דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא נפלאה ומשקמת לדמעה מניסקוס
ddadadddd dadc daddaad dadadcdd ddedadadedaa dcddedad dedad

17 הסעדים של סבתא נפלאה ומשקמת לדמעה מניסקוס

סקירה כללית של Meniscus Tear

דמעה של מניסקוס היא פגיעה במניסקוס, כרית רקמות דמוית סחוס במפרק הברך שמרפסת אותה ממתח ומתח יומיומי.המניסקוס יכול לקרוע בגלל טראומה, שימוש יתר או התנוונות הקשורה לגיל.דמעת מניסקוס עלולה לגרום לכאב, נפיחות ותחושת חוסר יציבות במפרק הברך.הטיפול בקרע מניסקוס כולל בדרך כלל מנוחה, שינוי פעילויות, פיזיותרפיה ותרופות אנטי דלקתיות.במקרים מסוימים יתכן ויהיה צורך בניתוח.

17 הסעדים של סבתא נפלאה ומשקמת לקרע מניסקוס

1.קומפרסים חמים וקרים

יישום קומפרסים חמים וקרים יכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לדמעה של מניסקוס.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בקומפרס קר למשך 15 דקות ואחריו דחיסה חמה למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום, תלוי בחומרת הדמעה.

2.תרופות צמחיות

ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כמו כורכום, ג’ינג’ר ופלפל קאיין כדי להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.ניתן לקחת צמחי מרפא אלה בצורה קפסולה או מבשלים כתה.

3.עיסוי

עיסוי הוא דרך נהדרת להפחית את הנוקשות והכאב הקשור לדמעה של מניסקוס.זה יכול לעזור להרפות את השרירים סביב מפרק הברך ולשפר את טווח התנועה.עיסוי יכול להיעשות על ידי איש מקצוע או בבית עם רולר קצף.

4.דיקור סיני

ניתן להשתמש בדיקור סיני להפחתת הכאב ולשיפור זרימת הדם לאזור.זה יכול גם לעזור בשיפור טווח התנועה ולהפחתת הדלקת.

5.פעילות גופנית

תרגילים כמו מעליות רגליים, סקוואטים והליכה יכולים לעזור לחזק את השרירים סביב מפרק הברך, שיכולים לעזור להפחית את הכאב ולשפר את טווח התנועה.

6.מתיחות

מתיחות יכולות לעזור בשיפור הגמישות ולהפחית את הכאב הקשור לקרע מניסקוס.יש לבצע מתיחות בעדינות ואסור לגרום לכאב.

7.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום יכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.השכלה באמבט מלח אפסום למשך 10-15 דקות כמה פעמים בשבוע יכולה להועיל.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לדמעה במניסקוס.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הריפוי.מערבבים 1-2 כפיות של חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.מגנזיום

מגנזיום יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או ליישם באופן אקטואלי.

10.ארניקה

ארניקה היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או ליישם אותה באופן אקטואלי כקרם או שמן.

11.שמן קוקוס

ניתן ליישם שמן קוקוס באופן אקטואלי כדי להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.

12.קומפרס מלח אפסום

ניתן להשתמש בדחיסת מלח EPSOM להפחתת הדלקת ולשיפור זרימת הדם.לייצור דחיסת מלח אפסום, מערבבים 2 כפות מלח אפסום עם כוס מים חמים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות.

13.תה ג’ינג’ר

ניתן להשתמש בתה ג’ינג’ר להפחתת כאב ודלקת.להכנת תה ג’ינג’ר, תלולות 2 כפות של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים 3-4 פעמים ביום.

14.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

15.אומגה 3 חומצות שומן

חומצות שומן אומגה 3 יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הריפוי.ניתן למצוא אותם במזונות כמו דגים, אגוזים וזרעי פשתן, או להילקח בצורה תוספה.

16.ויטמין C

ויטמין C הוא נוגד חמצון חשוב שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הריפוי.ניתן למצוא אותו במזונות כמו תפוזים, תותים ופלפלים, או נלקחים בצורה תוספה.

<H3

אפשרויות הטיפול לדמעות מניסקוס

דמעות מניסקוס יכולות להיות פציעה כואבת ומתישה.אפשרויות הטיפול תלויותעל סוג הדמעה וחומרתו.אם הדמעה קלה, המטופל עשוי להיות מסוגל להחלים עם מנוחה, פיזיותרפיה ומדדים שמרניים אחרים.עם זאת, אם הדמעה חמורה, יתכן ויהיה צורך בניתוח ארתרוסקופי לתיקון הנזק.בנוסף לטיפולים מסורתיים, ישנם מספר תרופות של סבתא משקמת שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של דמעת מניסקוס.

17 הסעדים של סבתא נפלאה ומשקמת לקרע מניסקוס

סבתות משתמשות בתרופות לטיפול במגוון מחלות במשך מאות שנים.להלן 17 תרופות של סבתא נפלאה ומשקמת שיכולים לעזור להפחית כאב ונפיחות הקשורה לדמעה של מניסקוס:

1.כורכום

כורכום הוא תבלין המשמש לעתים קרובות במנות הודיות.הוא מכיל כורכומין, בעל תכונות אנטי דלקתיות.נטילת כורכום בצורת תוסף עשויה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

2.ג’ינג’ר

זנגביל משמש זה מכבר לטיפול בדלקת וכאב.נטילת ג’ינג’ר בצורת תוסף עשויה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לדמעה של מניסקוס.

3.Bromelain

ברומליין הוא אנזים הנגזר מאננס.נמצא כי יש לו תכונות אנטי דלקתיות, ולקיחתו בצורה תוספה עשויה לעזור להפחית כאב ונפיחות הקשורה לדמעה של מניסקוס.

4.אומגה 3 חומצות שומן

חומצות שומן אומגה 3 הן חומצות שומן חיוניות שעשויות לעזור להפחית דלקת.נטילת חומצות שומן אומגה 3 בצורת תוסף עשויה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

5.ארניקה

ארניקה הוא צמח מרפא המשמש במשך מאות שנים לטיפול בדלקת וכאב.נטילת ארניקה בצורת תוסף עשויה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

6.ויטמין C

ויטמין C הוא ויטמין חיוני שעשוי לעזור להפחתת הדלקת.נטילת ויטמין C בצורת תוסף עשויה לסייע בהפחתת הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

7.Bromelain

ברומליין הוא אנזים הנגזר מאננס.נמצא כי יש לו תכונות אנטי דלקתיות, ולקיחתו בצורה תוספה עשויה לעזור להפחית כאב ונפיחות הקשורה לדמעה של מניסקוס.

8.קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים וקרים לסירוגין באזור הפגוע עשויים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לדמעה של מניסקוס.

9.אמבטיות מלח אפסום

השריית אמבטיית מלח אפסום עשויה לסייע בהפחתת כאבים ונפיחות הקשורים לדמעה של מניסקוס.

10.עיסוי

טיפול בעיסוי עשוי לעזור להפחית כאב ונפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

11.דיקור סיני

דיקור סיני עשוי לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

12.רייקי

רייקי הוא סוג של ריפוי אנרגיה שעשוי לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

13.כוסות רוח

כוסות רוח היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה שעשויה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לדמעה של מניסקוס.

14.פעילות גופנית

פעילות גופנית סדירה עשויה לעזור להפחית כאב ונפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

15.יוגה

יוגה עשויה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

16.מתיחות

מתיחה עשויה לעזור להפחית כאב ונפיחות הקשורה לקרע מניסקוס.

17

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן