דף הבית » תרופות סבתא » 17 הסעדים של סבתא זקנה ומזינה לשיער
ddadadddd dadc daddaad ddadad ddedddad dcdaddada

17 הסעדים של סבתא זקנה ומזינה לשיער

הסעדים של סבתא לשיער

שיער בריא יכול להוות סימן לבריאות הכללית הטובה, ואנשים רבים מסתכלים על סבתותיהם לתרופות ביתיות כדי לשמור על שיערם להיראות ולהרגיש את המיטב.סבתות העבירו את סודותיהן במשך דורות, ורבים מהתרופות הללו עדיין פופולריות כיום.להלן 17 תרופות של סבתא ישנות ומזיינות לשיער בו תוכלו להשתמש בכדי לשמור על השיער שלכם נראה במיטבו.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על שיער רך ובריא.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת והשיער, או שהוא יכול לשמש כטיפול במיזוג.כדי להשתמש בשמן קוקוס כמרכך, החל אותו על קצות שיערך, עטוף אותו במגבת והשאיר אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו.

2.אבוקדו

אבוקדו הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור לשמור על שיער חזק ומוזן.אתה יכול להכין מסכת שיער מאבוקדו מחית, שמן זית וביצה.מערבבים את החומרים יחד ומורחים אותם על הקרקפת והשיער שלך.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני שטיפה.

טיפ ייחודי:

אתה יכול גם להשתמש בשמן אבוקדו כמרכך טבעי.כל שעליך לעשות הוא לעסות כמה טיפות של השמן לקרקפת ולשיער שלך ולהשאיר אותו במשך 10 דקות לפני שטיפתו.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא ניקוי טבעי ויכול לעזור לאזן את ה- pH של הקרקפת.כדי להשתמש בו כניקוי קרקפת, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ומעסה אותו לקרקפת.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.

4.בירה

ניתן להשתמש בבירה כדי לעזור להוסיף נפח ובהיר לשיערך.כל שעליך לעשות הוא לשפוך פחית בירה לבקבוק ריסוס ושופץ אותה על השיער שלך לאחר השמפו.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.

5.מיץ בצל

מיץ בצל עשיר בגופרית, שיכול לעזור לקדם את צמיחת השיער.כדי להשתמש בו, מערבבים בצל וסננו את המיץ.לעסות את המיץ לקרקפת שלך ולהשאיר אותו במשך 15 דקות לפני שטיפתו.

6.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לחלבון, שיכול לעזור לשמור על שיערך חזק ובריא.כדי להשתמש בה כמסיכת שיער, מערבבים יוגורט רגיל עם ביצה ועסה אותה לקרקפת ולשיער שלך.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני שטיפה.

7.חלמון ביצה

חלמונים הם מקור נהדר לחלבון ויכולים לעזור להזין ולחזק שיער.כדי להשתמש בו כמסיכת שיער, מערבבים את החלמון של ביצה אחת עם כף שמן זית.לעסות אותו לקרקפת ולשיער שלך, ולהשאיר אותו למשך 15 דקות לפני שטיפתו.

8.דבש

דבש הוא חומר הומסנט טבעי, מה שאומר שהוא עוזר לנעול לחות.כדי להשתמש בו כמסיכת שיער, מערבבים כף דבש עם כף שמן זית.לעסות אותו לקרקפת ולשיער שלך, ולהשאיר אותו למשך 15 דקות לפני שטיפתו.

9.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על שיער רך ומיובש.כדי להשתמש בה כמסיכת שיער, ערבבו חלקים שווים של ג’ל אלוורה והמרכך המועדף עליכם.לעסות אותו לקרקפת ולשיער שלך, ולהשאיר אותו למשך 15 דקות לפני שטיפתו.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להסיר עודפי שמן מהקרקפת.כדי להשתמש בו כניקוי קרקפת, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים ועסה אותו לקרקפת שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.

11.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם מקור נהדר לחלבון ויכולים לעזור לקדם צמיחת שיער.כדי להשתמש בהם, משרים את הזרעים במים לילה ואז טוחנים אותם לעיסה.מרחי את העיסה על קרקפתך והשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפתו.

12.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי נהדר שיכול לעזור לשמור על שיער רך

חלק 2: 17 ישנים ומזינים את הסעדים של סבתא לשיער

סבתות היו שומרי בריאות המשפחה והסודות הבריאות במשך דורות.טיפוח שיער אינו יוצא מן הכלל.מטקסים עתיקים למתכונים מודרניים, Gרנדמות שיתפו את הסעדים המנוסים והאמיתיים שלהן במשך דורות.להלן 17 תרופות סבתות מזינות לשיער שיעזרו לכם להשיג שיער יפה ובריא.

1.שמן קיק ומיץ בצל

מערבבים כפית אחת של שמן קיק עם כפית מיץ בצל כדי להכין מסיכת שיער מזינה.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת לחסל קשקשים ולהזין את שורשי השיער שלך לשיער יפה ובריא.

2.שמן קוקוס ומיץ לימון

מערבבים כף אחת של שמן קוקוס עם כף מיץ לימון.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תערובת זו עוזרת להזין את הקרקפת שלך ולגרום לשיער שלך להיראות מבריקים ובריאים.

3.זרעי חילבה

משרים כף אחת של זרעי חילבה במים בן לילה.בבוקר, טוחנים את הזרעים הספוגים לעיסה.לעסות את העיסה בקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את קרקפתך ולקדם צמיחת שיער בריאה.

4.עלי היביסקוס ושמן קוקוס

מערבבים עלי היביסקוס ושמן קוקוס יחד כדי ליצור משחה.לעסות את העיסה בקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את קרקפתך ולחזק את שיערך.

5.שמן ביצה ושמן זית

מערבבים חלמון ביצה אחת עם שתי כפות שמן זית.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את קרקפתך ולקדם צמיחת שיער בריאה.

6.מסכת אבוקדו ובננות

משך בננה בשלה אחת ואבוקדו בשל אחד יחד להכנת משחה.לעסות את העיסה בקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את הקרקפת שלך ולגרום לשיער שלך להיראות מבריקים ובריאים.

7.אלוורה ודבש

מערבבים כף אחת של ג’ל אלוורה עם כף דבש אחת.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את קרקפתך ולקדם צמיחת שיער בריאה.

8.אמלה ושמן קוקוס

מערבבים כף אחת של אבקת אמלה עם כף אחת של שמן קוקוס.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את הקרקפת שלך ולגרום לשיער שלך להיראות מבריקים ובריאים.

9.עלים נאים

טוחנים את נם עוזבים לעיסה.לעסות את העיסה בקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את קרקפתך ולקדם צמיחת שיער בריאה.

10.יוגורט ודבש

מערבבים כף אחת של יוגורט עם כף דבש אחת.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את הקרקפת שלך ולגרום לשיער שלך להיראות מבריקים ובריאים.

11.זרעי חילבה ושמן קוקוס

משרים כף אחת של זרעי חילבה בשמן קוקוס בן לילה.בבוקר, טוחנים את הזרעים הספוגים לעיסה.לעסות את העיסה בקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.תרופה זו עוזרת להזין את קרקפתך ולקדם צמיחת שיער בריאה.

12.עלים של גמילה והיביסקוס

מערבבים כף אחת של גמילה עם כף אחת של עלי היביסקוס.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר 20 דקות.לשטוף במים חמים ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן