דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא מומלצת ונפלאה ליבלות
daadaddaddaa dadc daddaad deddedcdadaa ddadadcdd dcdddcddaa

16 תרופות של סבתא מומלצת ונפלאה ליבלות

מה הם יבלות?

יבלות הן גידול עור הנגרם על ידי נגיף הפפילומה האנושי (HPV).הם לא מזיקים אך יכולים להיות מכוערים ולא נוחים.הם יכולים להופיע בכל חלק בגוף, אך הם נפוצים ביותר בכפות הידיים, סוליות כפות הרגליים, וסביב לציפורניים וציפורניים.

יבלות מדבקות וניתן להפיץ אותן באמצעות קשר ישיר עם אדם נגוע.הם יכולים להתפשט גם על ידי שיתוף פריטים אישיים כמו מגבות, בגדים ותער.

16 הסעדים של סבתא נפלאה ליבלות

1. שום:
לשום תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בנגיף הגורם ליבלות.טוחנים 2 שיני שום על משחה ומורחים אותו ישירות על היבלת.מכסים אותו בתחבושת והשאירו אותו לכמה שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

2. חומץ תפוחים:
חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית יעילה ליבלות.משרים כדור כותנה בחומץ תפוחים ומרחי אותו ישירות על היבלת.מכסים אותו בתחבושת והשאירו אותו לפחות 30 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

3. שמן עץ התה:
שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להרוג את הנגיף הגורם ליבלות.מרחו כמה טיפות שמן עץ התה ישירות אל היבלת וכיסו אותו בתחבושת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

4. אננס:
אננס מכיל אנזים הנקרא Bromelain, שיכול לעזור לפרק את הנגיף הגורם ליבלות.חותכים אננס טרי לפרוסות דקות ושפשפו את הפרוסות על היבלת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

5. קלטת צינור:
קלטת צינור יכולה לעזור לחנוק את היבלת ולהקטין את גודלו.חותכים חתיכת קלטת צינור שהיא מעט גדולה יותר מהיבלת והדביקו אותה על היבלת.השאירו אותו לכמה ימים וחזרו על התהליך הזה עד שהיבלת נעלמה.

6. סודה לשתייה:
סודה לשתייה יכולה לעזור לייבש את היבלת ולהקטין את גודלו.הכינו משחה על ידי ערבוב של 2 כפות סודה לשתייה וכמה טיפות מים.החל את הדבק ישירות על היבלת וכסה אותה בתחבושת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

7. שמן קיק:
שמן קיק הוא שמן טבעי שיכול לעזור להפחית את גודל היבלת.מרחו כמה טיפות שמן קיק ישירות על היבלת וכסו אותה בתחבושת.השאר אותו על לילה וחזור על תהליך זה מספר פעמים בשבוע במשך מספר שבועות.

8. כורכום:
כורכום הוא נוגד חמצון חזק שיכול לעזור להילחם בנגיף הגורם ליבלות.הכינו משחה על ידי ערבוב 1 כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים.החל את הדבק ישירות על היבלת וכסה אותה בתחבושת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

9. קליפת בננה:
החלק הפנימי של קליפת בננה יכול לעזור להפחית את גודל היבלת.שפשפו את החלק הפנימי של קליפת הבננה על היבלת והשאירו אותו לכמה שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

10. ויטמין C:
ויטמין C הוא נוגד חמצון שיכול לעזור להילחם בנגיף הגורם ליבלות.מרסקים 2 טבליות ויטמין C לאבקה ומערבבים אותה עם כמה טיפות מים.החל את הדבק ישירות על היבלת וכסה אותה בתחבושת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

11. בצל:
הבצל מכיל תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בנגיף הגורם ליבלות.חותכים בצל לשניים ומשפשפים את הצד החתוך ביבלת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

12. אלוורה:
אלוורה הוא צמח טבעי שיכול לעזור להפחית את גודל היבלת.החל כמות קטנה של אלוורה ישירות על היבלת וכיסו אותה בתחבושת.השאירו אותו לכמה שעות וחזרו על התהליך הזה מספר פעמים ביום במשך מספר שבועות.

13. תפוח אדמה:
תפוח אדמה מכיל אנזימים שיכולים לעזור להפחית אתגודל היבלת.חותכים תפוח אדמה לפרוסות דקות ומשפשפים את הפרוסות על היבלת.השאירו אותו ל

חלק 2: עוד תרופות של סבתא ליבלות

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים.יבלות אינן יוצאת דופן.להלן כמה תרופות של סבתא יותר ליבלות שהוכחו כיעילות:

שום

ידוע כי שום בעל תכונות רפואיות עוצמתיות.זהו טיפול יעיל ביבלות.כדי להשתמש בשום ליבלות, לרסק שן שום ומורחים אותו על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.חזור על תהליך זה מדי יום עד שהיבלת נעלמה.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי, מה שהופך אותו לטיפול יעיל ביבלות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, משרים כדור כותנה בחומץ ומורחים אותו על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.חזור על תהליך זה מדי יום עד שהיבלת נעלמה.

אלוורה

אלוורה יש תכונות חיטוי, אנטי דלקתיות וריפוי, שהופכות אותו לטיפול יעיל ביבלות.כדי להשתמש באלוורה, חלץ את הג’ל מעלה והחל אותו על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.חזור על תהליך זה מדי יום עד שהיבלת נעלמה.

קליפת בננה

ידוע כי קליפת בננה מכילה תכונות אנטי -ויראליות ואנטיספטיות, מה שהופך אותה לטיפול יעיל ביבלות.כדי להשתמש בקליפת בננה, חותכים חתיכת הקליפה והניחו את החלק הפנימי של הקליפה על היבלת.אבטח אותו עם תחבושת והשאיר אותו בן לילה.חזור על תהליך זה מדי יום עד שהיבלת נעלמה.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא טיפול יעיל ביבלות שכן היא מסייעת להפחתת דלקת ולהילחם בחיידקים.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים אותה עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.חזור על תהליך זה מדי יום עד שהיבלת נעלמה.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במחלות שונות במשך מאות שנים, ויבלות אינן יוצאת דופן.שום, חומץ תפוחים, אלוורה, קליפת בננה וסודה לשתייה הם חלק מהתרופות הטבעיות ששימשו סבתות לטיפול ביבלות.תרופות אלה יעילות וניתן להשתמש בהן בבטחה בבית.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר ליבלות?

התרופות הטבעיות הטובות ביותר ליבלות הן שום, חומץ תפוחים, אלוורה, קליפות בננה וסודה לשתייה.

האם הסעדים של סבתא בטוחים לשימוש?

כן, הסעדים של סבתא בטוחים בדרך כלל לשימוש כל עוד הם משמשים כמופנים.עם זאת, עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בסעדים טבעיים כלשהם.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול ביבלות במשך מאות שנים.שום, חומץ תפוחים, אלוורה, קליפת בננה וסודה לשתייה הם חלק מהתרופות הטבעיות ששימשו סבתות לטיפול ביבלות.תרופות אלה יעילות וניתן להשתמש בהן בבטחה בבית.למידע נוסף על יבלות, לחץ כאן .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן