דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא מרגיעה ומרגיעה לשיעול של תינוק
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddad ddedadddad dcdaddaddc

16 תרופות של סבתא מרגיעה ומרגיעה לשיעול של תינוק

טיפול בשיעול של תינוק עם הסעדים של סבתא

הצטננות ושיעול הם מחלות שכיחות המשפיעות על תינוקות, במיוחד בחודשי החורף.בטיפול הנכון, רוב התינוקות יתאוששו במהירות מהמחלה.עם זאת, חשוב לדעת כיצד לטפל בשיעול ולהרגיע את התינוק אם השיעול נמשך.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מנוסות ואמויות שהועברו לאורך הדורות.להלן 16 תרופות מרגיעות ומרגיעות של סבתא לשיעול של תינוק.

שמור על סביבה בריאה

הדרך הטובה ביותר להפחית את חומרת שיעולו של התינוק היא לשמור על סביבה בריאה.וודא שהאוויר בבית נקי ונקי מאבק, אבקה ומגרים אחרים.השתמש במכונת אדים כדי לשמור על לחות באוויר, ולהרחיק את התינוק מעשן ומזהמים אחרים.

תרופות ביתיות

הסעדים של סבתא לשיעול של תינוק הם פשוטים, טבעיים ויעילים.להלן כמה מהתרופות הביתיות הנפוצות ביותר:

דבש

דבש הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל שיעול.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את חומרת השיעול.הקפידו להשתמש בדבש שמנוסח באופן ספציפי לתינוקות, שכן דבש גולמי יכול להכיל חיידקים שיכולים לגרום לתינוק חולה.

Steam

אדים יכולים לעזור לשחרר ריר ולהפחית את חומרת השיעול של התינוק.מלאו קערה במים רותחים והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.הניחו את הקערה על השולחן והניחו את התינוק על השולחן, ומקפידים להרחיק את פני התינוק לפחות רגל מהקערה.אפשר לתינוק לנשום את הקיטור למשך כעשר דקות.

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות.מרתיחים כמה שיני שום בכוס מים ומאפשרים לו להתקרר.תן לתינוק כפית מהתערובת כל כמה שעות.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את חומרת השיעול של התינוק.סוחטים את המיץ של לימון אחד לכוס מים חמים ותנו לתינוק כפית מהתערובת כל כמה שעות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל שיעול.מרתיחים כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בכוס מים ומאפשרים לו להתקרר.תן לתינוק כפית מהתערובת כל כמה שעות.

תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את חומרת השיעול.קמומיל, מנטה ושומר כולם בטוחים לתת לתינוקות.מרתיחים כפית העשב בכוס מים ומאפשרים לו להתקרר.תן לתינוק כפית התה כל כמה שעות.

מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להפחית את חומרת השיעול של התינוק.ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים ומעניקים לתינוק כפית מהתערובת כל כמה שעות.

Vicks Vickor Vickor Rub

Vicks Vapor Rub הוא תרופה ביתית פופולרית לשיעול.שפשפו כמות קטנה של המשחה על חזהו של התינוק ובגב לפני השינה.

שמן חרדל

שמן חרדל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את חומרת שיעול.לעסות כמה טיפות של השמן על חזהו של התינוק ובגב לפני השינה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את חומרת השיעול של התינוק.מערבבים כפית של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ונותנים לתינוק כפית מהתערובת כל כמה שעות.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את חומרת שיעולו של התינוק.לעסות כמה טיפות של השמן על חזהו של התינוק ובגב לפני השינה.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את חומרת שיעולו של התינוק.סחט את המיץ של

12 תרופות מרגיעות ומרגיעות יותר של סבתא לשיעול של תינוק

סבתות מציעותסעדים מנוסים ואמיתיים במשך דורות, ובעוד הרפואה המודרנית פיתחה טיפולים יעילים רבים לשיעול, עדיין ישנם תרופות טבעיות רבות שאנשים מצאו כמועילים.להלן שתים עשרה תרופות מרגיעות ומרגיעות יותר של סבתא לשיעול של תינוק.

תה צמחים

תה צמחי מרפא הוא אחד התרופות הפשוטות והמרגיעות ביותר לשיעול של התינוק.עשבי תיבול נפוצים המשמשים בתה לשיעול של תינוק כוללים קמומיל, ג’ינג’ר, שורש מרשמלו, שומר ושורש ליקוריץ.להכנת תה מרפא, תלול את עשבי התיבול במים רותחים למשך 10 דקות, מסננים והוסיפו מעט דבש אם רוצים.

דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה לשיעול.זה נחשב לציפוי ולהרגיע את הגרון, ועוזר להפחית את הגירוי ולהרגיע שיעול.חשוב לעולם לא לתת דבש לתינוק מתחת לגיל 12 חודשים, עם זאת, מכיוון שהוא יכול להכיל נבגי בוטוליזם.

אמבטיה חמה

אמבטיה חמה ומאודה יכולה לעזור לשחרר ריר ולהרגיע את גרונו של התינוק.הוספת כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס, טימין או מנטה יכולה לעזור להקל על העומס.הקפידו לשמור על התינוק באמבטיה לא יותר מעשר דקות וכדי לשמור על המים בטמפרטורה שנוחה לתינוק.

שום

שום שימש כתרופה לשיעול במשך מאות שנים.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולהפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בשום, טחון כמה שיני שום ומערבב אותם עם כפית דבש.תן את התערובת לתינוק וחזור על כל שעתיים לפי הצורך.

מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את גרונו של התינוק.כדי לגרום לשטיפה מלח, ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו במזרק נורה כדי להפריע את התמיסה לפה של התינוק.ניתן לעשות זאת עד שלוש פעמים ביום.

בצל

בצל הוא בעל משותף טבעי ומשמש כתרופה לשיעול במשך מאות שנים.כדי להשתמש בצל, פורסים בצל טרי ומניחים אותו בקערת מים רותחים.אפשר לבצל להתלול למשך 10 דקות ואז לסמן את הנוזל.תן את הנוזל לתינוק במינונים קטנים לאורך כל היום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר יכול לעזור להקל על העומס ולהפחית את הדלקת, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לשיעול של תינוק.כדי להשתמש בג’ינג’ר, מגרד כמה חתיכות שורש ג’ינג’ר טרי ומערבב אותו עם כפית דבש.תן את התערובת לתינוק וחזור על כל שעתיים לפי הצורך.

שמן שמן חרדל שפשוף

שמן חרדל

שימש במשך מאות שנים לטיפול בשיעול.כדי להשתמש בו, שפשפו כמות קטנה של שמן חרדל על החזה, הגב והרגליים של התינוק.מכסים את התינוק בשמיכה חמה ומאפשרים לשמן להשרות פנימה למשך 10 דקות.ניתן לעשות זאת עד שלוש פעמים ביום.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחת התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לשיעול של התינוק.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים מהבילים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי כמו אקליפטוס או מנטה.מניחים מגבת מעל ראש התינוק והקערה ומאפשרים לתינוק לשאוף את הקיטור למשך 10 דקות.

VICKS VAPORUB

Vicks Vaporub הוא תרופה פופולרית ללא מרשם לשיעול.כדי להשתמש בו, שפשפו כמות קטנה של vaporub על חזהו, הגב והרגליים של התינוק.מכסים את התינוק בשמיכה חמה ומאפשרים לתרופה להשרות למשך 10 דקות.ניתן לעשות זאת עד שלוש פעמים ביום.

מרק עוף

מרק עוף

הוא תרופה מיושנת לשיעול של תינוק.כדי לעשות זאת, מבשלים פגר עוף במים במשך מספר שעות.מסננים את הנוזל ומוסיפים ירקות כמו גזר, סלרי ובצל.תן את המרק ל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן