דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא סודית ואיכותית לשוויון שמש
ddadadddd dadc daddaad daddddaa ddddbddaaddaa dcdadddddf

17 הסעדים של סבתא סודית ואיכותית לשוויון שמש

עצור כוויות שמש לפני שהם מתחילים

חיוני לטפל בעור שלך בחודשי הקיץ, במיוחד אם אתה מבלה בחוץ.כוויות שמש יכולות להיות כואבות ולא נעימות, ואף לגרום נזק לעור לטווח הארוך.הדרך הטובה ביותר להימנע מכמות שמש היא להשתמש בקרם הגנה ובגדי מגן.אבל אם אתה מקבל שיז שמש, יש כמה תרופות של סבתא שיכולות לעזור.להלן 17 תרופות סודיות ואיכותיות של סבתא לסניף.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית המשמשת לדורות להרגיע את העור השוטף.הג’ל בתוך מפעל אלוורה יכול לעזור להפחית דלקת ואדמומיות, כמו גם לספק תחושת קירור.כל שעליך לעשות הוא לפרק חתיכה מצמח אלוורה, סוחט את הג’ל ומורח אותו ישירות על האזור הנגוע.

מלפפונים

מלפפונים נהדרים עבור כוויות שמש מכיוון שהם מלאים בנוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות.פורסים מלפפון לפרוסות דקות ומניחים אותם ישירות על האזור השוויוני.השאירו אותם לכמה דקות ואז שטפו במים קרירים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהיא מסייעת באיזון רמות החומציות של העור ולהפחתת דלקת.כדי להכין משחת סודה לשתייה, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על האזור השוויוני והשאיר אותו כמה דקות לפני השטיפה במים קרירים.

חומץ

חומץ הוא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.להכנת דחיסת חומץ, מערבבים כוס חומץ אחת עם ארבע כוסות מים קרים.משרים מטלית כביסה נקייה בתערובת ומורחים אותו על האזור השזוף למשך 15 דקות.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא עשיר בפרוביוטיקה שיכול לעזור להרגיע את העור.להכנת דחיסת יוגורט, מערבבים כוס אחת של יוגורט רגיל עם כף דבש אחת.מורחים את התערובת על האזור השוויוני ומשאיר אותה למשך 15 דקות.

OATMEAL

שיבולת שועל היא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את העור.כדי ליצור קומפרס שיבולת שועל, מערבבים כוס שיבולת שועל עם מספיק מים בכדי ליצור משחה עבה.מורחים את העיסה לאזור השזוף והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים קרירים.

תפוחי אדמה

תפוחי אדמה הם תרופה נהדרת עבור כוויות שמש מכיוון שהם מכילים אסטרים טבעיים ותכונות אנטי דלקתיות.להכנת דחיסת תפוחי אדמה, מגרדים תפוח אדמה אחד ועוטפים אותו במטלית נקייה.החל את הדחיסה על האזור השזוף והשאיר אותו למשך 15 דקות.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.להכנת דחיסת שמן לבנדר, מערבבים שתי טיפות שמן לבנדר עם כף שמן זית אחת.מרחו את התערובת על האזור השוויוני והשאירו אותה למשך 15 דקות.

שקיות תה

שקיות תה הן תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהן מכילות חומצה טאנית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.להכנת דחיסת תה, תלולים שתי שקיות תה בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מוציאים את שקיות התה ונתנו לנוזל להתקרר.מרחו את הנוזל ישירות על האזור השוטף והשאירו אותו למשך 15 דקות.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא מכיל חומצות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.להכנת דחיסת מיץ לימון, מערבבים שתי כפות מיץ לימון עם כוס מים קרירים.מרחו את התערובת ישירות על האזור השוויוני והשאירו אותה למשך 15 דקות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.להכנת דחיסת חומץ תפוחים, מערבבים כוס חומץ תפוחים עם ארבע כוסות מים קרירים.משרים מטלית כביסה נקייה בתערובת ומורחים אותו על האזור השזוף למשך 15 דקות.

דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לכוויות שמש מכיוון שהוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרגיע אתעור.להכנת דחיסת דבש

סיכום

במאמר זה דנו ב 17 תרופות של סבתא סודית ואיכותית לשוויון שמש.סעדים אלה טבעיים, קלים להשגה ומוכחים כיעילים.דיברנו על ג’ל אלוורה, פרוסות מלפפון, דבש, שיבולת שועל, תה ירוק ועוד הרבה תרופות טבעיות.בעזרת שימוש נכון בסעדים אלה, תוכלו להרגיע בקלות ובמהירות את כניונות השמש שלכם.

הסעדים של סבתא לשוויון שמש: 17 אפשרויות מוכחות

כשמדובר בהתמודדות עם כוויות שמש, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות להועיל.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך דורות והוכחו כי הם אפקטיביים ואמינים.להלן 17 תרופות סודיות ואיכותיות של סבתא לסניף.

1.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה היא תרופה טבעית שקיימת כבר מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והקירור, שיכולים לעזור להרגיע את כוויות השמש.ג’ל אלוורה הוא דרך נהדרת להרגיע ולרפא כוויות שמש.כל שעליכם לעשות הוא להחיל את הג’ל ישירות על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.אתה יכול גם להשתמש בקרם אלוורה או שמנת להקלה נוספת.

2.פרוסות מלפפון

מלפפונים נהדרים לקירור ושווי שמש מרגיעים.פשוט פורסים מלפפון והניחו את הפרוסות ישירות על האזור הפגוע.הקרירות של פרוסות המלפפון תעזור להפחית את תחושת השריפה וגם תסייע בהפחתת הדלקת.

3.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נהדרת לכוויות שמש.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את האדמומיות והנפיחות.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

4.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית נהדרת לכוויות שמש.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות וקירור שיכולות לעזור להרגיע ולהפחית כאב ודלקת.כדי להשתמש בשיבולת שועל כתרופה לכוויות שמש, פשוט מערבבים כוס שיבולת שועל עם 2 כוסות מים פושרים.מרחו את התערובת ישירות על האזור המושפע והשאירו אותה מספר דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

5.תה ירוק

תה ירוק הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לכוויות שמש.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות וקירור שיכולות לעזור להרגיע ולהפחית כאב ודלקת.כדי להשתמש בתה ירוק כתרופה לכוויות שמש, פשוט תלולה כפית תה ירוק בכוס מים רותחים.תן לתה להתקרר לטמפרטורת החדר לפני שמריחה אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לכוויות שמש.יש לו תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע ולהפחית את האדמומיות והנפיחות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לכוויות שמש, פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים פושרים.מרחו את התערובת ישירות על האזור המושפע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במצבי עור שונים, כולל כוויות שמש.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להרגיע ולהפחית את האדמומיות והנפיחות.כדי להשתמש במכשפות לוז כתרופה לכוויות שמש, פשוט החל כמה טיפות מהפתרון ישירות על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

8.חלב

חלב הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לכוויות שמש.תכולת חומצה לקטית שלה יכולה לעזור להרגיע ולהפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בחלב כתרופה לכוויות שמש, פשוט מערבבים חלקים שווים חלב ומים קרים.מרחו את התערובת ישירות על האזור המושפע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לכוויות שמש.הנמלה הטבעית שלהתכונות דלקתיות ואנטי-חיטוי יכולות לעזור להרגיע ולהפחית את האדמומיות והנפיחות.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה לכוויות שמש, פשוט מרחי שכבה דקה של

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן