דף הבית » תרופות סבתא » 17 התרופות של סבתא זולה מהמטבח כדי לרכך את שעוות האוזניים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dddcd deddeddd dbdd dcdadbda d

17 התרופות של סבתא זולה מהמטבח כדי לרכך את שעוות האוזניים

מהו שעוות אוזניים?

שעוות אוזניים היא חומר שמופרש באופן טבעי על ידי הבלוטות בתעלת האוזן.זה משמש לשמן ולהגן על האוזן מפני לכלוך, אבק וגופים זרים אחרים.השעווה עוזרת גם לשמור על עור תעלת האוזן גמישה ובריאה.כאשר הוא מצטבר, זה יכול להיות קשה ולא נוח.זה כאשר הגיע הזמן לרכך ולהסיר את שעוות האוזניים.

17 הסעדים של סבתא זולים מהמטבח כדי לרכך את שעוות האוזניים

1.שמן זית

שמן זית הוא תרופה פשוטה ששימשה במשך מאות שנים כדי לרכך את שעוות האוזניים.זה עוזר לשחרר את השעווה כך שניתן יהיה להסיר אותה בקלות.פשוט שופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה ולהשאיר אותה למשך 10 דקות.לאחר מכן, הטו את הראש לצד ואפשר לשמן להתנקז החוצה.

2.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לרכך את שעוות האוזניים.מערבבים חלקים שווים של מי חמצן ומים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

3.שמן תינוקות

שמן תינוקות הוא דרך נהדרת לרכך את שעוות האוזניים.פשוט שופכים כמה טיפות שמן תינוקות לאוזן הפגועה ולהשאיר אותו למשך 10 דקות.לאחר מכן, הטו את הראש לצד ואפשר לשמן להתנקז החוצה.

4.שמן מינרלי

שמן מינרלי הוא תרופה פופולרית נוספת לריכוך שעוות אוזניים.פשוט שופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה ולהשאיר אותה למשך 10 דקות.לאחר מכן, הטו את הראש לצד ואפשר לשמן להתנקז החוצה.

5.אלכוהול

אלכוהול הוא תרופה פופולרית לריכוך שעוות אוזניים.פשוט מערבבים חלקים שווים של שפשוף אלכוהול ומים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

6.חומץ

חומץ הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לרכך את שעוות האוזניים.פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן ומים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

7.גליצרין

גליצרין הוא תרופה פופולרית לריכוך שעוות אוזניים.פשוט שופכים כמה טיפות גליצרין לאוזן הפגועה ולהשאיר אותה למשך 10 דקות.לאחר מכן, הטו את הראש לצד ואפשר לנוזל להתנקז החוצה.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית נוספת לריכוך שעוות אוזניים.מערבבים חלקים שווים של סודה לשתייה ומים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

9.מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית שיכולה לעזור לרכך את שעוות האוזניים.פשוט מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לריכוך שעוות אוזניים.פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

11.שמן שום

שמן שום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לרכך את שעוות האוזניים.פשוט מערבבים חלקים שווים של שמן שום ומים חמים ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הטוו את הראש לצד ואפשרו לנוזל להתנקז החוצה.

12.שמן סומסום

שמן סומסום הוא תרופה פופולרית נוספת לריכוך שעוות אוזניים.פשוט שופכים כמה טיפות שמן שומשום לאוזן הפגועה ולהשאיר אותו למשך 10 דקות.לאחר מכן, הטו את הראש לצד ואפשר לשמן להתנקז החוצה.

13.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לרכך את שעוות האוזניים.פשוט שופכים כמה טיפות של שמן קוקוס לאוזן הפגועה ולהשאיר אותו ל

תרופות טבעיות נוספות כדי לרכך את שעוות האוזניים

שעוות אוזניים יכולות להתרכך בבטחה וביעילות עם מגוון תרופות ביתיות.בנוסף ל -17 הסעדים של סבתא הזולה מהמטבחEN שהוזכר לעיל, הנה כמה תרופות טבעיות יותר לנסות.

שמן זית

שמן זית הוא חומר סיכה טבעי שיכול לרכך ולשחרר שעוות אוזניים.עם זאת, יש להשתמש בזה בזהירות מכיוון שהוא יגדיל את כמות השעווה בתעלת האוזן.כדי להשתמש בשמן זית, לחמם כפית שמן זית והפיל אותו לאוזן הפגועה.הטה את הראש כדי להבטיח שהשמן מכסה את השעווה, ואז השאירו אותו מספר דקות.ברגע שהשמן הספיק לעשות את עבודתו, סובב את הראש לצד ואפשר לשעווה להתנקז.

מימן חמצן

מי חמצן הוא פריט ביתי נפוץ שניתן להשתמש בו כדי לרכך ולשחרר שעוות אוזניים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים מי חמצן ומים, ואז מלאו עין בתמיסה.הטו את הראש לצד והניחו כמה טיפות מהפתרון לאוזן הפגועה.אפשר לו לשבת מספר דקות, ואז להטות את הראש קדימה ואחורה כדי לעזור לפיתרון להגיע לשעווה.לאחר התרככות השעווה, הטו את הראש לצד ואפשר לשעווה להתנקז החוצה.

שאלות נפוצות בנושא הסרת שעוות אוזניים טבעיות

  • ש: האם כואב להסיר שעוות אוזניים?
    ת: באופן כללי, לא.אם מבוצע נכון, התהליך צריך להיות ללא כאבים.עם זאת, אם השעווה קשה מדי או עמוקה מדי בתעלת האוזן, היא עלולה לגרום לאי נוחות כשמנסים להסיר אותה.
  • ש: באיזו תדירות עלי להסיר שעוות אוזניים?
    ת: בדרך כלל מומלץ להסיר שעוות אוזניים כל כמה שבועות, כל עוד אין אי נוחות או גירוי.אם יש אי נוחות או גירוי, עדיף לפנות לרופא.
  • ש: האם יש סיכונים הקשורים להסרת שעוות אוזניים?
    ת: אם מתבצע בצורה לא נכונה, הסרת שעוות אוזניים עלולה לגרום לגירוי, זיהום או נזק לתעלת האוזן.חשוב להיזהר כאשר מנסים להסיר שעוות אוזניים ולפנות לייעוץ רפואי במידת הצורך.

שימוש בתרופות טבעיות לריכוך שעוות האוזניים הוא דרך בטוחה ויעילה להסרת שעווה מוגזמת.17 הסעדים של סבתא הזולה הזו מהמטבח קל למצוא ולהשתמש בהם, מה שהופך אותם לאופציה נהדרת למי שרוצה לנסות גישה טבעית להסרת שעוות אוזניים.עם זאת, חשוב להיזהר כאשר מנסים להסיר שעוות אוזניים ולפנות לייעוץ רפואי במידת הצורך.למידע נוסף על Wewax והוצאתו, בקר בדף הוויקיפדיה ב- Cerumen .

לסיכום, שעוות אוזניים יכולות להתרכך בבטחה וביעילות עם מגוון תרופות ביתיות.17 הסעדים של סבתא הזולה הזו מהמטבח קל למצוא ולהשתמש בהם, מה שהופך אותם לאופציה נהדרת למי שרוצה לנסות גישה טבעית להסרת שעוות אוזניים.עם זאת, חשוב להיזהר כאשר מנסים להסיר שעוות אוזניים ולפנות לייעוץ רפואי במידת הצורך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן