דף הבית » תרופות סבתא » 17 התרופות של סבתא מהמטבח וחלבון פופולרי בשתן
ddaadaddaddaa dadc daddaad deddeddd dddcdddf daddaddcdad

17 התרופות של סבתא מהמטבח וחלבון פופולרי בשתן

הסעדים של סבתא מהמטבח

המטבח, שנחשב לעיתים קרובות כלב הבית, מלא בתרופות פשוטות וטבעיות.סבתות משתמשות זה מכבר בסעדים אלה לטיפול במחלות ולשיפור הבריאות.להלן 17 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא מהמטבח:

 • דבש: דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונות כאב, להפחית דלקת ולשפר את העיכול.ניתן ליטול אותו דרך הפה או להחיל ישירות על העור.
 • שום: שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ונוגדת פטריות שניתן להשתמש בהן לטיפול בזיהומים חיידקיים ופטרייתיים.ניתן לאכול אותו גולמי או מבושל.
 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות וניתן להשתמש בהן לטיפול במגוון מחלות, מאקנה לדלקת פרקים.
 • שמן קוקוס: לשמן הקוקוס יש תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי -פטרייתיות ואנטי -מיקרוביאליות.הוא גם עשיר בחומצות שומן בינוניות, שיכולות לעזור להגביר את חילוף החומרים.
 • לימון: לימון הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בהצטננות, כאב גרון וקלקוליות.זה יכול לשמש גם להלבנת שיניים ולהפחתת נשימה רעה.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להקל על שרירי כאב ולהפחית בחילות.זה יכול לשמש גם כעזר עיכול.
 • כורכום: כורכום הוא נוגד חמצון רב עוצמה שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.ניתן לאכול אותו גולמי או להוסיף למזון.
 • פלפל קאיין: פלפל קאיין הוא משכך כאבים טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מחלות, מכאבי ראש לדלקת פרקים.
 • תה קמומיל: תה קמומיל הוא בעל תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות וניתן להשתמש בו לטיפול בחרדה, נדודי שינה ובעיות עיכול.
 • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעית וניתן להשתמש בה לטיפול בצרבת ועיכול.זה יכול לשמש גם לניקוי ולדיאודוריזציה.
 • שמן זית: שמן זית יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות וניתן להשתמש בו לטיפול בבעיות עור, כמו אקזמה ופסוריאזיס.
 • אלוורה: אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות וריפוי וניתן להשתמש בה לטיפול בכוויות, פצעים וכוויות שמש.
 • קינמון: קינמון הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בהצטננות, כאב גרון וקלקוליות.זה יכול גם לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.
 • שמן אקליפטוס: לשמן אקליפטוס יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות והוא יכול לשמש לטיפול בהצטננות, כאב גרון וכאבי ראש.
 • חרדל: חרדל הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בחתכים, שריטות וחבלות קלות.זה יכול לשמש גם כעזר עיכול.
 • שמן עץ התה: שמן עץ התה הוא בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מצבי עור, מאקנה לפסוריאזיס.
 • שמן מנטה: שמן מנטה יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות וניתן להשתמש בו לטיפול בכאבי ראש, הצטננות וקלקוליות.

חלבון בשתן

חלבון בשתן, המכונה גם חלבון, הוא מצב שכיח שיכול להוות סימן למחלת כליות כרונית.זה מתרחש כאשר הכליות אינן מסוגלות לסנן את כל החלבונים בשתן, וכתוצאה מכך רמה גבוהה מהרגיל של חלבון בשתן.

תסמיני חלבון בשתן

הסימפטום השכיח ביותר של חלבון בשתן הוא שתן קצף או מקציף.תסמינים אחרים כוללים ירידה בתפוקת השתן, נפיחות הקרסוליים והרגליים ועייפות.

אבחון חלבון בשתן

ניתן לאבחן חלבון בשתן עם בדיקת שתן פשוטה.הבדיקה מודדת את כמות החלבון בשתן ויכולה לעזור לקבוע את הגורם לחלבון.

טיפול בחלבון בשתן

טיפול בחלבון בשתן תלוי בסיבה הבסיסית.אם הסיבה היא מחלת כליות כרונית, הטיפול עשוי לכלול תרופות, שינויים באורח החיים או דיאליזה.

טיפ ייחודי ומועיל

אם יש לך חלבון

17 הסעדים של סבתא מה-מטבח

סבתות משתמשות בתרופות למטבח לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות שלהן עדיין משמשות כיום.להלן 17 תרופות של סבתא מהמטבח שאתה עדיין יכול להשתמש בו כדי לרפא את עצמך באופן טבעי.

שום

שום הוא חומר אנטיבקטריאלי, אנטי -ויראלי וחומר נוגד פטרייתי.זה יכול לשמש לטיפול בהצטננות, FLUS, שיעול וגרונות כאב.כל שעליך לעשות הוא לטחון או לרסק שן שום ולהוסיף אותו לכוס מים חמים.שתו את זה פעמיים ביום כדי לעזור להילחם בזיהום.

דבש ולימון

ניתן להשתמש בדבש ולימון לטיפול בגרונם וכאבים.פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש ומיץ לימון והוסיפו כפית לכוס מים חמים.שתו את זה פעמיים ביום כדי להרגיע את גרונכם ולעזור להפחית את חומרת השיעול שלכם.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה.אתה יכול להכין איתו תה על ידי הרתחת כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים למשך חמש דקות ואז מתאמץ אותו.שתו תה זה פעמיים ביום כדי להפחית את הדלקת.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר אנטיבקטריאלי וחומר נוגד פטרייתי רב עוצמה.אתה יכול להכין איתו טוניק על ידי ערבוב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים וכפית דבש.שתו את זה פעמיים ביום כדי לעזור להילחם בזיהומים.

חלבוני ביצה

ניתן להשתמש בחלבוני ביצה לטיפול באקנה.כל שעליך לעשות הוא להפריד בין לבן הביצה מהחלמון והחל אותה על הפנים שלך.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו אותו במים קרים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי חזק.אתה יכול ליישם אותו ישירות על חתכים ושריטות כדי לעזור להפחית את הדלקת ולמנוע זיהום.

כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי ונוגד חמצון חזק.אתה יכול להכין איתו תה על ידי הרתחת כפית אבקת כורכום בכוס מים למשך חמש דקות ואז מתאמץ אותו.שתו תה זה פעמיים ביום כדי להפחית דלקת ולעזור להילחם ברדיקלים בחינם.

אלוורה

אלוורה הוא חומר אנטי דלקתי וחיטוש רב עוצמה.אתה יכול ליישם אותו ישירות על חתכים ושריטות כדי לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בזיהום.

פלפל קאיין

ניתן להשתמש בפלפל קאיין לטיפול בהצטננות, FLUS וגרונו כאב.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של פלפל קאיין בכוס מים חמים ולשתות אותו פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים שלך.

שמן זית

שמן זית הוא חומר אנטי דלקתי חזק.אתה יכול ליישם אותו ישירות על חתכים ושריטות כדי לעזור להפחית את הדלקת ולמנוע זיהום.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר אנטיבקטריאלי וחומר נוגד פטרייתי חזק.אתה יכול להכין איתו טוניק על ידי ערבוב כפית אחת של מיץ לימון עם כוס מים חמים וכפית דבש.שתו את זה פעמיים ביום כדי לעזור להילחם בזיהומים.

יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה עוצמתית שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים שלך.פשוט אכלו כוס יוגורט רגיל פעמיים ביום כדי לעזור להילחם בזיהום ולקדם בריאות העיכול.

fenugreek

חילבה היא חומר אנטי דלקתי ונוגד חמצון רב עוצמה.אתה יכול להכין איתו תה על ידי הרתחת כפית זרעי חילבה בכוס מים למשך חמש דקות ואז להתאמץ.שתו תה זה פעמיים ביום כדי להפחית דלקת ולעזור להילחם ברדיקלים בחינם.

חומץ תפוחים ודבש

ניתן להשתמש בחומץ תפוחים ודבש לטיפול בגרונם וכאבים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים של חומץ תפוחים ודבש ולהוסיף כפית לכוס מים חמים.שתו את זה פעמיים ביום כדי להרגיע את גרונכם ולעזור להפחית את חומרת השיעול שלכם.

גרגר מי מלח

ניתן להשתמש בגרגר מי מלח לטיפול בגרון וכאבים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר איתו פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן