דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ויעילים לכאבי ברכיים
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdadddd dddf dbdc ddddcd

17 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ויעילים לכאבי ברכיים

הסעדים של סבתא: הקלה בכאב בברך

כאבי ברכיים הם בעיה שכיחה שיכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים כמו גיל, פציעה או שימוש יתר.אנשים רבים מסתכלים על תרופות לטיפול בכאבי הברך שלהם, אך ישנם גם מספר תרופות שהועברו מסבתותינו שיכולות לעזור להקל על הכאב.סעדים אלה פופולריים בין כל הגילאים ויכולים להיות יעילים אם משתמשים בהם כראוי.המשך לקרוא כדי ללמוד על 17 תרופות של סבתא להקלה על כאבי ברכיים.

1.קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים וקרים הם דרך פשוטה ועם זאת יעילה לטיפול בכאבי ברכיים.החום מסייע בהפחתת הדלקת ולשחרר שרירים הדוקים, בעוד שהקור עוזר להרדים את הכאב ולהפחית את הנפיחות.כדי להפיק את המרב מהתרופה הזו, החלף בין קומפרסים חמים לקור כל כמה דקות.

טיפ ייחודי:

לקבלת דחיפה נוספת, הוסף כמה טיפות של שמנים אתרים כמו לבנדר או אקליפטוס לדחיסה החמה.השמנים האתריים יכולים לעזור להרגיע עוד יותר את הכאב ולהפחית את הדלקת.

2.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום הן תרופה נהדרת נוספת לכאבי ברכיים.המגנזיום והסולפט במלח מסייעים להפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים.כדי להפיק את המרב מהתרופה הזו, יש להשרות באמבט חם עם כוס מלח אפסום למשך כעשרים דקות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לכאבי ברכיים.החומצה האצטית בחומץ מסייעת להפחתת הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם כוס 1 מים חמים ושתה אותו פעמיים ביום.

4.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא חלק חשוב מכל תוכנית לטיפול בכאבי ברך.תרגילים בעלי השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה ורכיבה על אופניים יכולים לעזור לחזק את השרירים סביב הברך ולהפחית את הכאב.חשוב להתחיל איטי ולהגדיל בהדרגה את עוצמת האימונים שלך.

5.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את כאבי הברך.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושתה אותה פעמיים ביום.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד חומר אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את כאבי הברך.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית אבקת ג’ינג’ר עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את כאבי הברך.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית אבקת פלפל קאיין עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

8.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.החומצה הריצינולאית בשמן מסייעת להפחתת הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, החל דחיסת שמן קיק חם על האזור המושפע פעמיים ביום.

9.ארניקה

ארניקה היא תרופה טבעית לכאבי ברכיים.החומר הפעיל בארניקה, הלנלין, מסייע בהפחתת הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, החל קומפרס ארניקה חם על האזור המושפע פעמיים ביום.

10.Bromelain

ברומליין הוא אנזים טבעי שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגישות כאב.כדי להשתמש בתרופה זו, קח 500-1000 מ”ג תוספי ברומלין פעמיים ביום.

11.נביחת ערבה

קליפת ערבה היא תרופה טבעית לכאבי ברכיים.החומר הפעיל בקליפת ערבה, סליסין, מסייע בהפחתת הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, קח 500-1000 מ”ג תוספי נביחת ערבה פעמיים ביום.

12.אומגה 3 חומצות שומן

חומצות שומן אומגה 3 חיוניות להפחתת דלקת וכאבי הקלה.כדי להשתמש בתרופה זו, קח 1000-2000 מ”ג של תוספי חומצות שומן אומגה 3 פעמיים ביום.

13.קפסאיצין

קפסאיצין הוא משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את כאבי הברך.כדי להשתמש בתרופה זו, החל קרם קפסאיצין חם על האזור המושפע פעמיים ביום.

תרופות צמחי מרפא לכאבי ברכיים

סבתות משתמשות בתרופות צמחיות כדי לטפל במגוון מחלות במשך מאות שנים.כאבי ברכיים אינם יוצאים מן הכלל.הרבה HerbaL תרופות פופולריות בקרב כל קבוצות הגיל והן יעילות לכאבי ברכיים, אם משתמשים בהם כראוי.להלן 17 תרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ויעילים לכאבי ברכיים.

כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות.לעתים קרובות הוא משמש להפחתת כאב ונפיחות.ניתן לקחת כורכום כתוסף או ליישם באופן מקומי על האזור המושפע.חשוב לציין כי כורכום עשוי לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בתרופה זו.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תבלין נפוץ המשמש בבישול, אך יש לו גם תכונות רפואיות.יש לו השפעות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את כאבי הברך.ניתן לקחת ג’ינג’ר כתוסף או ליישם באופן אקטואלי.חשוב לזכור להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בתרופות צמחיות כלשהן.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות וניתן להשתמש בה להפחתת נפיחות וכאב.ניתן לקחת פלפל קאיין כתוסף או ליישם אקטואלי.חשוב לציין כי פלפל קאיין יכול לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן ליישם שמן אקליפטוס באופן אקטואלי או לקחת כתוסף.חשוב לציין ששמן אקליפטוס יכול לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית כאב ונפיחות.ניתן ליישם שמן לבנדר באופן אקטואלי או לקחת כתוסף.חשוב לציין ששמן לבנדר יכול לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות וניתן להשתמש בה להפחתת נפיחות וכאב.ניתן לקחת חומץ תפוחים כתוסף או ליישם אקטואלי.חשוב לציין כי חומץ תפוחים יכול לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

בוסווליה

בוסווליה היא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן לקחת בוסווליה כתוסף או ליישם אקטואלי.חשוב לציין כי בוסווליה עלולה לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

זרעי סלרי

זרעי סלרי הם תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן לקחת זרעי סלרי כתוסף או ליישם אקטואלי.חשוב לציין שזרעי סלרי יכולים לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן ליטול את קמומיל כתוסף או ליישם אקטואלי.חשוב לציין כי קמומיל יכול לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

fenugreek

חילופי חילוף הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן לקחת חילבה כתוסף או ליישם אקטואלי.חשוב לציין כי חילבה עלולה לגרום לגירוי בעור, ולכן עדיף להשתמש בזהירות.

Ginkgo Biloba

גינקו בילובה הוא תרופה פופולרית לכאבי ברכיים.יש לו אנטי דלקתית ומשכך כאבים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן