דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא מיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעת

16 תרופות של סבתא מיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעת

הסעדים של סבתא להצטננות ושפעת

הצטננות ושפעת הם חלק נפוץ מהחיים, ובעוד שיש המון תרופות ללא מרשם שיכולות לעזור לך, יש אנשים שמעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה מאות שנים ורבות מהן עדיין בשימוש כיום.כאן אנו מציגים 16 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר שסבתות עברו לאורך הדורות לטיפול בהצטננות ושפעת.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית מאוד להצטננות ושפעת.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להילחם בזיהומים, להגביר את מערכת החיסון ולעזור להפחית את הריר.זה הכי טוב נלקח מעורבב במים או מיץ וניתן לקחת אותו מספר פעמים ביום.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה ישנה להצטננות ושפעת, והוא עדיין יעיל באותה מידה כיום.לג’ינג’ר יש הרבה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרתם ומשך הזמן של הצטננות או שפעת.זה הכי טוב נלקח כתה חם עם סחיטת לימון ודבש למתיקות.

טיפ ייחודי:

הוסף קמצוץ כורכום לתה הג’ינג’ר שלך לקבלת אפקט נוסף מגביר חיסוני.לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות חזקות והוא ידוע כמסייע במאבק בזיהומים.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה ומשמשת במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות ושפעת.הוא נאכל בצורה הטובה ביותר גולמית, אך ניתן להוסיף אותו גם לאוכל או לבושל במרקים.ידוע כי שום מסייע בהפחתת הריר ולהגביר את מערכת החיסון.

4.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי והוא יעיל מאוד לטיפול בשיעול וכאבי גרון.זה הכי טוב נלקח כמשקה חם עם לימון וג’ינג’ר, או שניתן להוסיף אותו לתה או לאוכל.דבש גם מרגיע מאוד ויכול לעזור להפחית את הדלקת.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית להצטננות ושפעת והוא ידוע כמסייע במאבק בזיהומים ולהפחתת דלקת.זה הכי טוב נלקח כמשקה חם עם דבש וג’ינג’ר, או שניתן להוסיף אותו לאוכל או למרקים.

6.מרק חם

מרק חם הוא תרופה נהדרת להצטננות ושפעת, מכיוון שהוא מסייע להפחתת הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.ניתן להכין אותו עם מגוון ירקות, כמו גזר, סלרי, בצל ושום, והוא הכי טוב נלקח עם סחיטת לימון וקצת ג’ינג’ר.

7.אמבטיות חמות

אמבטיות חמות הן דרך נהדרת להפחית ריר וגודש, ויכולות גם לעזור להפחית את הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.הוסף לאמבט כמה טיפות של שמן אקליפטוס או שמן לבנדר לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.

8.פלפל קאיין

ידוע כי פלפל קאיין בעל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות, והוא תרופה פופולרית להצטננות ושפעת.זה הכי טוב נלקח כמשקה חם עם דבש ולימון, או שניתן להוסיף אותו לאוכל או למרקים.

9.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית את העומס ולעזור לפנות את הסינוסים.הוסף לאדים כמה טיפות של שמן אקליפטוס או שמן לבנדר לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.

10.סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה ישנה פופולרית להצטננות ושפעת, וידוע כמסייע בהפחתת הריר ולהגביר את מערכת החיסון.זה הכי טוב נלקח כמשקה חם עם דבש ולימון, או שניתן להוסיף אותו לאוכל או למרקים.

11.עשבי תיבול חריפים

ידוע כי עשבי תיבול חריפים כמו רוזמרין, טימין ואורגנו הם בעלי תכונות אנטי-ויראליות ואנטי-דלקתיות, ולעתים קרובות משמשות לטיפול בהצטננות ושפעת.ניתן להוסיף אותם לאוכל או לקחת אותם כמשקה חם עם דבש ולימון.

12.Echinacea

Echinacea הוא תרופה צמחית פופולרית להצטננות ושפעת, והיא ידועה כמסייעת להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הדלקת.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה, או שניתן להוסיף אותו למזון או למרקים.

13.חלב חם

חלב חם הוא תרופה פופולרית להצטננות ושפעת, והוא ידוע

חלק 2: 16 תרופות של סבתא מיוחדת מהמטבח להצטננות ושפעת

סבתות מציעות תרופות טבעיות יעילות להצטננות ושפעת במשך מאות שנים.החל מתה צמחים תוצרת בית ועד מרק עוף,יש להם מגוון רחב של תרופות שיכולות לעזור להרגיע את הסימפטומים ולעזור להאיץ את ההחלמה.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא מהמטבח להצטננות ושפעת:

1.מרק עוף

מרק עוף הוא תרופה קלאסית להצטננות ושפעת.זה יכול לעזור להפחית את העומס, לספק חומרים מזינים ויכול להיות מנחם כשאתה לא מרגיש טוב.סבתות מייצרות לעתים קרובות מרק עוף תוצרת בית עם ירקות, עשבי תיבול ותבלינים שיעזרו להוסיף טעם וחומרים מזינים נוספים.

2.תה דבש ולימון

תה דבש ולימון הוא תרופה פופולרית לגרון כואב וגודש.לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות, ואילו לימון הוא מקור טבעי לוויטמין C. יחד, הם יכולים לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את העומס.

3.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית להצטננות ושפעת.יש לו תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שהופך אותו לתרופה טבעית עוצמתית.סבתות מציעות לעתים קרובות להוסיף שום לארוחות או לקחת אותו בצורה קפסולה.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש כתרופה טבעית במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות המסייעות להילחם בהצטננות ושפעת.סבתות מציעות לעתים קרובות להוסיף כפית חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו מספר פעמים ביום.

5.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת להצטננות ושפעת.לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את העומס ולעזור להרגיע את כאב הגרון.סבתות מציעות לעיתים קרובות להכין כוס תה ג’ינג’ר על ידי הוספת כפית ג’ינג’ר מגורד לכוס מים רותחים והולכות במשך מספר דקות.

6.סירופ אלדרברי

סירופ אלדרברי הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להילחם בהצטננות ובשפעת.הזקנים מכילים ויטמינים A ו- C ועשירים בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הדלקת.סבתות מציעות לעתים קרובות להוסיף כפית סירופ סמאי לכוס תה או לקחת אותו בכמוסות.

7.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פשוטה ויעילה להצטננות ושפעת.זה עוזר להפחית את העומס ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.סבתות מציעות לעתים קרובות להוסיף כמה טיפות שמן אתרים, כמו אקליפטוס, לקערת מים חמים ושאיפת הקיטור.

8.תערובת שום ודבש

שום ודבש שימשו שניהם כתרופות טבעיות במשך מאות שנים.בשילוב הם יוצרים תרופה עוצמתית להצטננות ושפעת.סבתות מציעות לעתים קרובות לערבב שתי שיני שום עם שתי כפות דבש ולוקחות אותו מספר פעמים ביום.

9.תערובת חומץ תפוחים ודבש

חומץ תפוחים ודבש הם שילוב עוצמתי נוסף להילחם בהצטננות ושפעת.התערובת עוזרת להפחית דלקת, להגביר את החסינות ויכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון.סבתות מציעות לעתים קרובות לערבב שתי כפות חומץ תפוחים עם שתי כפות דבש ולשתות אותו מספר פעמים ביום.

10.Toddy חם

פעוט חם הוא תרופה פופולרית להצטננות ושפעת.זה מיוצר עם מים חמים, דבש, לימון, ויסקי או ברנדי.הדבש עוזר להרגיע את כאב הגרון, ואילו הוויסקי או הברנדי עוזרים להפחית את הגודש.סבתות מציעות לעתים קרובות לשתות פעוטות חמות כמה פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים.

11.טיח חרדל

טיח חרדל הוא תרופה ישנה להצטננות ושפעת.זה מיוצר עם זרעי חרדל טחונים, קמח ומים.הטיח מוחל ישירות על החזה ומסייע בהפחתת הגודש ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.

12.תמצית זרעי אשכוליות

תמצית זרעי אשכוליות כוללת תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שהופך אותו לתרופה טבעית עוצמתית להצטננות ושפעת.סבתות מציעות לעתים קרובות להוסיף כמה טיפות של תמצית זרעי אשכוליות לכוס מים ולשתות אותם מספר פעמים ביום.

13.קומפרס חם

א

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן