דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא מיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעת

16 תרופות של סבתא מיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעת

תרופות למטבח של סבתא להצטננות ושפעת

זה שוב הזמן של השנה, כשעונת הקרה והפעת מתחילה לגבות את מחירו.אם אתה מרגיש תחת מזג האוויר, אתה לא בהכרח צריך לרוץ לרופא או לחנות תרופות לתרופות ללא מרשם.סבתא שלך אולי כבר הייתה הפיתרון המושלם בארון המטבח שלה.להלן 16 תרופות של סבתא מיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעת.

לימון ודבש

לימון ודבש הם שני המרכיבים הנפוצים ביותר בתרופות ביתיות טבעיות.שתיית כוס מים חמה עם מיץ של חצי לימון וכפית דבש אחת יכולה לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה לשתות כוס תה ג’ינג’ר כדי לעזור להפחית את העומס ולהילחם בזיהום.

טיפ:

מוסיפים כמה פרוסות שורש ג’ינג’ר טרי לסיר מים חמים ותלולים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש למשקה טעים ומרגיע.

שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית להילחם בקור ושפעת.מחקרים הראו כי שום יכול לעזור להפחית את חומרת ומשך הזמן של הקור והשפעת.אכלו כמה שיני שום או נסו להוסיף שום למרקים ולסלטים שלכם שיעזרו להגביר את מערכת החיסון שלכם ולהילחם בקור ושפעת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות ריפוי רבות ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה לקחת כף של חומץ תפוחים מעורבב עם כוס מים חמים.אתה יכול גם להוסיף דבש או לימון לתערובת לקבלת תוספת טעם ויתרונות בריאותיים.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה להוסיף כפית פלפל קאיין לכוס תה צמחים או כוס מים חמים.

ויטמין C

ויטמין C הוא ויטמין חיוני להגברת מערכת החיסון ולהילחם תסמיני קר ושפעת.אכלו מזונות עשירים בוויטמין C כמו תפוזים, לימונים, אשכוליות, קיווי ופלפלים.

Echinacea

Echinacea הוא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים כדי לסייע בהגברת מערכת החיסון ולהילחם בתסמיני הקור והשפעת.נסה לשתות כוס תה Echinacea לקבלת דחיפה נוספת של נוגדי חמצון וכדי לסייע בהפחתת גודש וכאבי גרון.

חזרת

חזרת היא מפורשת טבעית ויכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה להוסיף כפית חזרת לכוס מים חמים ולשתות אותם לאורך כל היום.

חרדל

חרדל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה להוסיף כפית חרדל לכוס תה צמחים או כוס מים חמים.

כסף קולואידי

כסף קולואידי הוא אנטיביוטיקה טבעית ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה לקחת כפית של כסף קולואידי מדי יום כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

מרק עצם

מרק עצם הוא תרופה טבעית לתסמיני קר ושפעת.הוא עשיר במינרלים וויטמינים ויכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.נסה לשתות כוס מרק עצם לאורך היום כדי לעזור להילחם בזיהום.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה להוסיף כפית כורכום לכוס תה צמחים או כוס מים חמים.

קינמון

קינמון הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה להוסיף כפית קינמון לכוס תה צמחים או כוס מים חמים.

אורגנו

אורגנו הוא אנטיביוטיקה טבעית ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות או שפעת.נסה להוסיף כפית אורגנו לכוס תה צמחים או כוס מים חמים.

שימוש בתרופות כדי לחזק את מערכת החיסון שלך

רבים מ -16 הסעדים של סבתא המיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעתנועדו לעזור לחזק את מערכת החיסון שלך.זה חשוב במיוחד בחודשי החורף שבהם הצטננות ושפעת נפוצים יותר.על ידי אכילה ושתיית מזון ומשקאות העשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, אתה יכול לעזור לחזק את מערכת החיסון שלך כנגד הצטננות הנפוצה ונגיף השפעת.

ויטמין C

אחד הוויטמינים החשובים ביותר להגברת מערכת החיסון שלך הוא ויטמין C. ויטמין C עוזר להילחם בנגיפים על ידי הגדלת ייצור תאי הדם הלבנים, שהם ההגנה העיקרית של הגוף מפני חיידקים ונגיפים.זה גם עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור במניעת הצטננות ושפעת.ישנם מזונות רבים המכילים רמות גבוהות של ויטמין C כולל תפוזים, אשכוליות, פלפלים, ברוקולי ותותים.

שום

שום הוא עוד תרופה מטבח פופולרית להצטננות ושפעת.שום עשיר באליצין, חומר פעיל שיש בו תכונות אנטי -ויראליות, אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.מחקרים הראו כי שום יכול לעזור להפחית את חומרתם ומשך הזמן של הצטננות ותסמיני שפעת.אתה יכול להוסיף שום לתזונה שלך על ידי הוספתו למרקים, תבשילים ורטבים או על ידי נטילת תוסף שום.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן דרך נהדרת נוספת לעזור לגופך להילחם בהצטננות ושפעת.עשבי תיבול רבים סובלים מאפיינים טבעיים אנטי -ויראליים, אנטי -פטרייתיים ואנטיבקטריאליים שיכולים לעזור להפחית את חומרתם ומשך הזמן של הצטננות ותסמיני שפעת.כמה מהתרופות הצמחיות הפופולריות ביותר להצטננות ושפעת כוללים Echinacea, Elderberry, Ginger ושורש ליקוריץ.

Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש זה מכבר לטיפול בהצטננות ושפעת.הוא מכיל תרכובות הנקראות Echinacosides, שיש להם תכונות אנטי-ויראליות, אנטי-פטריות ואנטי-דלקתיות.מחקרים הראו כי Echinacea יכול להפחית את חומרתם ומשך הזמן של הצטננות ותסמיני שפעת כאשר הם נלקחים בסימן הראשון למחלה.

Elderberry

Elderberry הוא עוד תרופה צמחית פופולרית להצטננות ושפעת.Elderberry מכיל תרכובות הנקראות אנתוציאנינים, הידועים בתכונותיהם הנוגדי החמצון והאנטי דלקתיות.מחקרים הראו כי סמברי יכול להפחית את חומרתם ומשך הזמן של הצטננות ותסמיני שפעת כאשר הם נלקחים בסימן הראשון למחלה.

שאלות נפוצות

ש: כיצד אוכל להשתמש בתרופות צמחיות כדי לעזור להילחם בהצטננות ובשפעת?

א: תרופות צמחי מרפא הם דרך נהדרת לעזור לגופך להילחם בהצטננות ושפעת.עשבי תיבול רבים סובלים מאפיינים טבעיים אנטי -ויראליים, אנטי -פטרייתיים ואנטיבקטריאליים שיכולים לעזור להפחית את חומרתם ומשך הזמן של הצטננות ותסמיני שפעת.כמה מהתרופות הצמחיות הפופולריות ביותר להצטננות ושפעת כוללים Echinacea, Elderberry, Ginger ושורש ליקוריץ.עדיף לקחת תרופות צמחיות בסימן המחלה הראשון.

מסקנה

שימוש ב -16 הסעדים של סבתא מיוחדת מהמטבח לצורך הצטננות ושפעת יכול להיות דרך יעילה לסייע במניעה וטיפול בהצטננות ושפעת.על ידי אכילה ושתיית מזון ומשקאות העשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, אתה יכול לעזור לחזק את מערכת החיסון שלך כנגד הצטננות הנפוצה ונגיף השפעת.בנוסף, תרופות צמחי מרפא כמו Echinacea, Eldderberry, Ginger ושורש ליקריץ יכולים לעזור להפחית את חומרתם ומשך ההצטננות ותסמיני השפעת כאשר הם נלקחים בסימן הראשון למחלה.בעזרת הסעדים הללו אתה יכול לעזור לגופך להילחם בהצטננות ובשפעת באופן טבעי. תרופות ביתיות קיימות כבר מאות שנים, ורבים מהתרופות של סבתא אלה מהמטבח עדיין משמשות כיום.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן