דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא נפלאה ויעילה להסרת שיער

17 הסעדים של סבתא נפלאה ויעילה להסרת שיער

היופי של הסעדים של סבתא להסרת שיער

ככל שאנו מתבגרים, שיער לא רצוי הופך לבעיה הולכת וגוברת.אמנם ישנן דרכים רבות להיפטר ממנה, החל משעווה וגילוח ועד פתרונות קבועים יותר כמו הסרת שיער בלייזר, אך שיטות אלה יכולות להיות יקרות וגוזלות זמן.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שהועברו מסבתות במשך מאות שנים שיכולות לעזור להיפטר משיער לא רצוי במהירות ובקלות.להלן 17 מהתרופות היעילות ביותר של סבתא להסרת שיער.

H2: תרופות טבעיות

1. מיץ לימון ודבש: מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ודבש ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאירו את התערובת למשך 15-20 דקות ואז שוטפים במים חמים.

2. ביצה לבנה וקורנפלור: מקציפים לבן ביצה אחת עד שהיא מקציפה, ואז מערבבים פנימה כף של קורנפלור.מרחו את התערובת על האזור בשיער לא רצוי והשאירו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

3. סוכר ומים: מערבבים חלקים שווים של סוכר ומים ומביאים לרתיחה.תן לתערובת להתקרר ואז למרוח על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

4. אבקת כורכום וחלב: מערבבים חלקים שווים של אבקת כורכום וחלב ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

5. שמן זית וסוכר: מערבבים חלקים שווים של שמן זית וסוכר ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

6. תפוח אדמה ועדשים: מרתיחים תפוח אדמה וקומץ עדשים עד שהם רכים.מועכים יחד את תפוח האדמה והעדשים ומורחים את התערובת על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

7. בננות ושיבולת שועל: מועכים בננה אחת ומערבבים עם כף שיבולת שועל אחת.מרחו את התערובת על האזור בשיער לא רצוי והשאירו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

H2: תרופות צמחי מרפא

8. אלוורה ודבש: מערבבים חלקים שווים של אלוורה ודבש ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

9. חילבה ומים: משרים קומץ זרעי חילבה במים בן לילה.בבוקר, טוחנים את הזרעים לעיסה ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

10. מיץ בזיליקום ולימון: טוחנים קומץ עלי בזיליקום טריים ומערבבים עם 1 כף מיץ לימון.מרחו את התערובת על האזור בשיער לא רצוי והשאירו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

11. לבנדר ורוזמרין: טוחנים קומץ עלי לבנדר ורוזמרין טריים ומערבבים עם כף מיץ לימון.מרחו את התערובת על האזור בשיער לא רצוי והשאירו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

12. כוסברה ומים: משרים קומץ זרעי כוסברה במים בן לילה.בבוקר, טוחנים את הזרעים לעיסה ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

13. נענע ודבש: טוחנים קומץ עלי נענע טריים ומערבבים עם כף דבש.מרחו את התערובת על האזור בשיער לא רצוי והשאירו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

14. מרווה וחומץ: טוחנים קומץ עלי מרווה טריים ומערבבים עם כף חומץ.מרחו את התערובת על האזור בשיער לא רצוי והשאירו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

H3: טיפ מועיל

חשוב לזכור כי הסעדים של סבתא אלה להסרת שיער לא נועדו להיות פיתרון קבוע.הם נועדו לספק הקלה זמנית משיער לא רצוי.אם אתה מגלה שהתרופות לא עובדות, עדיף לדבר עם הרופא שלך על אפשרויות אחרות.

15. מיץ לימון וסוכר: מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון וסוכר ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

16. סודה לשתייה ודבש: מערבבים חלקים שווים של סודה לשתייה ודבש ומורחים על האזור עם לא רצוישיער.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

17. שמן קוקוס וסוכר: מערבבים חלקים שווים של שמן קוקוס וסוכר ומורחים על האזור בשיער לא רצוי.השאר את התערובת דולקת למשך 15 דקות ואז שוטפים במים חמים.

סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך מאות שנים כדי להיפטר משיער לא רצוי, והן יכולות להיות דרך נהדרת להסיר באופן טבעי את השיער מבלי לבזבז כסף רב.עם זאת

קמח גרם וכורכום

ניתן להשתמש ב

קמח גרם וכורכום בשילוב לייצור משחה שניתן ליישם על העור כדי להסיר שיער לא רצוי.כדי להכין את העיסה, שלב שתי כפות של קמח גרם עם כפית אחת של אבקת כורכום ומספיק מים בכדי ליצור משחה עבה.מרחו משחה זו על האזור בו תרצו להסיר את השיער, ומאפשרים לו להתייבש לחלוטין.ברגע שהוא יבש, השתמש בבד לח כדי להסיר את העיסה.זה אמור להסיר חלק מהשיער הלא רצוי.חזור על התהליך עד שכל השיער נעלם.

היתרונות של קמח גרם וכורכום

קמח גרם וכורכום הם שניהם מרכיבים טבעיים הידועים בתכונותיו המשררות העור.קמח גרם עשיר בחלבון ועוזר להזין ולחזק את השיער.לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, המסייעות במאבק בחיידקים ולהפחתת דלקת.

מיץ סוכר ומיץ לימון

ניתן להשתמש גם ב

סוכר ומיץ לימון לייצור משחה להסרת שיער.כדי להכין את העיסה, מערבבים יחד חלקים שווים של סוכר ומיץ לימון ואז מרחו אותו על האזור בו תרצו להסיר את השיער.אפשר לעיסה לשבת 10-15 דקות לפני השימוש בבד לח כדי להסיר אותו.הסוכר משמש כפילינג, ואילו מיץ הלימון עוזר להמיס את השיער.שיטה זו אמורה להסיר חלק מהשיער הלא רצוי, אך יתכן שיהיה צורך לחזור עליו מספר פעמים כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

היתרונות של סוכר ומיץ לימון

סוכר הוא פילינג טבעי ומסייע בהסרת תאי עור מתים וזיהומים אחרים מהעור.מיץ לימון עשיר בוויטמין C, המסייע בהזנת העור ולהגן על העור.השילוב של שני המרכיבים הללו הוא דרך נהדרת להיפטר משיער לא רצוי ללא שימוש בכימיקלים קשים או בטיפולים יקרים.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

א: תדירות השימוש תהיה תלויה באדם ובאזור המטופל.באופן כללי, עדיף להשתמש בתרופות אלה פעם או פעמיים בשבוע כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן פיתרון קבוע, ולכן יתכן שתצטרך לחזור על התהליך באופן קבוע על מנת לשמור על התוצאות.

ש: האם יש תופעות לוואי של שימוש בסעדים אלה?

א: באופן כללי, תרופות אלה בטוחות לשימוש ואין להן תופעות לוואי ידועות.עם זאת, חשוב לזכור שהעור של כולם שונה, ולכן עדיף לבצע בדיקת טלאים לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.אם יש גירוי או אי נוחות, הפסיקו להשתמש בתרופה מייד.

סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך מאות שנים כדי לעזור להסיר שיער לא רצוי.קמח גרם וכורכום, סוכר ומיץ לימון הם כולם מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם ליצירת משחה שניתן ליישם על העור כדי להסיר שיער לא רצוי.סעדים אלה בטוחים לשימוש ואין להם תופעות לוואי ידועות, אם כי עדיף לבצע בדיקת טלאים לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.כאשר משתמשים בו באופן קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית או אפילו לחסל שיער לא רצוי.

שילוב של 17 התרופות של סבתא נפלאה ויעילה אלה להסרת שיער בשגרת היופי שלך יכול לעזור לך להיפטר משיער לא רצוי ללא שימוש בכימיקלים קשים או בטיפולים יקרים.כמו בכל משטר יופי, חשוב לזכור שהעור של כולם שונה, ולכן עדיף לבצע בדיקת טלאים לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.כאשר משתמשים בהם נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית או אפילו לחסל שיער לא רצוי.

למידע נוסף על 17 תרופות של סבתא נפלאה ויעילה להסרת שיער אנא בקרו בויקיפדיה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן