית מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

11.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית קינמון מעורבבת במים חמים וקמצוץ מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

12.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.אכילת קומץ זרעי שומר לפני השינה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

13.פלפל שחור

פלפל שחור הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית פלפל שחור מעורבב במים חמים וקורט מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

14.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית של COCשמן און מעורבב במים חמים וקורט מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום בזמן השינה.

15.הל

הל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הנחירות אצל ילדים.כפית הל מעורבב עם מים חמים וקמצוץ מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הילד לנשום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן