דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא לטיפול יעיל וזמינים בבית לבחילה ושלשול
ddadadddd dadc daddaad dcdddaddc ddaddc dddeddaddd dd

17 הסעדים של סבתא לטיפול יעיל וזמינים בבית לבחילה ושלשול

מהי בחילה ושלשול?

בחילה ושלשול הם שני תסמינים לא נוחים ולעתים קרובות מביכים שיכולים להיגרם על ידי מספר מצבים רפואיים שונים.בחילה היא התחושה של דחף להקיא, ואילו שלשול הוא המעבר התכוף של צואה רופפת או מימית.תסמינים אלה יכולים להיגרם על ידי מגוון רחב של בעיות, כמו הרעלת מזון, זיהום או תגובה לתרופה.

17 הסעדים של סבתא לבחילה ושלשול

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות והנפוצות ביותר לבחילה ושלשול.לג’ינג’ר יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-נושא, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת תה ג’ינג’ר, הרתיחו שתי כוסות מים עם כפית ג’ינג’ר מגורד טרי.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לתוספת מתיקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.עלי מנטה

עלי נענע משמשים זה מכבר כתרופה לבחילה ושלשול.המנטול בעלי נענע יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את הסימפטומים של בחילות ושלשול.להכנת תה נענע, תלול קומץ עלי נענע כתוש במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש למתיקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.יוגורט

יוגורט הוא אחד התרופות הביתיות העתיקות ביותר לבחילה ושלשול.הפרוביוטיקה ביוגורט יכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בדרכי העיכול, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת יוגורט, מערבבים כוס יוגורט רגיל עם כפית דבש וקמצוץ מלח.אכלו את היוגורט הזה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.זרעי שומר

זרעי שומר הם עוד תרופה ביתית פופולרית לבחילה ושלשול.שומר הוא אנטי -פסמודי טבעי, שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת תה שומר, תלול כפית אחת של זרעי שומר מרוסקים במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש למתיקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הביתיות העתיקות ביותר לבחילות ושלשול.החומצה האצטית בחומץ סיידר תפוחים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת תה חומץ תפוחים, מערבבים כף חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית לבחילה ושלשול.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמודיות של קמומיל יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש למתיקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.מי לימון

מי לימון הם תרופה ביתית פשוטה ויעילה לבחילה ושלשול.חומצת לימון במיץ לימון יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת מי לימון, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים.שתו מים אלה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.תה קינמון

תה קינמון הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבחילה ושלשול.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמודיות של הקינמון יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת תה קינמון, תלול כפית קינמון במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש למתיקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.ציפורן

ציפורן הם תרופה ביתית פופולרית נוספת לבחילה ושלשול.התכונות האנטי-פסמודיות והאנטי דלקתיות של ציפורן יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת תה ציפורן, תלול כפית אחת של ציפורן כתוש במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש למתיקות.שתו תה זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם אחד התרופות היעילות הביתיות ביותרR בחילה ושלשול.הפרוביוטיקה בתוספי פרוביוטיקה יכולים לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בדרכי העיכול, שיכולות

17 הסעדים של סבתא לבחילות ושלשול

בחילה ושלשול יכולים להיות לא נוחים ואפילו מתישים לפעמים, אך למרבה המזל ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.סבתות ברחבי העולם השתמשו בתרופות טבעיות במשך דורות לטיפול במחלות נפוצות אלה, וכאן ריכזנו 17 מהתרופות היעילות ביותר לבחילות ושלשול.

תוספי צמחים

תוספי צמחים יכולים להיות דרך נהדרת לטפל בבחילות ושלשול באופן טבעי.ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילה וניתן לקחת אותה בתה, קפסולה או צורה לעיסה.עשבי תיבול אחרים כמו מנטה, שומר וקמומיל יכולים גם לעזור להפחית את הבחילה ולהשפיע על מרגיע.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה פופולרית נוספת לבחילה ושלשול.כל שעליך לעשות הוא להרתיח כפית זרעי כמון בכוס מים ושתייה זה יכול לעזור להפחית בחילה ולהקל על השלשול.

עלי מנטה

מנטה היא תרופה פופולרית לבחילה ושלשול.כל שעליך לעשות הוא להרתיח כמה עלים בכוס מים ושתייה זה יכול לעזור להפחית בחילה ולהקל על שלשול.

זרעי שומר

ידוע כי זרעי שומר יעילים בטיפול בבחילות ושלשול.מרתיחים כפית זרעי שומר בכוס מים ושותים אותו כדי לעזור להקל על הסימפטומים.

לימון ודבש

לימון ודבש הם תרופה נהדרת לבחילה ושלשול.מערבבים מיץ של לימון אחד עם כפית דבש ושותים אותו.ידוע כי תרופה זו מסייעת להפחית את תסמיני קלקוליות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עממית עבור מחלות רבות ושונות, כולל בחילות ושלשול.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותה אותו.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לבחילה ושלשול.הוא מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילה ושלשול.הקפד לבחור יוגורט שהוא רגיל ולא ממותק.

בננות

בננות הן תרופה נהדרת לבחילות ושלשול.הם עשירים באשלגן, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילה ושלשול.אכילת בננה או שתיית שייק בננה יכולה לעזור.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לבחילה ושלשול.פשוט תלול שקית תה קמומילית בכוס מים חמים ושותה אותו.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות ושלשול.

תה מנטה

תה מנטה הוא גם תרופה פופולרית לבחילה ושלשול.תלול שקית תה מנטה בכוס מים חמים ושותה אותו כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות ושלשול.

תה קר

תה הל הוא תרופה נוספת לבחילות ושלשול.פשוט תלול כפית זרעי הל בכוס מים חמים ושותים אותם.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילות ושלשול.פשוט תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים ושותה אותו.

מי לימון

מי לימון הם תרופה נהדרת לבחילות ושלשול.פשוט מערבבים את המיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים ושותים אותו.ידוע כי תרופה זו מסייעת להפחית את תסמיני קלקוליות.

מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה נהדרת לבחילה ושלשול.הוא גבוה באלקטרוליטים, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות ושלשול.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית נוספת לבחילה ושלשול.פשוט מרתיחים כפית זרעי חילבה בכוס מים ושותים אותם.

תה ציפורן

תה ציפורן הוא תרופה נוספת לבחילות ושלשול.תלול כפית של שיני טחון בכוס מים חמים ושותים אותו כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות ושלשול.

סיכום

בחילה ושלשול יכולים להיות לא נוחים ואפילו מתישים, אך ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.סבתות ברחבי העולם השתמשו ב- Natural REתרופות במשך דורות לטיפול במחלות נפוצות אלה,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן