דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא עתיקה וחמה להרפס אוראלי
ddadadddd dadc daddaad dadaaddad ddded dcddadada dddaddc

17 הסעדים של סבתא עתיקה וחמה להרפס אוראלי

מה זה הרפס אוראלי?

הרפס אוראלי הוא זיהום הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס (HSV).זה נפוץ מאוד ויכול להתפשט מאדם לאדם באמצעות רוק, מגע עור או אפילו באמצעות שיתוף כלים או משקאות.תסמינים של הרפס דרך הפה כוללים שלפוחיות או פצעים כואבים בפה או סביבו, גירוד, שריפה או עקצוץ תחושות וחום.

17 התרופות של סבתא עתיקה וחמה להרפס אוראלי

הרפס דרך הפה יכול להיות מצב כואב ולא נוח, אך למרבה המזל ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים ולקדם ריפוי.להלן 17 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא להרפס אוראלי ששימשו במשך מאות שנים:

1.דבש

לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות, שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הנגרמים על ידי הרפס דרך הפה.פשוט החל כמות קטנה של דבש ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

2.שקיות תה

תה שחור או ירוק מכיל טאנין, שידוע כמפחית דלקת ומזרז את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בשקית תה, פשוט כבש שקית תה במים חמים למשך חמש דקות, הסר אותו מהמים, ומאפשר לו להתקרר.ברגע שהוא קריר, החל אותו ישירות על האזור המושפע למשך מספר דקות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית את התרחשותם של התפרצויות הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ סיידר תפוחים עם שמונה אונקיות מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 10 עד 15 דקות, ואז ירק אותה החוצה.

4.Lemon Balm

Lemon Balm הוא בעל תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של מזור לימון מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

5.שום

לשום תכונות טבעיות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים להרפס הפה.פשוט מועכים שן שום ומורחים אותו ישירות על האזור הנגוע.

6.יוגורט

יוגורט מכיל פרוביוטיקה, שעשויה לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של יוגורט רגיל ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי שיכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים להרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כפית מים אחת ומורחים אותה ישירות על האזור המושפע.

8.ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של שורש ליקוריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

9.אלוורה

אלוורה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

10.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות טבעיות אנטי-ויראליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

11.Echinacea

Echinacea הוא עשב עוצמתי עם תכונות אנטי-ויראליות ומגבירות חיסוניות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של שורש Echinacea בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

12.מי חמצן

למי חמצן יש תכונות טבעיות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס דרך הפה.כדי להשתמש בהם, מערבבים חלקים שווים מים וחמצן מי חמצן והפעילו אותם ישירות על האזור הפגוע בכדור כותנה.

13.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב חזק עם פרופ אנטי-ויראלי ואנטי דלקתיRTIEs שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של

חלק 2: תרופות טבעיות להרפס הפה </h2

הרפס אוראלי יכול להיות מצב כואב ולא נוח, אך למרבה המזל ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על התסמינים ולהפחית את הסיכוי להתפשטות הנגיף.סבתות ידועות זה מכבר בזכות הידע שלהן על תרופות טבעיות, ורבות מהן העבירו את חוכמתן לנכדיהן.

להלן 17 תרופות של סבתא עתיקה וחמה עבור הרפס דרך הפה שנשפטו ונבדקו במהלך מאות שנים.אמנם חלק מאלה עשויים שלא לעבוד עבור כולם, אך הם יכולים להיות דרך יעילה להתמודד עם המצב ויכולים לעזור להפחית את חומרתם ותדירות ההתפרצויות.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל היסטוריה ארוכה של שימוש ברפואה המסורתית, וכעת ידוע שהוא חיטוי טבעי חזק.החלת שמן עץ התה ישירות על האזור הפגוע יכול לעזור להרגיע את הסימפטומים של הרפס דרך הפה ולהפחית את הסיכוי להתפשטות הנגיף.

2.אלוורה

אלוורה היא תמצית צמחית טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.החלת ג’ל אלוורה ישירות על האזור הנגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הנגיף.

3.דבש

דבש ידוע זה מכבר בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות, וזה יכול להיות תרופה טבעית נהדרת עבור הרפס הפה.החלת כמות קטנה של דבש על האזור הפגוע יכולה לעזור להרגיע את הסימפטומים ולהפחית את הסיכוי להתפשטות הנגיף.

4.Lemon Balm

לימון בלאם הוא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.מיושם ישירות על האזור הפגוע, לימון מזור יכול לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרם על ידי הנגיף.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שמן טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.החלת כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הנגיף.

6.שום

שום ידוע זה מכבר בתכונותיו האנטי -ויראליות, וזה יכול להיות תרופה טבעית נהדרת עבור הרפס דרך הפה.אכילת שום על בסיס קבוע יכולה לעזור להפחית את חומרת התפרצויות ותדירותם, כמו גם להפחית את הסיכוי להתפשטות הנגיף.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומץ טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.החלת כמות קטנה של חומץ תפוחים על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמת על ידי הנגיף.

8.קומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים להיות תרופה טבעית נהדרת עבור הרפס דרך הפה.החלת דחיסה קרה ישירות על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הנגיף.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תמצית טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.החלת כמות קטנה של לוז מכשפה ישירות על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הנגיף.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.צריכת שורש ליקריץ על בסיס קבוע יכולה לסייע בהפחתת חומרת התפרצויות ותדירותם, כמו גם להפחית את הסיכוי להתפשטות הנגיף.

11.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא דגני בוקר טבעיים ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.החלת כמות קטנה של שיבולת שועל ישירות על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הנגיף.

12.מלח אפסום

מלח אפסום הוא מינרל טבעי שההS שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל הרפס דרך הפה.הוספת כמות קטנה של מלח אפסום לאמבט חם יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הנגיף. </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן