דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא בריאה המבוססות על מרכיבים טבעיים לזיהום בדרכי השתן לגברים
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddd ddedddadaddaa dadc dedadbd

16 תרופות של סבתא בריאה המבוססות על מרכיבים טבעיים לזיהום בדרכי השתן לגברים

מהי דלקת בדרכי השתן (UTI)?

זיהום בדרכי השתן (UTI) הוא זיהום בדרכי השתן שיכולות להשפיע על גברים ונשים כאחד.זה נגרם על ידי חיידקים שנכנסים לשופכה, שהיא הצינור הנושא שתן מהשלפוחית לחוץ מהגוף.תסמינים של UTI יכולים לכלול דחף תכוף להשתין, שריפת תחושת שריפה תוך שתן, ושתן מעונן או עקוב מדם.אם לא מטופלים, UTI יכול להוביל לסיבוכים נוספים כמו זיהומים בכליות.

16 הסעדים של סבתא בריאה עבור UTI

ישנם כמה מרכיבים טבעיים המשמשים במשך שנים לטיפול בדלקות בדרכי השתן.תרופות אלה הועברו מסבתות לנכדיהן ויכולות לעזור להקל על הסימפטומים של UTI.להלן 16 תרופות של סבתא בריאה המבוססות על מרכיבים טבעיים ל- UTI:

1.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא אחד התרופות הנפוצות ביותר עבור UTI.הוא מכיל פרואנטוצינידינים שיכולים לעזור במניעת חיידקים לדבוק בדופן שלפוחית השתן ולהפחית את הסיכון לזיהום.שתו לפחות 8 גרם מיץ חמוציות ביום כדי לסייע במניעת UTI.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם ב- UTI.מערבבים 2 כפות חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אלקליין טבעי המסייע להפחתת חומציות השתן ולמנוע גידול של חיידקים.הוסף כפית סודה לשתייה לכוס מים ושותה אותה פעמיים ביום כדי להקל על תסמיני ה- UTI.

4.D-mannose

D-Mannose הוא סוכר המתרחש באופן טבעי שיכול לעזור לטיפול ב- UTI.זה נקשר לחיידקים ומונע מהם להיצמד לדופן שלפוחית השתן.קח 500 מג של D-Mannose שלוש פעמים ביום כדי לעזור להיפטר מ- UTI.

5.שום

לשום תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.אכלו שיני שום גולמיות או קחו תוספי שום כדי לעזור להילחם ב- UTI.

6.Uva ursi

UVA URSI הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI.יש לו תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.קח 500 מג של UVA URSI שלוש פעמים ביום כדי לעזור להיפטר מ- UTI.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב ששימש לטיפול בזיהומים בדרכי השתן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.קח 500 מג של שורש מרשמלו שלוש פעמים ביום כדי לעזור להיפטר מ- UTI.

8.Echinacea

Echinacea הוא עשב שיש לו תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.קח 500 מג של Echinacea שלוש פעמים ביום כדי לעזור להיפטר מ- UTI.

9.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI.יש לו תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.קח 500 מג של גולדנסיל שלוש פעמים ביום כדי לעזור להיפטר מ- UTI.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מקור טבעי לוויטמין C שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הסימפטומים של UTI.שתו 8 גרם מיץ לימון טרי מדי יום כדי לעזור להילחם ב- UTI.

11.חזרת

חזרת היא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI.יש לו תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.מערבבים 2 כפות חזרת עם 8 גרם מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום כדי להיפטר מ- UTI.

12.מיץ רימון

מיץ רימון הוא מקור טבעי של נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.שתו 8 אונקיות של מיץ רימון כל יום כדי לעזור להילחם ב- UTI.

חלק 2 – תרופות טבעיות לזיהום בדרכי השתן

זיהום בדרכי השתן (UTI) הוא בעיה שכיחה עבור גברים, ויכול להוות מקור לאי נוחות וכאב.למרבה המזל, ישכמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על תסמיני ה- UTI.להלן 16 תרופות של סבתא בריאה המבוססות על מרכיבים טבעיים ויכולים לעזור לטיפול ב- UTI אצל גברים.

1.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות משמש זה מכבר כדי לסייע בטיפול ב- UTI.התרכובות הפעילות במיץ חמוציות יכולות לעזור למנוע את הדבקות בקיר שלפוחית השתן, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.נסה לשתות לפחות 8 גרם מיץ חמוציות לא ממותק ביום כדי להשיג את התועלת המרבית.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת עבור UTI.הוסף כוס שתי כפות של חומץ תפוחים לכוס מים ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.זה יכול לשמש גם כדי לעזור לשטוף חיידקים מדרכי השתן.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נהדרת עבור UTI.זה עוזר לנטרל את חומציות השתן, שיכול לעזור להפחית את הכאב והאי הנוחות של UTI.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה פעמיים או שלוש ביום כדי לקבל את התועלת המרבית.

4.מים

שתיית מים רבים חיונית כדי לעזור לשטוף חיידקים ורעלים מדרכי השתן.נסה לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של Uti.

5.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, סרפד וג’ינג’ר יכולים להועיל מאוד בטיפול ב- UTI.תה אלה ארוזים בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.שתו כוסות אחת עד שתי כוסות אלה ביום כדי להשיג את התועלת המרבית.

6.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להילחם בחיידקים הרעים הגורמים ל- UTI.נסה לקחת תוסף פרוביוטיקה כל יום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI ולמנוע זיהומים עתידיים.

7.ויטמין C

ויטמין C הוא תרופה טבעית נהדרת עבור UTI.זה עוזר להגביר את מערכת החיסון ויכול לעזור להילחם בחיידקים הגורמים ל- UTI.נסה לקחת לפחות 500 מ”ג ויטמין C ביום כדי להשיג את התועלת המרבית.

8.שום

שום ארוז בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.נסה לאכול לפחות שני שיני שום ביום כדי לקבל את התועלת המרבית.

9.Uva ursi

UVA URSI הוא עשב ששימש זה מכבר לטיפול ב- UTI.זה עוזר להפחית את הדלקת בדרכי השתן ויכול לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.נסה לקחת אחת לשתי כמוסות של Uva Ursi ביום כדי לקבל את התועלת המרבית.

10.D-mannose

d-mannose הוא סוכר טבעי שיכול לעזור למנוע מחיידקים להיצמד לדפנות דרכי השתן.נסה לקחת 500 מ”ג של D-Mannose ביום כדי לקבל את התועלת המרבית.

11.HorseTail

Horsetail הוא עשב שיכול להועיל מאוד בטיפול ב- UTI.זה עוזר לשטוף רעלים מדרכי השתן ויכול לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.נסה לקחת 500 מ”ג של סוס ביום כדי להשיג את התועלת המרבית.

12.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית נהדרת עבור UTI.זה עוזר להרגיע את הרקמות המודלקות של דרכי השתן ויכול לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.נסה לקחת 500 מ”ג שורש מרשמלו ביום כדי לקבל את התועלת המרבית.

13.פטרוזיליה

פטרוזיליה עמוסה בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן