דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא להרגיע ומשמעותי נגד גז לתינוקות
ddadadddd dadc daddaad dcddaddda ddedadedaddaad dadd dd

17 הסעדים של סבתא להרגיע ומשמעותי נגד גז לתינוקות

מהו גז לתינוק?

גז תינוקות לא רק לא נוח לתינוקות, אלא שזה גם גורם לדאגה להורים.גז יכול לגרום לתינוקות להתלבש ועצבני, וזה יכול גם לגרום לכאב ואי נוחות.במקרים מסוימים, גז יכול אפילו להוביל לבעיות רפואיות חמורות כמו קוליק או ריפלוקס חומצי.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על הגז של התינוק שלך ולהפוך אותם לנוחים יותר.

17 הסעדים של סבתא למרגיעים אנטי-גזים מרגיעים ומשמעותיים לתינוקות

1.מים חמים

אתה יכול להשתמש במים חמים כדי לעזור להרגיע את הבטן של התינוק שלך ולהפחית את הצטברות הגז.תן לתינוק שלך לגימות קטנות של מים חמים לאורך כל היום, וגם השתמש בו כדי לעסות את הבטן של התינוק שלך.זה יכול לעזור להזיז את הגז ולהקל על שחרורו.

2.גדל את התינוק שלך

גידול רגיל הוא חלק חשוב בסיוע לתינוק שלך לשחרר גז.צפרף את תינוקך לאחר כל האכלה, והקפד לעשות זאת לכמה דקות בכל פעם.זה יעזור להבטיח שהתינוק שלך ישחרר את כל הגז שנבנה בבטן.

3.השתמש במוצץ

שימוש במוצץ יכול לעזור לתינוק שלך לשחרר גז.פעולת היניקה עוזרת להרפות את מערכת העיכול ויכולה לעזור להזיז את הגז, מה שמקל על השחרור.

4.תן לתינוק שלך עיסוי תינוקות

עיסוי בעדינות בטן של תינוקך יכול לעזור להזיז את הגז ולהקל על השחרור.השתמש בתנועות עגולות קלות כדי לעסות את הבטן של תינוקך בכיוון השעון.

5.נסה אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה לעזור להרפות את שרירי התינוק שלך ולהקל עליהם לשחרר את הגז.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר למים, מכיוון שזה יכול לעזור להרגיע ולהרגיע את תינוקך.

6.השתמש בלחץ בעדינות

יישום לחץ בעדינות על הבטן של תינוקך יכול לעזור להזיז את הגז ולהקל על השחרור.אתה יכול לנסות לדחוף בעדינות את הבטן בכיוון השעון, או להשתמש בדחיסה חמה על הבטן.

7.נסה נדנדה לתינוק

נדנדה לתינוק יכולה לעזור לתינוקך להירגע ולשחרר את הגז.תנועת הנדנדה יכולה לעזור להזיז את הגז ולהקל על השחרור.

8.נסה טיפות Simethicone

טיפות Simethicone יכולות לעזור לפרק את בועות הגז בבטן של תינוקך, מה שמקל עליהן להשתחרר.טיפות אלה זמינות ללא מרשם ברוב בתי המרקחת.

9.נסה מים אחיזה

מי אחיזה הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להקל על הגז של התינוק שלך.זה עשוי מעשבי תיבול ויכול לעזור להרגיע את הבטן של תינוקך ולהפחית את הצטברות הגז.

10.נסה זרעי Caraway

זרעי מטרה יכולים לעזור להפחית את הצטברות הגז בבטן של תינוקך.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של השמן לדחיסה חמה ואז למרוח אותו על בטן של תינוקך.

11.נסה זרעי שומר

זרעי שומר יכולים לעזור להפחית את הצטברות הגז בבטן של תינוקך.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של השמן לדחיסה חמה ואז למרוח אותו על בטן של תינוקך.

12.נסה שמן מנטה

שמן מנטה יכול לעזור להקל על הגז ולנפיחות בבטן של תינוקך.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של השמן לדחיסה חמה ואז למרוח אותו על בטן של תינוקך.

13.נסה תה קמומיל

תה קמומיל יכול לעזור להרגיע את הבטן של התינוק שלך ולהפחית את הצטברות הגז.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה לגימות התה לאורך כל היום.

14.נסה פרוביוטיקה

פרוביוטיקה יכולה לעזור לאזן את החיידקים במעיים של תינוקך, שיכולים לעזור להפחית את הצטברות הגז.אתה יכול לתת לתינוק שלך פרוביוטיקה בצורה של תוספי מזון או יוגורט.

15.נסה אניס

אניס יכולה לעזור להפחית את הצטברות הגז בבטן של תינוקך.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של השמן לדחיסה חמה ואז למרוח אותו על בטן של תינוקך.

16.נסה חומץ תפוחים </h

7 טיפים למניעה וטיפול בגז לתינוק

כהורים, אנו יודעים כמה לא נוח זה יכול להיות לקטנטנים שלנו כאשר הם חווים גז.למרבה המזל, ישנם מספר טיפים וטריקים שונים שיכולים לעזור לנו למנוע ולטפל בגז תינוקות.הנהשבעה מהיעילים ביותר:

1.להאכיל את התינוק במצב זקוף

אחת הדרכים הקלות ביותר למנוע וטיפול בגז תינוקות היא להאכיל את הקטנה שלך במצב זקוף.זה עוזר לבטן של התינוק לעכל את האוכל ביתר קלות ועוזר להפחית את כמות בועות האוויר שיכולות להילכד בבטן.

2.נסה עמדות האכלה שונות

דרך נוספת להפחית את כמות הגז שחווה התינוק היא לנסות עמדות האכלה שונות.לתינוקות יכולים להיות העדפות שונות בכל מה שקשור להאכלה, ולכן חשוב להתנסות כדי למצוא את מה שהכי עובד.לדוגמה, תינוקות מסוימים עשויים להעדיף להיות מוחזקים במצב זקוף בעוד שאחרים עשויים להעדיף להיות מונחים.

3.הימנע מנוסחאות מבוססות חלב

אם אתה משתמש בפורמולה כדי להאכיל את תינוקך, עדיף להימנע מנוסחאות על בסיס חלב.נוסחאות אלה יכולות לגרום ליותר גז ואי נוחות עבור הקטנה שלך.במקום זאת, בחר בנוסחאות מבוססות סויה או היפואלרגניות.

4.הפוך את זמן האכלה למהנה

הפיכת זמן האכלה לחוויה נעימה ומהנה גם לך וגם לתינוקך יכולה לעזור להפחית את כמות הגז שהם חווים.הקפד לדבר עם התינוק שלך ולקיים איתם אינטראקציה במהלך האכלות.זה יכול לעזור להם להירגע ויכול לעזור להפחית את כמות האוויר שהם בולעים.

5.השתמש במים אחידים

מי אחיזה הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את כמות הגז חוויות התינוק שלך.זה עשוי מעשבי תיבול והוא בטוח לתינוקות.דבר עם הרופא שלך או ספק שירותי הבריאות לפני שתתן לתינוק שלך מים אחיזה.

6.עיסוי הבטן של התינוק

עיסוי בעדינות בטן של תינוקך יכול לעזור להפחית את כמות הגז שהם חווים.זה יכול לעזור להקל על אי הנוחות שלהם ויכול לעזור להם לגרש כל בועות אוויר לכודים.

7.נסה להתגבר על התינוק

גידול התינוק שלך יכול לעזור לגרש כל בועות אוויר בבטן שעלולות לגרום לגז.נסה לחתוך אותם אחרי כל זוג אונקיות של פורמולה או חלב אם.

הסעדים של סבתא להרגעת אנטי-גזים משמעותיים לתינוקות

בנוסף לטיפים שלמעלה, ישנם מספר תרופות מסורתיות שיכולות לעזור להפחית את כמות הגז חוויות התינוק שלך.לרוב מכונים סעדים אלה “הסעדים של סבתא” ומשמשים דורות של הורים כדי לעזור להרגיע את אי הנוחות של תינוקם.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר:

1.תה אניז

תה אניס הוא תרופה מסורתית שיכולה לעזור להפחית את כמות הגז חוויות התינוק שלך.להכנת התה, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של זרעי אניס.אפשר לתה להתלכד במשך חמש דקות, ואז מסננים ומצננים לפני שתתן אותו לתינוקך.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית נוספת לגז התינוקות.להכנת התה, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של פרחי קמומיל.אפשר לתה להתלכד במשך חמש דקות, ואז מסננים ומצננים לפני שתתן אותו לתינוקך.

3.זרעי מטרה

זרעי מטרה שימשו במשך מאות שנים כדי להקל על גז התינוקות.כדי להשתמש בזרעי מטרה, פשוט הוסיפו כפית אחת של הזרעים לכוס מים רותחים ומאפשרים לו לתלול למשך חמש דקות.לאחר מכן, מסננים את התערובת ומצננים לפני שתעביר אותה לתינוקך.

4.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית נוספת לגז התינוקות.כדי להשתמש בזרעי שומר, פשוט הוסיפו כפית אחת של הזרעים לכוס מים רותחים ומאפשרים לו לתלול למשך חמש דקות.לאחר מכן, מסננים את התערובת ומצננים לפני שתעביר אותה לתינוקך.

5.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לגז התינוקות.להכנת התה, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של ג’ינג’ר טרי קצוץ.אפשר לתה להתלכד במשך חמש דקות, ואז מסננים ומצננים לפני שתתן אותו לתינוקך.

סיכום

גז לתינוק יכול להיות לא נוח ומציק הן לתינוקות והן להורים.למרבה המזל, שם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן