דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא שימושית ונפלאה לעקיצות פרעושים
daadaddaddaa dadc daddaad daddeddaddaa ddadadcdd dcdadaddaddaa

16 תרופות של סבתא שימושית ונפלאה לעקיצות פרעושים

עקיצות פרעוש יכולות להיות מעצבנות וגם מגרדות.אם אי פעם התמודדת עם עקיצות פרעושים, אתה יודע עד כמה הם יכולים להיות לא נוחים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שיעזרו להקל על אי הנוחות והגרד.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך דורות, והן עדיין יעילות באותה מידה כיום.

במאמר זה נחקור 16 תרופות של סבתא מועילה ונפלאה לעקיצות פרעושים.משמנים אתרים ועד מרכיבים שתוכלו למצוא במטבח שלכם, תוכלו למצוא משהו שיכול לעזור בגירוד ובאי נוחות.

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם להפחית את הדלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים אותה עם כמות קטנה של מים לייצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

3.שמנים אתרים

שמנים אתרים יכולים להועיל מאוד בכל מה שקשור לטיפול בעקיצות פרעושים.כמה מהשמנים האתריים הטובים ביותר לעקיצות פרעושים הם לבנדר, עץ התה ואקליפטוס.כדי להשתמש בשמנים אתרים, מערבבים כמה טיפות של השמן שנבחר עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן שקדים, ומורחים אותו על האזור הפגוע.

4.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש בדבש, החל אותו ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל אותו ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

6.אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש באלוורה, חלץ את הג’ל מצמח אלוורה והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

7.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש ב- OatMeal, מערבבים חלק אחד שיבולת שועל עם שני חלקים מים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

8.מיץ בצל

מיץ בצל הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש במיץ בצל, חילוץ את המיץ מבצל והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

9.שום

שום הוא תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשום, מועכים כמה שיני שום ומורחים את השום המחית על האזור המושפע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

10.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש במכשפות לוז, להשרות כדור כותנה בלוז המכשפה והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזר להפחית את הגירוד ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.כדי להשתמש במיץ לימון, חילוץ את המיץ מלימון והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו כ -15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

12.מיץ עגבניות

מיץ עגבניות הוא תרופה נהדרת לעקיצות פרעושים.זה עוזרכדי לצמצם את ה

מה שאתה צריך לדעת על טיפול בפיסת פרעושים

עקיצות פרעושים מגרדות, לא נוחות ויכולות אפילו להיות כואבות בהתאם לאדם.פרעושים הם מזיק משקי נפוץ ויכול לחיות על בני אדם ובעלי חיים כאחד.טיפול בעקיצות פרעושים חשוב למניעת זיהום ולהפחתת דלקת וגירוי.ישנם טיפולים רבים ושונים, אך השימוש בתרופות של סבתא הוא דרך יעילה לרפא במהירות ובאופן טבעי.

16 התרופות של סבתא שימושית ונפלאה לעקיצות פרעושים

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש שימושים רבים, ואחד מהם הוא לטפל בעקיצות פרעושים.ניתן ליישם תערובת של חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים על האזור המושפע ולהשאיר אותה למשך 10 דקות לפני השטיפה.זה יעזור להפחית דלקת וגירוד.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית עם שימושים רבים, והיא יכולה לשמש גם לטיפול בנשיכות פרעוש.ניתן ליישם משחה של סודה לשתייה ומים ישירות על הנגיסה ולהשאיר אותו מספר דקות עד שהיא מתייבשת.זה יעזור להפחית דלקת וגירוד.

3.שמן עץ התה

ניתן להשתמש בשמן עץ התה לטיפול בנשיכות פרעושים.בשמן עץ התה תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מטען שיכולות לעזור להפחית דלקת וגרד.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לערבב בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.

4.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בנשיכות פרעושים.ניתן ליישם ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את הדלקת והגרד.ניתן לערבב אותו גם עם כמה טיפות שמן עץ התה לקבלת דחיפה נוספת של הקלה.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בנשיכות פרעושים.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה או כדור כותנה כדי להפחית דלקת וגרד.

6.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בנשיכות פרעוש.ניתן לערבב אותו עם מים חמים ולהחיל ישירות על האזור המושפע.התערובת תעזור להפחית דלקת וגרד.

7.קרח

ניתן להשתמש בקרח לטיפול בעקיצות פרעושים.החלת חבילת קרח או קומפרס קר ישירות על האזור הפגוע תעזור להפחית דלקת וגרד.זה יכול גם לעזור להרדים את הכאב.

8.שום

שום הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בעקיצות פרעושים.ניתן לרסק אותו וליישם אותו ישירות על האזור המושפע.השום יעזור להפחית דלקת וגרד.

9.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בעקיצות פרעושים.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.הדבש יעזור להפחית דלקת וגרד.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בעקיצות פרעושים.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.מיץ הלימון יעזור להפחית דלקת וגרד.

11.שמן נים

שמן נם הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בנשיכות פרעוש.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.שמן ה- Neem יעזור להפחית דלקת וגירוד.

12.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בנשיכות פרעוש.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.שמן הלבנדר יסייע בהפחתת הדלקת והגרד.

13.בזיל

בזיל הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בנשיכות פרעוש.ניתן לרסק אותו וליישם אותו ישירות על האזור המושפע.הבזיליקום יעזור להפחית דלקת וגרד.

14.בצל

בצל הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בעקיצות פרעושים.ניתן לרסק אותו וליישם אותו ישירות על האזור המושפע.הבצל יעזור להפחית דלקת וגרד.

15.מלפפון

מלפפון הוא טבעי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן