דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא אמיתית שצריכות להיות ידועות בייצור שיניים
daadaddaddaa dadc daddaad ddeddaaddaa dadadaddbddaa dcddddaa d

16 תרופות של סבתא אמיתית שצריכות להיות ידועות בייצור שיניים

חיוך ישר ללא טיול לרופא השיניים

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לפלטה מסורתית, אין צורך להסתכל עוד יותר.סבתות משתמשות בתרופות שונות כדי ליישר שיניים במשך מאות שנים.אמנם אין שום ערובה לכך שהסעדים הללו יעבדו עבור כולם, אך חלקם מצאו שהם יעילים להפליא.להלן 16 תרופות של סבתא אמיתית שיכולות לעזור לך ליישר את השיניים מבלי לבזבז הון.

הסעדים העליונים ליישור שיניים

משיכת שמן

משיכת נפט היא תרופה עתיקה שקיימת כבר מאות שנים.תרגול מסורתי זה כרוך בפיסת כף שמן (בדרך כלל קוקוס או שומשום) בפה שלך במשך 10-20 דקות.הרעיון הוא שהשמן ישלוף רעלים מהשיניים והחניכיים שלך, שיכולים לעזור בשיפור בריאות השיניים שלך ואפילו ליישר את השיניים שלך.

צחצוח עם סודה לשתייה ומלח

תרופה נוספת בהן סבתות השתמשו בהן היא צחצוח עם סודה לשתייה ומלח.סודה לשתייה היא שחיקה המסייעת בהוצאת לוחית והטרטר מהשיניים שלך.מלח מסייע בהפחתת הדלקת ויכול גם לעזור להפחית את החיידקים בפה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית סודה לשתייה וכפית מלח.צחצחו את השיניים בתערובת למשך שתי דקות ואז שטפו במים חמים.

טיפ:

הקפד להשתמש בתרופה זו רק כמה פעמים בשבוע, שכן צחיחה יתר יכולה להוביל לשחיקת אמייל.

אכילת תפוחים וגזר

תפוחים וגזר שניהם נהדרים לבריאות השיניים שלך.אכילתם באופן קבוע יכולה לעזור לנקות את השיניים ולהסיר את הלוח.הפריכות של התפוחים והגזר יכולה גם לעזור לעסות את החניכיים שלך וליישר את השיניים שלך.

מסטיק לעיסה

מסטיק לעיסה יכול להועיל לשיניים שלך במובנים רבים.פעולת הלעיסה יכולה לעזור לעסות את החניכיים ולנקות את השיניים.מסטיק לעיסה המכיל קסיליטול יכול גם לעזור להפחית את הצטברות הפלאק והטרטר.

צחצוח עם מלח ומיץ לימון

צחצוח עם מלח ומיץ לימון יכול לעזור בהסרת רובד וחיידקים מהשיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית מלח וחצי כפית מיץ לימון.צחצחו את השיניים בתערובת למשך שתי דקות ואז שטפו במים חמים.

שפשוף ציפורן, שמן אורגנו ושמן עץ התה על השיניים שלך

ציפורן, שמן אורגנו ושמן עץ התה הם כולם תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בשיפור בריאות השיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית של כל שמן ושפשפו את התערובת על השיניים.אפשר לתערובת לשבת על השיניים מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

שימוש בקליפת בננה

תאמינו או לא, ניתן להשתמש בקליפת בננה כדי לעזור ליישר את השיניים.האשלגן בקליפת הבננה מסייע בחיזוק השיניים ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו את החלק הפנימי של קליפת בננה על השיניים למשך שתי דקות.

באמצעות קליפת גויאבה

קליפות גויאבה הן תרופה נהדרת נוספת ליישרת השיניים.הרמות הגבוהות של ויטמין C שנמצא בקליפות גויאבה יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולחזק את השיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו את החלק הפנימי של קילוף גויאבה על השיניים למשך שתי דקות.

באמצעות קליפת תפוז

ניתן להשתמש בקליפת תפוז גם כדי לעזור ליישר את השיניים.הרמות הגבוהות של ויטמין C יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולחזק את השיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו את החלק הפנימי של קליפה כתומה על השיניים למשך שתי דקות.

באמצעות בצל

הבצל נהדר לבריאות שיניים.הם מכילים תרכובות גופרית שיכולות לעזור להפחית חיידקים ודלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו פרוסת בצל על השיניים למשך שתי דקות.

שימוש במקל סלרי

סלרי הוא מקור נהדר לוויטמין C, שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולחזק את השיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו מקל סלרי על השיניים למשך שתי דקות.

באמצעות קש

שימוש בקש יכול לעזור להפחית את כמות הסוכר שבאה במגע עם השיניים.זה יכול לעזור ל- Rהצטברות פלאק וטרטר של אדוס ויכולה גם לעזור ליישר את השיניים.

באמצעות קליפת ביצה

קליפות ביצה מכילות סידן, שיכול לעזור לחזק את השיניים ולהפחית את

5.מיץ לימון ופחם פעיל

תרופה זו אולי נשמעת מוזרה, אך סבתות מסוימות המליצו לערבב ביחד מיץ פחם ולימון כדרך ליישר שיניים.פחם מופעל עוזר להוציא רעלים בפה, שיכולים גם לעזור בנשימה רעה.האופי החומצי של הלימון עוזר גם לפרק את הטרטר, ומאמינים כי השילוב של שני המרכיבים יכול לעזור ליישר שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב יחד כפית אבקת פחם מופעלת עם מיץ של חצי לימון ולשטוף אותו בפה שלך כמה דקות לפני שיירוק אותו.

6.משיכת שמן קוקוס

משיכת שמן קוקוס היא תרופה איורוודית עתיקה ששימשה במשך דורות לקידום בריאות השיניים.כדי לעשות זאת, פשוט קח כף שמן קוקוס ושטף אותו בפה למשך 15-20 דקות.השמן ייקשר לחיידקים ולוחב בפה, ויעזור לשלוף אותו ולהשאיר את השיניים שלך מרגיש נקי יותר ומואר יותר.יש אנשים שנשבעים בשיטה זו כדרך ליישר שיניים, אם כי יש צורך במחקר נוסף כדי לאשר את יעילותו.

יתרונות משיכת שמן קוקוס

על פי אמירה,

משיכת שמן קוקוס יש מספר יתרונות, כולל הפחתת נשימה רעה, שיפור בריאות החניכיים ואפילו עזרה בהפחתת הדלקת.ההערכה היא כי היא גם דרך נהדרת לשמור על שיניים לבנות ומוארות, ויש אנשים שנשבעים בזה כדרך ליישר שיניים.

שאלות נפוצות

  • האם משיכת שמן קוקוס יכולה לעזור ליישר שיניים? מאמינים כי משיכת שמן קוקוס יכולה לעזור ליישר שיניים, אם כי יש צורך במחקר נוסף כדי לאשר את יעילותו.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש במשך מאות שנים כסוג טבעי של רפואה, וכמה סבתות נשמעות על ידו כדרך לשמור על שיניים בריאות וישרות.אומרים כי חומץ תפוחים יעיל להסרת פלאק ולהריגת חיידקים בפה, ויש אנשים שמאמינים שזה יכול לעזור גם ליישר שיניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כדי ליישר שיניים, פשוט מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים וסחפו אותו בפה למשך כמה דקות לפני שתירוק אותו.

8.אלוורה

אלוורה שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל בריאות שיניים.אלוורה מכילה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בחניכיים ולהילחם בחיידקים.על פי ההערכה, אלוורה מסייעת בחיזוק השיניים, ויש אנשים שנשבעים בזה כדרך ליישר שיניים.כדי להשתמש באלוורה כדי ליישר שיניים, פשוט החל כמות קטנה של הג’ל על שיניך ועסה אותו למספר דקות לפני ששטף אותו.

הטבות אלוורה

אומרים כי

אלוורה יש מספר יתרונות לבריאות השיניים, כולל הפחתת דלקת, לחימה בחיידקים וחיזוק שיניים.ההערכה היא כי היא גם דרך נהדרת לשמור על שיניים לבנות ומוארות, ויש אנשים שנשבעים בזה כדרך ליישר שיניים.

שאלות נפוצות

  • האם אלוורה יכולה לעזור ליישר שיניים? מאמינים כי אלוורה יכולה לעזור ליישר שיניים, אם כי יש צורך במחקר נוסף כדי לאשר את יעילותו.

יש לדעת 16 הסעדים של סבתא האמיתית הללו בזכות יישור שיניים, מכיוון שהן שיטות טבעיות ובטוחות לקידום בריאות השיניים.כל אחד מהתרופות הללו שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בקידום בריאות השיניים, ויש אנשים שנשבעים על ידיהם כדרך ליישר שיניים.למרות שיש צורך במחקר נוסף כדי לאשר את יעילותם, ייתכן שסעדים אלה ינסו לנסות את אלה המחפשים דרך טבעית ליישר את שיניהם.

פלטות דנטליות הן השיטה הנפוצה ביותר ליישרת שיניים, וחשוב לזכור כי תרופות אלה לא צריכות להחליף טיפול שיניים מקצועי. חשוב תמיד להתייעץ עםרופא שיניים לפני שניסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם יכולים לספק מידע נוסף על הדרך הטובה ביותר לתחזק ולקדם בריאות שיניים טובה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן