דף הבית » תרופות סבתא » 16 תרופות של סבתא איכותית ומסורתית לצלקות אקנה
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddedaddadaaddaa dcdadcdad

16 תרופות של סבתא איכותית ומסורתית לצלקות אקנה

צלקות אקנה יכולות להוות מקור מצוקה עיקרי עבור רבים.אמנם קיימים טיפולים מודרניים רבים, אך אנשים מעדיפים לנסות תרופות מסורתיות שהועברו מדור לדור.להלן 16 תרופות של סבתא איכותית ומסורתית לצלקות אקנה.

1.דבש וקינמון

דבש וקינמון מייצרים שילוב רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי להפחית את המראה של צלקות אקנה.להכנת המסכה, מערבבים כפית דבש אחת וכפית אחת של אבקת קינמון יחד בקערה.מרחו את התערובת על צלקות האקנה שלכם והשאירו אותה למשך 10-15 דקות לפני ששטיפתם במים חמים.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לעזור לדהות צלקות אקנה.כל שעליך לעשות הוא למרוח מעט מיץ לימון סחוט טרי על האזור המושפע ולהשאיר אותו במשך 10 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש במיץ לימון לצלקות אקנה, הקפידו להשתמש במיץ לימון טרי עם מיץ לימון בבקבוקים או מעובדים.זה יעזור להבטיח שמיץ הלימון יהיה חזק ככל האפשר ויעבוד בצורה יעילה יותר.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית מבוססת צמחים הידועה בתכונות הריפוי שלה.זה יכול לשמש כדי לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה ולקידום ריפוי העור.כדי להשתמש באלוורה, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה טרי והחל אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי נהדר שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

הסעדים של סבתא על צלקות אקנה

צלקות אקנה הן מחלת עור נפוצה הפוגעת בגברים ונשים כאחד.אמנם צלקות אלה יכולות להיות מביכות וקשות לכיסוי, אך ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בהן.הסעדים של סבתא הועברו לאורך דורות והם עדיין משמשים כיום כטיפולים בטוחים ויעילים לצלקות אקנה.להלן 16 מהתרופות הפופולריות והמסורתיות ביותר של סבתא לצלקות אקנה.

1.אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית לתנאי עור רבים ויכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי הנגרמים על ידי צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות ולקדם ריפוי.החלת שכבה נדיבה של ג’ל אלוורה טהור על האזור המושפע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות יעיל ובעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.החלת שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

3.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.החלת שכבה דקה של דבש טהור על האזור המושפע פעמיים ביום יכול לעזור להפחית דלקת, להרוג חיידקים ולקדם ריפוי.

4.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית יעילה לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.החלת שכבה דקה של שמן לבנדר על האזור המושפע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית יעילה לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.החלת שכבה דקה של חומץ תפוחים על האזור הפגוע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

6.מיץ תפוחי אדמה

מיץ תפוחי אדמה הוא תרופה טבעית פופולרית לצלקות אקנה.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולקדם אותואלינג.מריחת שכבה דקה של מיץ תפוחי אדמה טרי המנומס על האזור הפגוע פעמיים ביום יכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית יעילה לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.החלת שכבה דקה של מיץ לימון טרי המנומס על האזור המושפע פעמיים ביום יכול לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית פופולרית לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.החלת שכבה דקה של שמן עץ התה לאזור הפגוע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית יעילה לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.החלת שכבה דקה של משחת סודה לשתייה על האזור הפגוע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

10.מיץ עגבניות

מיץ עגבניות הוא תרופה טבעית פופולרית לצלקות אקנה.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.מריחת שכבה דקה של מיץ עגבניות טרי המנופח על האזור הפגוע פעמיים ביום יכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

11.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית יעילה לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.החלת שכבה דקה של משחת כורכום על האזור המושפע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

12.מיץ מלפפון

מיץ מלפפונים הוא תרופה טבעית פופולרית לצלקות אקנה.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.החלת שכבה דקה של מיץ מלפפונים טרי המנומס על האזור הפגוע פעמיים ביום יכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.

13.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית יעילה לצלקות אקנה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את מראה הצלקות.מריחת שכבה דקה של לוז מכשפה על האזור הפגוע פעמיים ביום יכולה לעזור להפחית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן